722 Shares 7221 views

Biszkopt z jabłkami

Pachnące, miękkie i bardzo smaczne ciasto z jabłkami jest w stanie rozweselić każdego. Receptą jego przygotowania jest znany, być może, do wszystkich: i jej matka i babcia i sąsiadka na podeście, a nawet rygorystyczne szefem.

Ale każda kobieta piecze go w sposób szczególny. Każda z nich ma swój własny przepis na ciastka – najbardziej poprawne i najbardziej ukochany. W tym artykule pokażemy, jak upiec tradycyjne ciastka, a także pewne dodatkowe składniki: jabłka, rodzynki i orzechy. Te przepisy są proste i oryginalne.

Większość z nas nie może odmówić ze świeżo upieczonego herbatnika. I to jest zrozumiałe. Oprócz niezwykłych cech smakowych, to nadal posiada unikalny wygląd. Dlaczego pochwalić? Czy uważasz, że jest analogiem pieczenia?

Niektórzy ludzie uważają, że gotowanie żywności ciasto z jabłkami i trudno pozwolić sobie nie jest dla każdego. Jednak tak nie jest. W rzeczywistości, wyraźnie przestrzeganie instrukcji jego przygotowania i ściśle przestrzegając wszystkich proporcjach i kolejności, w rezultacie można uzyskać doskonałe danie. Więc staramy.

Klasyczne ciasto z jabłkami

składniki:

  • mąka – 1-1,5 szklanki;
  • jaja – 5 sztuk;
  • Jabłka – 3 kawałki (kwaśne i duże);
  • cukru – szkło;
  • margaryna – 1-1,5 st. łyżki;
  • bułka tarta – łyżka;
  • Cukier waniliowy – worek;
  • cukru pudru (do dekoracji) – 1 łyżka.

Ze wszystkich składników wyraźnie herbatniki. Rozważmy teraz bardziej szczegółowo na technologii jej wytwarzania.

Białka wydzielone z żółtka. Następnie ubić żółtka z zimną wodą (3 lub 4 łyżki stołowe), cukier (3/4 filiżanki) i cukru waniliowym. Trzepaczka do białej piany. Do tej mieszaniny dodać resztę cukru i pokonać ponownie z mieszalnika. Pena w końcu powinien dostać bardzo silny.

Teraz musimy dodać pianę, wymieszać dobrze i powoli wlać całą mąkę (wymagane przesianej). formy do pieczenia należy smarować margaryną posypać bułki tartej i delikatnie wlać uzyskany ciasta.

Nadzienie. Jabłka powinny być umyte, obrane (choć nie jest to obowiązkowe), jak również jako rdzeń, a następnie tnie się na plastry i czystych przesunięcie ciasto delikatnie.

Następnie można wysłać nasze ciasto w piekarniku. Piec powinien wynosić nie więcej niż 25-35 minut w temperaturze 180 ° C gotowości herbatniki ciasto wykazuje na różowo. Jego gotowość może być sprawdzane za pomocą meczu: trzeba przebić ciasto, a następnie wyciągnąć jeśli mecz pozostały suche – wtedy biszkopt z jabłkami gotowych.

Ludzie znak: Nie otwierać podczas pieczenia herbatniki jak wypieki może stracić swój kształt (po prostu spaść).

Kiedy zrozumiesz, że ciasto jest upieczone – dotrzeć do niego z pieca. Daj mu trochę chłodny. Wyjąć z formy, już lepiej chłodzone Biszkopt, po czym powinny być traktowane z cukrem pudrem (przesiany przez sito).

Różnorodność herbatnika

Zamiast tego można użyć jabłek farsz rodzynki, orzechy, albo na przykład kremu. Rodzynki i orzechy pieczonego ciasta w taki sam sposób, z jabłek. Jak zrobić biszkopt z kremem – będziemy kontynuować.

Nie trzeba ciasto wytwarza się według takiej samej zasadzie jak w poprzednim przepisie. Możemy tylko powiedzieć oryginalnej receptury kremu, idealny jako warstwa biszkoptu.

Można zrobić krem cytrynowy. Na jej wytwarzanie muszą: cytrynowy (dużych), cukier (1-2 filiżanek), jaja (jeden), masło (standard – 200 g), a pakiet cukru waniliowym.

Najpierw trzeba przebierał cytryny (ze skórą), następnie dodać pozostałe składniki, jeden po drugim. Wszystko wymieszać, aż będzie gładkie i wysłać gotować na małym ogniu. Krem musi być stale mieszając, żeby nie dostać nierówne i nie spalony, a następnie pozostawiono do ostygnięcia i smarować ciastka.

Bon appetit!