578 Shares 2606 views

Krymsky Val – ulica, ciekawe

Jednym z głównych ulic stolicy nazywa Krymsky Val. Krymski bo raz jest dziedziniec, w którym, po krymski Khan mieszka. Wał ponieważ długość wynosi 1252 metrów ulica część 16-km (15,6) pierścień ogród, były raz zamknięty gliniane ściany, jest częścią fortyfikacji wzniesionych wokół Moskwy.


Historia w nazwach miejscowości

Potrzeba powstało po nalocie Kazi Giray, krymska Khan spustoszyły miasto. W ciągu jednego roku (1591-1592) wlano wał, na którym 5 m wznoszone drewniane ściany. Na jego zewnętrznej stronie wykopano rów później wypełniona wodą. Sam mur, który został zbudowany na rozkaz Borysa Godunowa, było około 100 wież i 34 głuchy miejscu, z bramą. Krymsky Val – ulica, przechodząc przez zabytkowej dzielnicy Moskwy – Yakimanka, nazwany tak ze względu na ulicy Bolshaya Yakimanka, który z kolei ma swoją nazwę od kaplicy świętych Joachima i Anny w kościele Zwiastowania tutaj sięga 1493 roku i został rozebrany w 1969 roku , Historia Moskwy jest śledzona w nazwach ulic i dzielnic.

Border Zamoskvorechye

Tak, Garden Ring ma swoją nazwę, ponieważ plan A. P. Tormasova 1816, wymaga właścicielom domów, które zostały zbudowane po obu stronach brukowanych uliczek, które pojawiły się na miejscu zburzonego średniowiecznego szybu i pochowany rowu koniecznie trzymać ogrody i ogrody. Zarośnięte plantacje zostały rozebrane w czasie odbudowy stolicy Stalina. Mimo to, aż do końca XIX wieku te miejsca, nazywany Skorodomom w ludzi, którzy są w ciągłym zagrożeniu powodzią, były w rzeczywistości miejskim wysypisku. W rejonie krymskim Val, między innymi, były nadal posiadanie handlowca Sveshnikov szpitala miejskiego, filisterskiej szkole nieporządny rynku, Hospicjum i ogrody.

Część z piosenek śpiewanych pierścienia Garden

Krymsky Val, usytuowany w samym sercu stolicy, z jednej strony otoczona jest krymskiej mostu, az drugiej – na obszarze Kaluga. Razem pierścień Ogród składa się z ulic 16 i tym samym ilość miejsca. Jest to jeden z historycznych granicach Moskwie, nosząca nazwę raz Earthen miasta. Po murach Miasta Kreml, Chiny, White City jest czwartym fortyfikacji stolicy. Główne odbudowa rozpoczęła się w czasach sowieckich. W tym obszarze, All-rosyjski rękodzieło wystawa rolnicza i przemysłowa została umieszczona w 1923 roku. Po jej rozbiórki w 1928 roku park, który w 1932 roku został nazwany A. M. Gorkogo został pokonany tutaj. Krymsky Val Street, przechodząc wzdłuż Parku Gorkiego, stał się punktem zwrotnym w Moskwie w 1950 roku, został urządzony z nowym pięknym żeliwnym ogrodzeniem. Tutaj znajduje się również główne wejście do parku, do którego można dojechać metrem, najbliższej stacji – „Park Kultury” i „Październik”.

Na początku wszystkie dni otwarcia przyszłych

Już w latach 70. ubiegłego wieku po przeciwnej stronie od głównego wejścia z ulicy został zbudowany budynek, który mieści się pod jednym dachem Centralnego Domu Artystów i ekspozycja Galerii Trietiakowskiej. Zakres ten doskonale uzupełnia Park Sztuki, utworzone w latach 90-tych. Został rozebrany na ulicach Moskwy nieistotnych w zabytkach czasowych. Rodzaj wystawa „Krymsky Val”, gdzie można podziwiać rzeźby i pomniki, jest znany na całym Moskwie. W tej samej okolicy dwa razy w roku jest kolejnym popularnym wystawa o nazwie „Real Estate”. Nie ma żadnych starych budynków, wszystkie budynki z okresu sowieckiego. Faktycznie, Galeria Tretiakowska nabył prawo do zakwaterowania w tym budynku w 1985 roku, aw 2000 roku na stałe otwiera wystawę „Sztuka XX wieku”.

Nowa Galeria Tretiakowska

Każdy Moskale znana ulica Krymsky Val Galeria i Dom Artysty, znajduje się w domu pod numerem 10. Sama nazwa znajduje się wystawa «sztuki XX wieku” zakłada dużą przestrzeń wystawową zajęte. Więcej niż 40 pokoi znajdują się na 12 tysięcy metrów kwadratowych. Budynek, którego budowa została zakończona dopiero w 1983 roku, specjalnie opracowane przez spółkę zależną od słynnej galerii i nazwisko osób, które otrzymał odpowiednią – „Nowy Trzeciakowska”

Krymsky Val stał się kontynuacją Lavrushinsky Lane, choć gorszy od niego w obecności, że w zasadzie, to nie jest zaskakujące. Wszystko ma swój czas. A sztuka kompletnych wydarzeń XX wieku, ze wszystkich szkół, trendów, zmian w wyniku bezprecedensowych wojen i rewolucji, i muszą być umieszczone oddzielnie w swoich odpowiednich nowoczesnych wnętrz. Budynek jest bardzo piękny. Cała ekspozycja jest podzielona na sekcje, które są rozmieszczone zgodnie z chronologiczny. okres ubezpieczenia – od roku 1910 do dnia dzisiejszego. Istnieją sekcje poświęcone „Jack of Diamonds”, rosyjski awangardowych, socrealizm, nonkonformizm ery Breżniewa, współczesnych artystów. Ekspozycja jest ogromny i bardzo ciekawy.