420 Shares 5406 views

Rzadkie imiona dziewcząt, czy też nazwać córkę

Kiedy w rodzinie mieć dziecko, ty zawsze chcą dać mu bardzo piękne i nietypowe imię, zwłaszcza jeśli jest to dziewczynka. Ponieważ zbyt wiele cach, Natasha i Len chodzić po ulicach naszego kraju. I każda matka chce jej dziecko było szczególne i indywidualne. Proponuję, aby dowiedzieć się nazwy nielicznych dziewcząt, które są wykorzystywane w naszym kraju:


– Albina. Nazwa wywodzi się od łacińskiego słowa alba oznacza „biała”. Dziewczyny o tej samej nazwie, córki uważane ojca. Więc najlepiej jest zadzwonić Waga i Wodnik. Nazwa dni można świętować 3 razy w roku: 15,09, 02.01, 16.01.

– Angelina. Jest to starożytna grecka nazwa, która oznacza „anioł”. Jest to idealne miejsce dla Libra i Wodnika. Talizman dla tej nazwy jest lilia. Nazwa dni będziecie mogli świętować 4 razy w roku: 14,07, 12,09, 23,01, 12,08.

– Vasilina. Nazwa pochodzi z języka greckiego i oznacza „królewski”. Dziewczynka o tej samej nazwie będzie doskonałą gospodynią z twórczego charakteru. Imieniny Vasylyna obchodzić będzie 5 razy w roku: 21,01, 23,03, 28.04, 29.04, 16.10.

– Gloria. Korzenie tej nazwy pochodzi od starożytnej Grecji. Tłumaczenie oznacza „szczęście”. Talisman nazwy – kwiat róży. Kolor, który przyniesie szczęście – niebieski. Niestety, osoby o tej samej nazwie nie obchodzić urodziny.

– Darin. Jest bułgarska nazwa, która oznacza „przedstawiony do Boga.” Dziewczyny o tej samej nazwie mają zdolność do sportu, odpowiedzialność, towarzyskość. Imieniny powinny być oznakowane 01.04.

– Zlata. Jest to słowiańska nazwa, która oznacza „złoto”. Te dziewczyny są zawsze bardzo dobra gospodyni, która z powodzeniem ożenić. Nazwa dni można świętować 2 razy w roku: 26.10, 31.10.

Kontynuujemy naszą listę, który jest nazywany „najrzadsze imiona dla dziewczynek”.

– Liliana. Łacińska nazwa, która oznacza „biały kwiat”. Te dziewczyny są bardzo aktywne i osiągnięcia sukcesu w każdym biznesie. Są liderami we wszystkim, zarówno w pracy jak iw domu.

– Milena. Imię pochodzenia słowiańskiego, co tłumaczy się jako „łagodne”. Te dziewczyny są absolutnie nie-automatyczne. Talisman nazwy – dzwon. Nadaje się do następujących objawów: Lew, Skorpion i Ryby. Nazwa może być obchodzony Dzień 2 razy w roku: 01.08, 07.08.

– Elvira. Pochodzenie nazwy – Starożytna Grecja. Tłumaczone to oznacza „ochronę wszystkich”. Te dziewczyny są bardzo pracowity, są dobre gospodynie. Talisman nazwy – Daisy. W odniesieniu do znaków zodiaku jest Byk i Ryby. Osoby o tej samej nazwie nie obchodzić urodziny.

Rzadkie imiona dla dziewczynek 2013

W tym roku, konieczne jest połączenie nazwiska dziewcząt, które spełniają smoka. W 2013 roku, najbardziej popularne będą mieli następujące rzadkie imiona dziewcząt: Inga, Barbara, Ewa, Nelly, Ida, Albina i Rostislav. Jeśli chcesz, aby Twoja córka być wypełnione miłością i dobrocią, to nazwę Ninel, Ulyana, Vasilisa, lub alfa.

I wreszcie zaproponować, aby dowiedzieć się nie tylko najrzadszych nazwiska dziewcząt, ale również zabawne. Czasami rodzice są tak zniekształcone z nazwiskami swoich dzieci, to nie tylko uśmiech, ale także strach. Na przykład, niektóre z nich są: kwiecień, Cherry Moon, Księżniczkę Angeline, Indie, Oceania, i tym podobne. Myślę, że teraz przed wywołaniem odzwierciedlają niezwykłe imię i nazwisko dziecka, to nie jest żart minutę, a nazwa, to talizman, który będzie chronić swoją córkę przez całe życie. Dlatego rzadkie imiona dziewczynki nie zawsze wpływa dobrze na los dziecka.