494 Shares 8611 views

Dekoracja samochodu do ślubu – jak wybrać?

Nowoczesny ślub jest po prostu niemożliwe bez kul i kwiatów. Elementy kwiaty wokół nas, ich obecność daje nam poczucie świętowania i radości. Szczególną uwagę przywiązuje się do dekoracji samochodów weselnych. W obliczu całej uroczystości ślubnej – krotka, rodzaj wspaniałej załogi, która wpada do snu. Po tym wszystkim, przez cały dzień wszystkie ruchy są na tych samochodach, dlatego ważne jest, że mieli naprawdę idealny wygląd.

Maszyna, w której znajdują się młodzi, poprowadził procesję ślubną zwyczaju. To był jej szczególną uwagę. Istnieje wiele opcji w dekoracji samochodu na wesele: łuki, kulki, wstążki, kwiaty, zarówno prawdziwe i sztuczne, lalki i wiele innych akcesoriów.

Dekorowanie maszyny do obrączek doda skórkę do młodego samochodu. Papieru lub kapronu wstążki zdobione bagażnik i maskę samochodu. To tworzy rodzaj maszyny „zmienności”, łatwości rosnących nad ziemią. Kosze kwiatów albo kompozycja z kwiatów przymocowane do okapu lub dachu. Pożądane jest, że kulki były hel i tym podobne, mogą być bardziej, a potem nagle zaczynają się rozwiązać kemping lub wybuch. Należy również stwierdzić, że dekoracja na samochody ślubne, to proces, który wymaga uwagi jest nie mniejsza niż dekoracji sali weselnej.

Niewątpliwie można ozdobić swój samochód samodzielnie. Ale jeśli zdecydujesz się powierzyć samochód w ręce profesjonalistów, otrzymasz w wyniku przewozu z bajki. Jego prace wykonują sprawnie, szybko i bardzo oryginalny, samochód będzie świętem prawdziwy symbol. Każde zamówienie kombinezonu nadrzędnego celu tworzenia piękna, elegancka, pokazując ich wyobraźni. Zbyt często mają skomplikowaną konstrukcję dekoracji, która musi być umiejętnie przywiązują że wyglądało to właściwe i stylowy.

Dajmy kilka prostych wskazówek, jeśli zdecydujesz się ozdobić swój samochód do ślubu:

 1. kolory samochodów pożądane jest, aby wybrać klasyczny – biały, czarny, srebrny.
 2. Pamiętaj, że biały samochód z oblubienicy, czarny – oczyszczenie, korzystne jest, aby być tej samej marki.
 3. Spróbuj zbudować maszynę tak, że najjaśniejsza okazało się pod koniec krotki.
 4. Maszyna, na której para będzie pozostawiać rejestratora musi być odizolowany od masy całkowitej. Zazwyczaj jest to pierścień, ogromne serce, lalki i wiele innych.
 5. Akcesoria są wybierane przez kolor pojazdu. Na czarnym samochodzie jest bardzo imponująca spojrzeć czerwone i wszystkie odcienie bieli. A białe lub srebrne ozdoby warto zorganizować jasnych kolorach.
 6. Nie ubierać samochody jak choinek. Nie powinny one wyglądać śmiesznie, muszą zaangażować podziwu spojrzenia.
 7. Mocowanie dekoracje na samochód powinien być bardzo wiarygodne. To odnosi się do bezpieczeństwa!
 8. Dekoracja samochodu ślub nie powinny kolidować z kierowcą.

dekoracja ślub odbywa się:

 • wstążki;
 • kwiaty;
 • tiulowe;
 • motyle;
 • kule;
 • airbrushing (rozkład);
 • naklejki winylu;
 • magnesy;
 • numerowane znaki wpisane (narzeczonego, i tym podobne);
 • figury łabędzie;
 • pierścienie;
 • dzwony.

Więc teraz wiesz fundament, można dostać się do pracy. Mamy nadzieję, że te wskazówki będą bardzo przydatne, a ślub będzie najpiękniejszy!