608 Shares 5733 views

Jak zrobić sztuczną ranę na Halloween? Sprawdzaj i zaskocz swoich znajomych!

Halloween – święto bardzo jasne, ciekawe i zabawne. W tym dniu wielu ludzi ubierać się w tajemnicze i przerażające postaci, lub w niektórych gwiazd. Oczywiście, makijaż jest również konieczne, aby wybrać właściwe. Jak zrobić sztuczną ranę, na przykład, nie każdy wie. Podczas gdy w rzeczywistości nic skomplikowanego o nim. Prawie każda dziewczyna w domu za to wszystko nie będzie. Cóż, człowiek może łatwo kupić wszystko, czego potrzebujesz.

Jak zrobić sztuczną ranę szybko i niedrogo?

Więc, co wymagałoby to? Po pierwsze, co skóra wokół „rany” zostanie przyciemnione. Aby to zrobić, doskonale nadaje się korektor i cień do oczu.

Po drugie, to PVA klej, za pomocą którego można łatwo utworzyć wolumin, naśladować flayed skórki.

Aby stworzyć efekt świeżej krwi jest również przydatna i paznokci polski. Jeśli myślisz o tym, jak zrobić sztuczną ranę potrwać kilka odcieni czerwieni.

Dla zwiększenia prawdopodobieństwa może być również stosowany i kosmetyczne olej. Pozwoli to na rany wyglądają jeszcze bardziej realistycznie. Krótko mówiąc, wszystko jest bardzo proste. Co najważniejsze, jak spróbować, rysunek sztuczne rany na Halloween. Instrukcje krok po kroku pozwala zweryfikować. Więc gdzie czego zacząć?

Pierwszy punkt – to objętość

Najpierw musimy zdecydować, jak będzie wyglądać swoje „dzieło”, a co to będzie długa. Po podjęciu decyzji, zaczynamy myśleć, jak zrobić sztuczną ranę w taki sposób, aby uzyskać dokładnie to, co chcesz.

Pierwszą rzeczą, którą należy nałożyć dwie cienkie paski z białym klejem.
Po jej wyschnięciu trochę krawędzie starannie narysowane linie są wygładzone z paznokciem. Następnie możemy tylko czekać na moment, kiedy klej jest całkowicie suchy.

Pozycja druga: tonowanie

Gdy baza jest gotowa, można przejść do następnego kroku. Jak zrobić sztuczną ranę w domu, tak aby wyglądała jak to możliwe wiarygodne? Tutaj musimy tonowania.

Rozważmy konkretny przykład. Powiedzmy, że nie wiem jak zrobić sztuczną ranę na dłoni. To bardzo proste. Wszystko, co musisz zabarwić całą dłoń. W przeciwnym razie pewne zacieniony obszar będzie zbyt trudne, aby wyróżniać.

Gdy przyszły rany zatoniruetsya kolor PVA nie staje się tak biały. Ponadto, miejsce jest pokryta olejem kosmetycznych dla ciała. Cóż, teraz można to zrobić poprzez dodanie różnych kolorach!

Nawiasem mówiąc, olej PVA bit wiotki. Dlatego też, w środku „rany” będzie potrzebował trochę „odpocząć” z pomocą wacika.

Jeszcze kilka szczegółów

Nie jest konieczne, aby przyznać się do swoich przyjaciół, jak udało ci się zrobić taki wiarygodny ranę. Niech spekulują, że potrzeba do tego. Jest mało prawdopodobne, że każdy z nich zrozumie, że specjalne materiały nie są potrzebne. Używaj tylko coś, co jest zawsze pod ręką.

Pomyśl o tym, oczywiście, i które mogą być konieczne, a nawet niektóre dodatki. Gdzieś „rany” może trzeba wyregulować za pomocą bezbarwnego kleju do rzęs i szminki czerwone błyszczące. Szczotka do stosowania makijażu, oczywiście, trzeba też.

Praca z kleju wymaga dokładności

Tak więc, jak to jest absolutnie jasne, jak zrobić sztuczną ranę w domu. Ale nie przegap najważniejszy punkt. Jeśli chcesz osiągnąć efekt najbardziej realistyczną, trzeba działać bardzo ostrożnie, szczególnie z klejem. Na przykład, w celu przyspieszenia procesu suszenia, można użyć suszarki do włosów. Jednak strumień gorącego powietrza do wysuszenia nie powinno być. Klej może być rozpuszczony. Używaj tylko zimny strumień.

Po suszeniu konieczne jest, aby sprawdzić, czy klej został dobrze wysuszono. Gdyby nie przykleja się do palców – więc wszystko jest dobrze! Można pracować dalej!

Po nałożeniu kleju fundamentową trzeba lekko spłaszczyć. Ale najważniejsze tutaj – nie przesadzaj. Clay nie tylko może stracić swój pierwotny kształt, a nawet złamać.

A następnie zastosowano ciała cienie, które trafi do innych kolorów. Co?

Eksperyment z kolorami

Aby stworzyć „ranę” mogą potrzebować cała paleta cień do powiek. Ciała, na przykład, być przydatne w celu ukrycia tonalny fundacji. W związku z tym, należy je wybrać indywidualnie – kolor skóry.

Różowy odcień jest podstawą dla „krew”. Obejmowały one całą skórę na zewnątrz i wewnątrz blizny. Ponadto ta „rana” wygląda podrażniona. Efekt jest bardzo realistyczny. Cienie należy lekko ptaków na brzegach. Mają prawie scalić ze skórą.

Brown cienie blizny przedstawia schemat zamalowane pęknięć i narożników, w cieniu „rana”. Można podnieść i kolor ciała, ciemniejszą skórę niż kilka odcieni.

Czarne cienie trzeba utworzyć efekt wgłębienia. One zarysowane małe wgłębienie.

I ostatni krok – czerwona szminka i polski paznokci, które mogą zostać nałożone w ranie i na klej. Okazuje się bardzo zastraszające.

Więc nie sądzę, przez długi czas, jak zrobić sztuczną ranę na Halloween. Wystarczy trochę czasu i nasza rada – i masz świetny wynik!