410 Shares 2741 views

Konkursy dla imprezie firmowej – zabawy, mobile, fantazyjny

Wakacje ogólne – to zawsze wielki. Koledzy są otwarte od nieoczekiwanej, nowych znajomości, przyjaźnie są związane, zespół staje się bardziej przyjazny i zjednoczona. Ale święto i taniec nie wystarcza, więc konkursy dla stron firmowych – jest niezbędnym elementem scenariusza.

Konkursy dla imprezie firmowej z nagrodami:

„Buszujący Bottle”

Na podłodze, trzeba zbudować mieszanych pustych i pełnych butelek napojów alkoholowych i bezalkoholowych. Uczestnik musi znajdować się w odległości od 3 metrów do rzut pierścienia na butelce. Jeśli nie jesteś w stanie „dzwonić” pełną butelkę, to idzie jako nagrody. Każdy uczestnik z 3 prób. Pierścienie cięte z odlewanej cienkiej tektury o średnicy kolorze pierścienia – około 10 cm.

„Wielki wyścig”

Na stole w kolejce dwie „ścieżki” z materiałów pod ręką – talerze, szklanki, kubki. Z udziałem dwóch graczy Shootout. Są one podane kulki do tenisa stołowego i patyczkiem. Problem z uczestników – tak szybko, jak to możliwe, aby spędzić piłkę do mety, dmuchanie go przez słomkę. Zwycięzcą końcowej „przyjazdu” otrzymała nagrodę i tytuł „Schumacher wieczór.”

Konkursy dla firmowych przy stole

"Test-żart"

Na karteczkach napisane wcześniej nieznanych skrótów w kolumnie. Obok każdego z tych uczestników trzeba pisać żadnego przysłowie lub linię z piosenką.

Po zakończeniu wszystkich zadań, co zapowiada rozszyfrowania skrótów i oferuje odczytywane wyniki.

Skróty lepiej wymyślić na wakacjach, na przykład, PPG – pierwszy poniedziałek roku, LO – letnie wakacje, PIC – premia za kwartał, LCO – najlepszy pracownik w roku.

"Spełnić-ka"

Siedzą przy stole są podzielone na kilka zespołów. Decyduje o ogólnym tematem konkursu – liczby zwierząt, zima, itp Zespoły na zmianę zapamiętać linię z utworu, odpowiednim temacie i głośno śpiewać. Kto najdłużej ze wszystkich – i wygrał. Co do zasady, wygrywając najbardziej zaradny, które, na przykład, nawet piosenka „Zostawiłeś mnie,” ufnością odnoszą się do tematu „animals”.

Zabawa konkursy dla stron firmowych

„Kim jestem?”

Na kartach są napisane z góry różnego rodzaju nazw, nie najłatwiejsze (na przykład „tank”, „Lemur”, „stary”, „kok”, „Wróżka”, itd.) I rozbudowany w kopertach. Ołów oferuje do wyboru jedną zapieczętowaną kopertę, wyciąga kartę tak, że partia nie była w stanie go odczytać, i umieszcza etykietę na plecach. Wieczorem uczestnicy znaleźć swoje nowe „imiona” od siebie, zadając pytania. Odpowiedź może być tylko „nie” lub „tak”. Najważniejsze, że „nazwa wieczoru„nie przywiązują do partii zawsze.

„Ciąży”

W tym konkursie udział tylko mężczyźni. Są zapraszani poczuć się jak „Wpadka” i zabezpieczyć w jego brzuch z taśmy klejącej na wielkim balonem. Przed każdym uczestnikiem rozpada pudełko zapałek. Zadanie – zebrać wszystkie mecze, tak szybko jak to możliwe i nie pękają, gdy jego „brzuch w ciąży”.

Konkursy dla korporacyjnej Nowy Rok

"Masquerade"

Duża skrzynka jest konieczne z góry do określenia śmieszne przedmioty Garderoba: „rodzina” tchórzami, czerwony nos klauna, kolorowe czapki, śliniaki dla dzieci, peruki foliowych, staniki ogromny rozmiar, itd. Uczestnicy są rozmieszczone w okręgu i przechodzą pozytywkę siebie. Ołów okresowo zatrzymuje muzykę. Każdy, kto był w rękach pudełka nie należy szukać wyciągnąć obiekt i umieścić go. Głównym warunkiem – nie strzelać ten „strój” na godzinę.

„Snowball w łyżeczką”

Obie partie wydały łyżkę i śnieżki wykonany z bawełny. Na sygnał, biegną w przeciwnych kierunkach wokół choinki. Kto pierwszy wrócił do pana, a nie spadek kuli śniegowej, zdobył także.

Wybierz odpowiednie konkursy dla stron firmowych – to łatwe i przyjemne. Zakres festiwalu może być absolutnie dowolny – od luksusowej restauracji na szafce w biurze, to nie ma znaczenia. Najważniejsza rzecz – atmosfera zabawy i swobodnie, ponieważ to, co łączy ludzi i tworzy ducha zespołu.