803 Shares 7915 views

Tatiana pozdrowienia wierszem i prozą

Wiele pięknych imiona żeńskie występują na całym świecie! Tatiana – brzmi to fascynująca i majestatyczny. Kiedy człowiek słyszy, co jest adresowane imiennie, on przeżywa pozytywne emocje na poziomie podświadomości. Po tym wszystkim, rodzice wybierają przez długi czas, aby wymienić swoje dziecko! Siła nazwie. Prezentowane oryginalne i uderzające w jej gratulacje Tatiana wakacje! Koniecznie wspomnieć jej nazwę w swoim wystąpieniu. Znajduje się on do ciebie i bohaterem tej okazji zostanie zapamiętany na długo!

Dobry dzień zimy

25 styczeń jest tradycyjnie kraj obchodzi dwa święta naraz Tatiany dzień i Dnia Studentów. Tatiana Rimskaja – został ogłoszony świętym wiele wieków temu. Ta krucha dziewczyna wierzyć w Chrystusa, pomagał ubogim, uzdrawiał chorych. Była to miły i delikatny istota, bardzo oddani swojej wierze. I kiedy wszyscy byli zobowiązani czcić pogańskich bogów odmówiła. Tatiana została zawarta w dniu 25 stycznia. Od tego czasu na jej cześć obchodzony jest radosne święto, Memorial Day. Nowoczesne Tatiana uczcić ten dzień jego imieniny i otrzymać miłe słowa w swoim wystąpieniu. Tatianas dał pozdrowienia w wersecie zachwyci i zaskoczy ich w ten zimny dzień.

życzenia

W sprzedaży jest zestaw jasnych kart, na których można zapisać swoje życzenia dla każdej okazji życia. Ale miło jest być bohaterem okazji, jeśli jesteś właścicielem produkować dla niej pocztówki. Nic skomplikowanego, po prostu uzbrojony kartonowych, markerów i małych elementów dekoracyjnych:

  • łuki;
  • cyrkonie;
  • kulki;
  • cekiny;
  • naklejki;
  • cekiny.

arkusz tektury składany na pół, z jednej strony, umieść tekst na przeciwległym – piękne zdjęcie Tatiany. Ale potem w trakcie oddawania całą swoją wyobraźnię i twórcze impulsy. Udekoruj pocztówkę do swoich potrzeb i prezentowane urodzinach dziewczyny. Niech gratulacje dla Tatiany będzie dodatni, jasne i szczere.

radość z poezją

Na Dzień Tatiany gratuluję, jestem w pośpiechu

I drżącą ręką piszę te wiersze!

Jesteś piękny, uroczy i zawsze piękna!

I podziwiam was, Tatiana, jestem!

Niech uśmiech zawsze rozświetla twarz,

Niech świeci na palcu ring,

Bądź piękna jak zawsze,

Gratulacje, drogi przyjacielu, ty!

Tatiana jest krótkie powitanie mogą być wysyłane na telefon komórkowy w godzinach porannych! To będzie niewymownie szczęśliwy przyjemne słowa i życzenia!

Tanya, Tanya, Tanya!

Powtarza całą ziemię!

Po tym wszystkim, dziś słońce wzrosła,

Tylko dzięki tobie!

Niech nie znaleziono uciski,

Sukces u jego stóp pośpiechu,

jesteś piękna i promienna,

Atrakcyjne diwa!

Mark trzymać aż do starości,

Niech będzie w życiu dużo radości,

To nie odbije się od zalotników,

Nie trzeba odpocząć w młodości.

Brać z życia wszystko, Tanya.

Uśmiechasz się, ale słuchać rad!

Z święto, drogi,

Mój przyjacielu kochany!

Potem przyszedł dzień Tatyana głównej!

Wstać rano i nie jesteśmy leniwi.

Łapiemy ciasto i wino,

Doprowadzi cię do kina,

Umieść na najlepszy strój,

Wszakże dzień dzisiaj Tatyana głównej!

Przyjmuje gratulacje,

A wszystko trzymaj się mocno!

Bawimy się z całego serca,

W dużej firmie, a nie w ciszy.

Życzę chcesz,

Zawsze w życiu konia,

Nie tracić ducha i nie daj się depresji,

Uśmiech damy.

Po tym wszystkim, jesteś piękna i wdzięku,

Jak obraz poszedł.

To zawsze pozostanie,

I tak się ubierać modnie!

Przykład dla wielu, Tanya, ciebie,

Przyjmować od nas wspaniałych kolorach!

Takie zabawy gratulacje Tatyana pewno cieszyć!

flora

Daj kwiaty święto długą tradycję. Więc dlaczego to naruszać? Może być stosowany do kwiatów i mały upominek zadowolić niedokrwienie uroczystość! Ale wręczając prezenty flora nie może standardem. Ogromne bukiety i kosze pozostawić na uroczystej imprezy, ale w tym festiwalu obejmie Tanya różnych gatunków flory i komplementy! Co będzie długi i żmudny gratulacje Dniu Tatiany w dniu 25 stycznia. Krótkie i pełne humoru czterowierszy dokładnie to, czego potrzebujesz!

Powierzam Ci stokrotka,

Założyła białą koszulę,

Jako symbol czystości i dobroci

Tak piękne jak ty!

Noble Rose czekał na godzinę,

A teraz w rękach nas.

Przyjmijcie je z dumą i dobroć,

Po tym wszystkim, jesteś wspaniały, jak również w zarodku!

Chryzantema tak elegancki,

Tak jak ty!

Rozpuszczone płatki,

I dla wszystkich jej zalotników,

Jasne, soczyste, atrakcyjne, trwałe,

Jesteś jak jasna gwiazda,

Gratulujemy!

Doskonała znajdą się takie gratulacje 25 stycznia Tatiany. Krótki, zwięzły, ale po prostu otwierając jej delikatną naturę. Nie zapomnij o jasnej wakacje. Po tym wszystkim, dziewczynka z piękną nazwą będą zadowoleni wiedzieć, że szanuję i kocham ją.

Fiołki dla Tatyanka,

Jak piękne i aksamitne,

Jako głos naszego piosenkarka Tatiana.

Położyć na garnku okiennej i pól,

Zawsze uśmiechnięty i bóle!

Takie gratulacje Tatyana mogą być prezentowane w rocznicę! Liczba kolorów powinna odpowiadać jej wieku! Osypte jej pochlebne zwroty i kolory. Każda osoba płci żeńskiej będzie zachwycony klombu!

Lilia delikatny, piękny kwiat,

Pomógł nam dużo dzisiaj.

Gratulacje, Tanya, akceptują go,

Ciasno w pniu palmy.

Lily daje siłę i dobroć,

Wiara w dobro – bardzo potrzebne!

Więc kolory i zapach jest boski lilia,

Jesteś urocza i słodkie!

Thee możemy setki dni

Okulary, Tatiana, a wlać!

Takie nietypowe gratulacje Tatyana nikt reklamowany. To na pewno zaskoczy i zachwyci nie standardowe podejście do przyznania kolorach!

Raz w roku

Przechodzenie do urodzin to lepiej przygotować z wyprzedzeniem. Rzeczywiście, wiele z nich stracił i wstyd powiedzieć publicznie życzenia. Słowa są zdezorientowani w głowie, a okazuje się, że coś jest nie chciałbym powiedzieć! A dziewczyna urodziny nie powinno boleć, więc nauczyć się wierszyk i czuć się swobodnie przejść do świętowania. Niech życzenia urodzinowe Tatiana będzie jasne, szczere i emocjonalne.

Wszystkiego najlepszego, Tatiana!

Imię i nazwisko, jakby jasnym światłem!

Złoto, gra na języku,

Przypomina świcie młodzieży!

Wyglądasz zawsze piękne,

Z malowaniem podobno nie ma,

Ale grasz jest niebezpieczne,

Nie tak prosty w życiu!

Jak damy Ci wychowany,

Bosko piękny,

Zgadza się!

Niech szczęście cię prześladuje,

A strażnicy mąż niech miłość.

Ten sam, czy jesteś zawsze bez zarzutu,

Uśmiech na twarzy – na zawsze!

Ciesz się życiem i nie bądź przygnębiony.

Śmiać swoją musujące Dari świat!

Te życzenia urodzinowe Tatiana docenią. Powiedzieć wiersz z ekspresji i emocji, stawiając cały swój kunszt i udział humoru!

słodki cud

Ciasto – to dzieło sztuki. Ale to jest tak banalne i przewidywalne. W modzie wchodzą kompaktowe i eleganckie babeczki. Są to małe ciastka pakowane w pięknym papierze. Mogą upiec własną rękę lub zamówić w najbliższym sklepie z cukierkami. Ale okno, aby je samodzielnie, ale nie jest proste i niezwykle urządzone. Na tym samym polu i pisać swoje gratulacje Tatyana prozą lub wierszem. Taka niespodzianka ona naprawdę docenią i całkowicie się rozkoszy.

z serca

Trudno jest znaleźć słowa, aby wyrazić wdzięczność i szacunek dla urodzinach dziewczyny. Nie trzeba budować ogromny frazę i zapamiętać je na pamięć całą noc. Powiedzieć słowa, które pochodzą z serca i duszy. Po tym wszystkim, czasami proste życzenia droższe niż jakikolwiek drogiego prezentu!

„Drogi Tatiana, z okazji urodzin! Życząc prosty żeński szczęście i miłość, i więcej w życiu, nie potrzebujemy niczego, z wyjątkiem torby, buty, piękne sukienki, perfumy, rajstopy i kosmetyków. Niech wszystko, co trzeba mieć w nadmiarze, a nawet więcej. Kolor, zapach słodki i być szczęśliwym! "

Ulubiony nazwa wielu poetów,

Nie tylko dlatego, że śpiewał,

Jesteś cud i cud, Tatiana!

Jesteś wszystkim idealna.

Piękne, ładne i ciche,

Jesteś uprzejmy, szczęśliwe życie,

Czy taki Tanya zawsze!

Jesteś moją radość, piękno!

triumf

Świętuj zabawy święta i nie skąpić na miłe słowa i prezenty dla krewnych osób! Jest tak miło zobaczyć ich szczęśliwe twarze! Bądź przygotowany na uroczystej dzień wcześniej i starannie. Udekoruj pokój, przygotować smaczny posiłek i napoje, konkursy, quizy i gry! A co najważniejsze, przygotować Tatianas życzenia wierszem. Znajdź dobry zapalającą partii. Tatiana będzie wdzięczny za tych starań i opieki!