821 Shares 3746 views

Kombinezon gil jest bardzo proste!

Tak szybko, jak każdy z edukacji poranku wielu dzieci zbliża, rodzice otrzymują zadanie – przygotowanie stroju karnawałowego. Do tej pory, oczywiście, można go kupić w sklepie, ale czasami to nie jest tak proste fałdy. Na przykład, w stroju noworocznym jest bardzo istotne gil, a sprzedaż taka rzecz niemal niemożliwe do znalezienia.

Tylko jedno wyjście! gil trzeba zrobić własny strój. Po spędzeniu trochę czasu, mama-szwaczka w stanie pomóc dziecku wyglądać bardzo jasny i oryginalne.

Odpowiadał gil: użyć wstążki satynowe

W celu zapoznania się z ciekawą opcję wykończenia, nie trzeba wiele. gil kostium może składać się tylko z szatę, spodenki z ogonem piersią falbanek i wstęgi umieszczone nad głową.

Najpierw musimy zrobić wzór. Płaszcz jest częstym półkole o średnicy równej rozpiętości rąk dziecka. On wyciąć na papierze lub tapetę, a następnie przeniósł się do tkaniny Satyna. Na szczycie płaszcz uszyty wstążkami w różnych kolorach i odcieniach. Tam, gdzie nie będzie nadgarstek, dodaje cienką gumę, w wyniku powstania w rękach wzrosną tzw skrzydeł. Filet z czerwonej satyny szyte na tej samej zasadzie. Pod płaszczem jest dołączony do tej samej taśmie satynowej, która jest zamocowana na stronie dziobowej. Ze spodenkami jeszcze łatwiejsze. Oni po prostu trzeba przyszyć ogon tej samej taśmie. I ostatni punkt. Przez taśmę, noszone na głowie, konieczne jest, aby przykleić lub przyszyć do cięcia oczy. Aby to zrobić, przejdź kartonu, tkanin lub przyciski.

Wiesz jak uszyć? Z kombinezonu po prawej stronie!

Można zwrócić uwagę na inną opcję. Na podstawach strój pasuje czarne spodnie i golf. Ponadto szyte czerwoną piersi gęstej tkaniny. Jest ona dołączona do golfie, kilka przycisków. Na piersi przymocowane satynowej muszka.

Następnym krokiem – wykonanie skrzydeł. Mogą być wykonane z lekkiego cienkiej tkaniny. Skrzydła są przymocowane do części rękawy golfem szyi i plecach.

Na głowie może mieć napięty, ale rozciągając czapkę z czterech klinów – front czarne i trzy czerwone. To również mocowane oczy dużymi przyciskami na jego płaszcz i tektury dziób, pokryte brązowym ściereczką.

Jednym słowem, aby garnitur gil mógł Każda matka, która jest w stanie utrzymać w rękach nici z igłą lub uchwycie maszyny do szycia.

Użyj filc i piór

Co można wymyślić bardziej stworzyć oryginalne stroje? gil garnitur dla chłopca może być wykonane przy użyciu prawdziwych piór!

Aby to zrobić, należy podjąć gotowy zwykłą kamizelkę. Na plecach wszyta jest szare Fedora, Red piersi i czarne skrzydła. Dlaczego te rzeczy? Wystarczy, aby czuł najprostszy losowo szyte dużych piór. Na kołnierzu szyjki jest zużyta. Na czele szyte fedora kapelusz z oczu i dzioba.

Nic skomplikowanego!

Tak więc, należy gil kombinezon z rąk jednej z powyższych metod do nikogo nie będzie miał trudności. Wystarczy trochę czasu i cierpliwości – i Twoje dziecko będzie najbardziej uderzające i niepowtarzalne, najpiękniejsze, najbardziej niezwykła postać w poranku gali! Nie jest konieczne, aby LAMAN ich mózgi nad tym, gdzie kupić tanie, ale stylowy garnitur. Będziesz sobie z tym poradzić na własną rękę!

Piękne cape-skrzydła, ładny kapelusz z oczu i dzioba, czerwony piersi – i strój gotowy! Nawiasem mówiąc, nie należy zapominać, że przez jego własnej twórczości i ty i twoje dziecko dostać dużo zabawy! Połącz się ją i dziecko utworzyć. Byłby dumny z faktu, że jeszcze trochę, ale nadal pomagał wam! Bądź pewny, wspólna praca nad tym arcydziełem będzie także przybliżyć Państwu, i z wielkim zainteresowaniem spędzać czas.