633 Shares 1750 views

Tin ślub: co dać małżonkom?

Jeśli masz do cyny ślubu, co dać? Kwestie te są podane wszystkie pary, które są małżeństwem, i dostaje się do 8-letniej rocznicy.

Ósma rocznica ślubu – jest to poważny czas. Nic dziwnego, że mówią, że jeśli ludzie przeszli przez pierwszych 10 latach małżeństwa, są idealne dla siebie. Ósme urodziny ma prostą nazwę – cyna ślubu. Ale, pomimo prostej nazwy, jest to poważny czas. Cyna jest wielkim niski koszt i trwałe metalowe, używane w życiu codziennym i nie rdzewieją. To jest dla tych właściwości małżeństwa i nadano nazwę. Po tym wszystkim, uważa się, że stosunki między małżonkami po 8 latach będzie takie.

Ten artykuł wyjaśni, co dać na ślub cyny, a także jak go odnaleźć.

Jakie są tradycje świętowania uroczystości?

Przed przystąpieniem do świętowania, konieczne jest, aby rozwiązać pewne problemy. Na przykład, co dać na ślub cyny. Kwestia ta powinna być przedmiotem szczególnej uwagi. Warto też zwrócić uwagę na tradycji rocznicy. Są one następujące:

 1. Obchodził tę rocznicę z rodziną i najbliższymi przyjaciółmi.
 2. Daryatsya przeważnie błyszczące przedmioty wykonane z cyny, które mówią o rychłym ślubie. Srebrnym
 3. Na stole jest zazwyczaj potrawy z tego metalu.
 4. Żona w tym dniu tradycyjnie wymagane gotować ciasto z maku ziarna.
 5. Najważniejszą pijąc na stole jest uważany zaparzyć. Mówi się, że jeśli tego dnia żona i mąż picia napar razem, małżeństwo będzie długa.
 6. Mąż prezentuje swoją żonę jako prezent piękny wazon z cyny, które uczynił samego siebie.

W starej tradycji kobieta daje prezent, umieścić dekorację tego metalu lub przyciąć swoje ubranie, w którym publiczność. To było na tyle interesujące, można zapamiętać tę tradycję.

Można grać fanty. Są, oczywiście, musi być cyny.

Jak zorganizować wieczór i ile zostaną zaproszeni zależy od woli małżonków, najważniejsze, że każdy był zabawny.

Obrzędów szczęśliwe kontynuowanie małżeństwa

Kiedyś ten dzień zorganizować uroczystość dla kontynuacji szczęśliwego życia razem.

Do przeprowadzenia tej ceremonii para została znaleziona wieczorem cienki arkusz cyny, zaniósł go do stajni i tam noc.

Rano para z powrotem, wziął talerz. Jeśli nie pozostał ślad podkowy, to obiecał im długie i szczęśliwe życie.

Płyta musiała zwilżyć zimną wodą, wytrzeć do sucha i ukryć przed ludzkimi oczami.

Wedding Anniversary cyna: trochę historii

Obecnie, ze względu na różnorodność materiałów blachy nie jest za dobre. Wcześniej nasi przodkowie jest bardzo ceniona ze swoich istniejących właściwościom. Tin był w domu powszechnie stosowane. Prawie wszystkie naczynia i narzędzia zostały wykonane z tego powodu.

Które mogłyby być traktowane z całym szacunkiem nowożeńcy, brama ustawiona wiadro Kwas, blisko opuścił kubek wiadro i cyny. Napój ten może być traktowany wszystkich chętnych. Z wdzięczności dla swego ludu życzył szczęścia małżonków i kadzi rzucanie monetą, więc w domu zawsze było dużo.

Co dać?

I coś, aby zadowolić pary, którzy mają ślub cyny? Prezenty dla żony i męża? Na co zwrócić uwagę? Teraz widzimy, co warto kupić dla tych, którzy planują pogratulować para którzy zaplanowali ślub cyny. Co dać?

8. rocznica ślubu sugeruje prezent wykonany z cyny. Rozpatrzmy bardziej szczegółowo na temat prezentów. Ich wybór jest ogromny. Co można dać na wesela cyny? W tym przypadku jest odpowiednia:

 1. Wszelkie naczynia kuchenne zawierające cyny.
 2. Sztućce.
 3. AGD.
 4. Co nie jest parą. Można kupić prezent i po prostu zawinąć go w folię, jeśli nie jest wykonane z cyny.

Co jeszcze dać małżonkom? Można przedstawić coś z brązu: małe figurki, lampy, wazony, itp rzeczy … Jako dar do wymyślić i duży tort z postaciami nowożeńcy się sam podpis.

żona prezent

Co dać żoną na weselu cyny? Istnieje wiele wariantów. Na przykład, możliwe jest przedstawienie:

 • Zestaw do gotowania.
 • Naleśniki.
 • Coffeepot.
 • blaszane pudło na biżuterię.
 • Wszystko z urządzeń domowych, z błyszczącą powierzchnią koloru arkusza.

I można myśleć, i coś oryginalnego. Użyj swojej wyobraźni.

Co dać mężem na ślubie cyny?

Istnieje wiele rzeczy, że twój małżonek dostanie. Spójrzmy na kilka pomysłów:

 • Piwo, który jest kochany przez człowieka, zawsze w puszkach.
 • Zdjęcie w ramce w kolorze srebrnym.
 • Jeśli człowiek cieszy wędkowanie, lub pieszą, można dać puszkę jedzenia ze śmiesznym pozdrowienia w wersecie.
 • Oryginalny Skarbonka monet gratulacje, oczywiście.
 • Jeśli mąż – nałogowym palaczem, możesz dać popielniczkę.

I co dać mężowi na ślub cyny? Jeżeli mąż lubi kąpać się w wannie, możliwe jest przedstawienie wiadro i kadzi, dodając do tego wszystkiego dobrego kąpiel z miotłą i aromatycznych olejków do kąpieli.

Jakie prezenty będzie idealny dla przyjaciół?

Co dać na ślub przyjaciół cyny? Istnieje wiele pomysłów. Można, na przykład, aby przedstawić zestawy przyborów kuchennych i sztućców.

Formy do pieczenia i tace – to także dobry prezent. Gospodarstw domowych nie boli prezent w naszych czasach. Różne przysmaki w pięknym pudełku blaszanym – jest to dobry dodatek do głównego zaskoczenia.

pomysły na prezent dla dzieci

Jeśli para ma dzieci, muszą też coś dać.

Co dać na plac cyny ślub? Dzieci zazwyczaj dają zabawki, najlepiej z kawałkami cyny. Można przedstawić słodycze w pudełkach metalowych pięknym dzieci. Odzież, zawsze zapakowane w błyszczące opakowania – jest to świetny prezent dla dziecka.

Pomysły na prezent dla 8 latach małżeństwa, według sondaży przeprowadzonych przez

Co dać na rocznicę ślubu cyny, według respondentów:

 1. Można dać miękkie szlafroki i ręczniki są dostarczane z łyżki cynowe lub zestaw do manicure. Ta opcja jest przeznaczona zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Miękkość wyrobów metalowych będzie bilans energetyczny.
 2. telefon komórkowy lub tablet. Te środki komunikacji zneutralizować pewną ilość negatywnej energii, co powoduje konflikty w rodzinach, szczególnie w ósmej rocznicy ślubu.
 3. Człowiek może dać kobiecie coś do pielęgnacji włosów, żelazka do włosów lub lokówki. Pozycje te pomogą otworzyć żeńską energię i zredukuje konflikty, a więc relacje rodzinne są silne.
 4. Mąż może dać żonie oryginalną dekorację w postaci znaku nieskończoności. Może to być zarówno kolczyki i wisiorek, bransoletka i wisior na. Preferowane piękny bukiet kwiatów, najlepiej z powojników. Te kwiaty są tradycyjnie uważane za symbol cyny ślubu.
 5. Goście mogą przedstawiać nowożeńcy z magnetycznych stronach albumu do zdjęć. Album ten działa na poziomie energetycznym, to łączy rodziny nawet silniejsze więzi niż już jest. Ten dar jest oryginalna i należy odwołać się do małżonków. Więcej Uważa się, że płyta magnetyczna przyciągnie domu pieniądze.

Porady, które zostały nam podane są charakter doradczy. Ale jest to doskonały sposób, aby pomyśleć i wybrać oryginalny prezent z góry, lub wymyślić własne.

Pomysły na obchody ślub cyny

Tin ślub – to jeszcze jeden powód, aby spotkać się z przyjaciółmi i dobrze się bawić, można w domu, a może być w dobrej restauracji. Liczba osób nie jest krytyczna, to wszystko zależy od statusu finansowego pary.

Ta data nie jest uważany za ważny. Dlatego tylko najbliżsi ludzie mogą się spotkać.

Dla zabawy można wymyślić kilka konkursów.

Porady dotyczące organizowania Festiwalu:

 1. Wszyscy goście muszą wysłać zaproszenia z góry datę i czas i miejsce zdarzenia.
 2. Konieczne jest, aby myśleć z wyprzedzeniem, jak i co do dekoracji sali balowej.
 3. Wybierz odpowiednie naczynia, obrusy i podobne elementy dekoracyjne. można zbudować folię Garland błyszczy jak cyny.
 4. Konieczne jest, aby wybrać muzykę, menu, konkursy i gry.
 5. Musisz wybrać wiodącą imprezę. Możliwe w tym celu zaangażować jeden ze świadków, którzy byli na ślubie.
 6. Jeśli rocznica przypada w ciepłym sezonie, najlepszym rozwiązaniem byłoby zorganizowanie wypoczynku w naturze z konserwy, piwo, lemoniady i grillem.
 7. Można wymyślić konkursach w przyrodzie.

Innym pomysłem – zorganizować imprezę w stylu zamaskowane kostiumy kulowych, takich jak zwierzęta. Możemy przypomnieć sobie szczęśliwe chwile ślubu lub życia razem, zrobić małe nacięcie wideo lub stworzyć pokaz slajdów ze wspólnym zdjęciem.

Ta prezentacja może mieć każdy z gości, jeśli są dostępne, i zaprezentować swoje dzieło do nowożeńcy jako prezent na rocznicę.

teraz dość popularne zaprosić na obchody różnych świąt, szczególnie w przemyśle rozrywkowym, profesjonalnych fotografów. Po kilku latach to będzie zabawne, aby wyświetlić zdjęcia i filmy z uroczystości. Jeśli chcesz, aby uczcić to wydarzenie w wielkim stylu, a następnie zatrudnić animatora.

Pozdrowienia słowa małżonkowie mogą być zarówno wierszem i prozą. W sklepach można kupić różne karty i medal za rocznicy. Można nawet dostać medal za odwagę komiksów małżonków po 8 latach małżeństwa. Miłą niespodzianką – banda 8 pięknych kul.

Wszystkie te opcje można rozcieńczyć rękę. Po tym wszystkim, wiesz znajomym lepiej niż ktokolwiek inny, a łącząc wyobraźnię, wybierz najlepszy prezent.

Jak pogratulować para co dać, że rozmowa, zaprosił decydować o sobie. Najważniejsze, że nastrój wszystkich obecnych było dobre.

wniosek

Teraz już wiesz, że to ślub cyna, że para może oddać do takiego świętowania. Więc nie trzeba puzzle na prezent, ale po prostu wziąć przyjął podane w tym artykule porady.