314 Shares 5056 views

Jak rozpoznać czarownicę we współczesnym świecie

"Wow, jak ona wyglądała – już serce po piętach minęło! Czarownice, po prostu zszokowani … "- to chyba sytuacja każdego człowieka. Dlaczego niektóre kobiety chcą być nazywane czarownicą? Jak rozpoznać czarownicę ukochanej kobiety i czy warto? Wielu mężczyzn żartuje lub poważnie mówi: "Jesteś moją czarownicą …", "To prawdziwa czarownica!"

I absolutnie prawo – każda kobieta z natury jest małą czarownicą: ona podlega intuicyjnym, subtelnym światom przodków i wrażeń.

Tak, a Matka Natura sprzyja kobiecie więcej energii, nic dziwnego, że jest również kobietą …

Ale dlaczego po słowach "czarownica" wyobraźnia rysuje wizerunek zła dama z rozkołysanymi włosami, zaczepionym nosem i brodawkami, czy te oznaki czarownicy?

To proste: czas grał w okrutny żart, a niesamowite, tajemnicze słowa "czarownica", "lider", "wie" zdobyły negatywny kolor.

Czarownica jest tajemnicą, która leczy choroby i pomaga ludziom. Czy są teraz czarownice i jak rozpoznać czarownicę?

Oczywiście istnieją pewne cechy wyglądu, charakteru i zachowania.

1. Słuchaj wewnętrznego głosu. Obok czarowników wiele osób ma niezrozumiałe emocje, które są związane ze specjalną energią: ich energia jest nieco inna, silniejsza, gęsta, jasna, silna, a zatem jest poczucie obcego wtargnięcia.

Codzienna komunikacja pomoże zrozumieć, jak rozpoznać czarownicę.

2. Lekkie czarownice są częściej interesujące w rozmowach, dobrze czytanych, mądrych i rozsądnych. Komunikacja z nimi przynosi radość, nową wiedzę, ujawnia tajne aspekty natury ludzkiej i sprawia, że idziesz naprzód, napełniając energią.

3. Mroczne czarownice są milczące, zdruzgotane, wolą rozmawiać o tematyach budzących agresję u ludzi, strachu. Po takiej komunikacji nie ma sił: chcę spać, nie chcę robić moich ulubionych rzeczy, jest irytująca irracjonalność.

4. Oczy czarowników fascynują głębokością i mądrością niezależnie od wieku. Nawet bardzo młoda, wesołej czarownice odznacza się wytrwałą, ewidentyczną "wyglądającą" duszą, często patrzy prosto w oczy. Ciemność nigdy nie spogląda w oczy, często są one kosowane jednym okiem, a ich oczy działają.

5. Ornamenty i krety na ciele wyróżniają dziedziczne wiedźmy, wiedzę przenoszoną przez płeć.

6. Trudno spotkać czarownice z ubraniem – w przeciwieństwie do wszystkich stereotypów, nowoczesne czarownice nie owijają się w płaszcze i nie noszą tylko czarnych. W odzieży wolą modele ekskluzywne, oryginalne style, latające sylwetki spódnic i sukienek, jakby chciały podkreślić wyjątkowość.

7. Akcesoria wybrać masywne lub odlewane, autorskie lub ręcznie robione. Nawiasem mówiąc, czarownice lubią robić hafty: szycie, dzianie, haft, splot, ponieważ każde ich dzieło jest strażnikiem dla nich lub ich bliskich. Potężna energia czarownicy musi znaleźć wyjście – są to "tajne" znaki, które nawet piękna Vassilissa, w rosyjskich opowieściach ludowych, posiadała.

8. Wiara, fakt, że czarownice są samotni, nie mają rodziny, żyją daleko od ludzi lub osiadają w domach na obrzeżach, we współczesnym świecie traci swoje znaczenie. W czasach starożytnych – tak, to była tajna wiedza była starannie strzeżona przed wzrokiem. Nawet powiedzenie "Moja chata z krawędzi – niczego nie wiem" stało się stąd: czarownice mieszkali w ostatnim domu i nie ingerowali we wspólne sprawy wiejskie. Mroczne czarownice rzadko spotykają się, ale odwiedzają zatłoczone miejsca, aby "rozlać" swój gniew, a potem "wyciągnąć" więcej energii od innych.

9. Czarownice nie unikają kościoła, wręcz przeciwnie, często je odwiedzają. Ale czarne czarownice, w przeciwieństwie do jasnych, chodzą do świątyń i kościołów niezbyt dobrze, ale w celu zła.

Ale jak rozpoznać czarownicę we współczesnym świecie bez specjalnej wiedzy, będziecie popędzać tylko doświadczeniem i wielkim pragnieniem, ponieważ jest to praktycznie niemożliwe i nie ma potrzeby.