344 Shares 958 views

Tatyana Moskwa: jasnowidzenie

Tatyana Moskovskaja (Ionina) prowadzi specjalne rytuały i inicjacje w celu rozwiązania ludzkich problemów. Jej główną działalnością jest zaklęcie miłosne i jasnowidzenie. Privorot, w jej opinii, może sprawić, że mężczyzna i kobieta będą szczęśliwi. Przewiduje on również przyszłość z dużą precyzją.


Najczęściej zadawane pytania

Często pytana jest większość ludzi, którzy chcą robić zaklęcia miłosne: "A jaki jest efekt fascynacji, jak to odczuwam?". Niestety, nie ma dokładnej odpowiedzi na to pytanie. W privorotah, zwłaszcza miłości, wszystko jest bardzo indywidualne, a po pracy w postaci subtelnych esencji i struktur transformacji ma miejsce wiele czynników – jest to środowisko człowieka, jego zaufanie do psychiki i sposobu myślenia.

Rodzaje zaklęć miłosnych Tatyana Moskovskaya

Tatiana Moskwa jest czarownicą i posiada następujące rodzaje zaklęcia:

 • Miłość zaklęcie "czarna żona";
 • Fascynacja cmentarną;
 • Miłość do fotografii ;
 • Zaklęcie miłosne na krew;
 • Eegel;
 • Miłość zaklęcie na nasieniu;
 • Miłość do rodziny;
 • Homoseksualizm;
 • Muzułmański rodzaj zaklęcia;
 • Rytu małżeński z mężczyzną.

Zachęcanie

Moskwa Tatiana wykonuje zaklęcia miłosne z użyciem krwi. Jest to mocne powiązanie informacji o energii i oddziaływanie na czakrę jednocześnie. W rzeczywistości źródłem energii będzie się fascynować. Tatiana Moskovskaya unika technik brudnych uroków, na przykład fascynacji miesięczną (krwawą miesiączkową). W rzeczywistości nasza krew jest pamięcią o rodzaju, która jest dziedziczna. Genetyczna pamięć jest czymś, co można zmodyfikować i wykorzystać do fascynacji. Jest to konieczne głównie żył lub krwi z palca lub. To najbardziej wymagana usługa wśród klientów Tatiana Moskovskaya. Privorot wielu mieszczan jest uważany za zepsucie, ale prawidłowo wykonany ryt jest harmonijnym kołkiem, który może złamać każdą miłość i codzienne przeszkody dla kochających par. Najsilniejszymi źródłami energii do zaklęcia są krew do przyciągania przedmiotu namiętności. Zaklęcie miłosne oparte na spermie jest, w dużym stopniu, kotwicą seksualną. Kiedy używasz tego rodzaju fascynacji, wszystkie dziedziczne programy zmieniają się, a składnikiem seksualnym w związkach staje się główny. Przynależność ta powinna być okresowo powtarzana co sześć miesięcy lub rok. Dłuższy i bardziej wiarygodny jest zaklęcie miłosne na czakrach, które jest również praktykowane przez Tatiana Moskovskaya.

Privorot na czakrze jest wykonany na dwóch ogniskach – serca i seksualności. Łatwość i złożoność sytuacji zależy od specyfiki poszczególnych osób. Człowiek był szalony o tobie, nawet po zaklęciu, starał się budować duchowy kontakt z nim, a dobry seks doprowadzi go do wielu orgazmów.

Porady dla kobiet przy wyborze partnera

Co kobiety zalecają?

 1. Wybierz spośród kilku mężczyzn. Zaleca się, aby mieć co najmniej 7-10 fanów, to będzie to "wybór ze stanu obfitości", a nie z wady, to ważne. O tym, jak przyciągnąć tak wielu fanów, szczegółowo demontujemy program.
 2. Bądź tak uważny, jak to możliwe (jak to odnosi się, jak wygodne jest z nim, czy pomaga rozwiązać problemy, cele swojego życia – wszystko jest bardzo ważne). Jeśli spieszysz się tutaj i popełnisz błąd, wtedy nie pomoże super-trening i super-specjalista ds. Relacji, bo to nie będzie TWÓJ, a co innego. Jak ustalić? Zaufaj swoim uczuciom i uczuciom.

Proste ćwiczenie to położyć rękę na sercu, zamknąć oczy i zadać sobie pytanie: "Czego właściwie chcę? Czy to wszystko moje?". I ufaj w sercu. To ci powie. Tatiana Moskwa radzi, abyś słuchał twojego serca.

3. NIE MAM CZYSTE! Twoje nie odejdzie od ciebie, wierzysz w swoje szczęśliwe kobiece przeznaczenie. Tatiana Moskwa jest czarownicą, pomaga robić rytuały, aby przyciągnąć ukochaną osobę.

Z całą pewnością rozumiemy ten prosty mechanizm: otaczający ludzie są gotowi oddać cokolwiek, niezależnie od tego, czy są to zasoby materialne, czas czy uwagę, czy są w tobie zakochane. I ten stan miłości jest bardzo przyjemny dla samych ludzi, ponieważ wytwarzane są hormony radości – endorfiny i dopamina.

I to nie jest w wyglądzie. Czarownica mówi, że sprowadza się do dość dużej liczby pięknych i inteligentnych kobiet, które mają niezadowalające życie osobiste. Nie chodzi o wygląd, a nie o umysł, ale o to, jak postrzegamy siebie, w braku zrozumienia psychiki i wiedzy męskiej, jak wpływać na relacje. Tatiana Moskwa może kompetentnie doradzić Ci w sprawie osobistych relacji.

Porady na życie

Niestety, większość ludzi nie rozumie prostej zasady: co jest w środku, a potem na zewnątrz.

Ci ludzie wolą wyśmiewać wszystkich i wszystkich wokół bez zrozumienia prostej zasady: tworzą własne życie, takie środowisko, takie zdarzenia za pomocą ich myślenia.

Czasem ludzie nie chcą wierzyć, same tworzą wszystkie negatywne wydarzenia. Możesz winić innych. Ale problem polega na tym, że pozbawia się Pan / Pani prawa do pozytywnych zmian.

Tworzenie szczęśliwego życia jest często dużo łatwiejsze, łatwiejsze i przyjemniejsze niż nieskończone poszukiwanie winnych, skomlących, narzekań i irytujących. Przeniesienie "tajnych terytoriów" często zaprasza Tatianę do przeprowadzania wywiadów i podawania zaleceń.

Tatiana Moskovskaja (opinie o działalności, które mówią o uczciwości i profesjonalizmie) współpracuje z klientami tylko na stabilny wynik. Wielu z tych, którzy zwracali się do niej o pomoc, odczuwały pozytywne zmiany w życiu.

Rozwiązywanie problemów finansowych

Jego klienci często zadają następujące pytanie: "Dlaczego masz teraz taką sytuację finansową, a jakie negatywne programy uniemożliwiają bogatą kobietę?" Do tego potrzebujesz:

 • Przepisanie scenariusza ubóstwa i przetrwania na scenariusz dobrobytu, materialnych i duchowych korzyści tego świata.
 • Ujawnić 5 źródeł dochodów, dzięki czemu już w ciągu kilku miesięcy można dostosować sytuację. Pomaga to ustalić pozycję finansową klienta.
 • Zrozum, dlaczego sytuacja finansowa jest tak zła, a które negatywne programy uniemożliwiają Ci wzbogacenie się.

"Tajne terytoria" okresowo konsultują się z Tatianą o tych lub innych sprawach ezoterycznych. Czego potrzebuje człowiek w życiu ze szczęścia? Miłość i dobrobyt. Czarownica jest gotowa pomóc wszystkim, którzy zwrócili się do niej o pomoc.