310 Shares 5726 views

Interpretacja marzeń. Co dzieci o tym marzy?

Dlaczego dzieci marzy? Dwudziestowieczny interpretator snów interpretuje to: gdy we śnie widzisz siebie jako dziecko, to w rzeczywistości jesteś zupełnie zmieszany i pogrążony w swoich problemach. Potrzebujesz świeżego spojrzenia z zewnątrz. Taki sen może ostrzec cię przed złymi działaniami. Jeśli nie jesteś zaznajomiony z czymś, lepiej nie "trzymaj się". Czego martwe dzieci się marzą? Zdradza ci bliską osobę, której ufasz 100%. A jakie są nowonarodzone dzieci? Musisz poprawić poważne błędy innych.


Dlaczego dzieci śnią. Starożytna chińska książka marzeń

Obejmuj własne dzieci: paradoksalnie, do kłótni i kłótni. I winowajcą się nieporozumienia będzie ty. Jesteś tak mocno skupiony na sobie, że nie zauważasz, co się dzieje z twoim potomkiem. Śmierć dziecka (częściej syna) znów wskazuje skandale w Twoim domu. Nowonarodzone dzieci przynoszą szczęście. Ale jeśli w snach dzieci służą Ci lub czczą, szukać błędów w wychowaniu.

Dlaczego dzieci śnią. Sonnik Miller

Jeśli twoje dzieci płaczą lub płaczą we śnie, spodziewaj się rozczarowania lub kłopotów. Wesoły dziecko, które wygląda dobrze i zadbane, jest symbolem tego, że otoczeni są lojalnymi przyjaciółmi, na których można polegać. Dziecko, które idzie samotnie, symbolizuje Twoją niezależność. Kobieta, która marzy, że bawi się z dziwnym dzieckiem, będzie nieszczęśliwa w sprawach serca. Czy Twoje dziecko ma gorączkę i gorączkę? Bądź kłopotem!

Dlaczego dzieci śnią. Uniwersalna książka marzeń

W sobie dziecko w śnie jest symbolem naiwności i żartobliwości. Być może pod prysznicem nadal jesteś dzieckiem, lub po prostu nie masz łatwej życia, więc starasz się zrekompensować to we śnie. Twój stosunek do dzieci jest bardzo ważny. W końcu, jeśli nie postrzegasz dzieci pozytywnie, to najprawdopodobniej Twój sen również nie przynosi wartości. Kiedy grasz z dziećmi we śnie, a to daje przyjemność, jesteś spokojny i łatwy w swojej duszy, w prawdziwym życiu jesteśmy zbyt skomplikowani. Druga wartość – masz problemy z problemami. Nie bój się prosić o pomoc od krewnych. Jeśli we śnie wpadłeś w dzieciństwo, przestań się budzić. Ktoś może wykorzystać swoją naiwność. Być może nie różni się wcale od dziecka w dojrzałości wyroków. Konieczne jest skorygowanie sytuacji. Stań się świadkiem zabawy dla dzieci – pozbądź się doświadczenia, szybko pokonując przeszkody.

Sen cesarza Huang Di

Niemowlęta nie mają jeszcze świadomego postrzegania świata. Ponieważ nie ma twardych myśli, problemów. Być może próbujesz uciec od nierozwiązanych problemów? Na przykład, przesuwanie odpowiedzialności do krewnych i przyjaciół. To oczywiście jest wygodne, ale nigdy nie osiągniesz swoich celów, jeśli w ogóle je masz. Jeśli masz już trzydzieści i nie ma dzieci, to sen z obecnością dziecka – przypomina tylko raz o swoim biologicznym zegarze. Gdy to jest marzenie dla mężczyzn, to pokazuje wrzącą energię seksualną, która nie ma gdzie wyrzucić. Inną interpretacją jest obawa obowiązków. Pamiętaj, że jesteś mężczyzną i przestań zachowywać się jak dziecko.