612 Shares 2208 views

Kompatybilność: Scorpio mężczyzna – kobieta Gemini w miłości

Mówiąc o zgodności Man-Scorpio – kobiety Gemini, należy zauważyć, że związek małżeński między tymi ludźmi może nie być idealny. Ich zgodność w małżeństwie wynosi 40%. Między tymi znakami mogą pojawić się miłość, ale właściciel Scorpio nigdy nie może zaakceptować braku reakcji kobiety Gemini. Zawsze jest otoczona kilkoma fanami, które obudzą najsilniejszą zazdrość w Scorpio. Bliźniaczy Kobieta nie zamierza siedzieć w domu i sprawić, aby była w niej komfortowa, niż zawsze będzie wydalać tego silnego i dominującego człowieka.

Zgodność jest mężczyzną – Scorpio – kobietą-Gemini. Charakterystyka znaków

Te znaki zodiaku są zupełnie inne. Bliźnięta mogą szybko oczarować Skorpiona swym lekkim charakterem, przenikliwym umysłem i niekończącym się urokiem. Kobieta Gemini jest sekretem, że człowiek Scorpio nie może rozwiązać problemu. Nigdy nie dowie się wszystkiego o tej kobiecie i będzie bardzo się o nią martwił. Gemini prowadzi przez ciekawość życiową i naturalną skłonność do analizy, mężczyzna Scorpio jest jego podejrzeniem. Ale nie można ukryć niczego od nich obu.

Zgodność mężczyzna-Skorpion – samica-bliźnięta żonaty

W małżeństwie, Gemini i Scorpio są słabo kompatybilne. Aby być razem, znaki te będą musiały stale zmieniać się i dostosować do nastroju partnera. Dla Scorpio ten proces jest mniej bolesny niż Gemini. Scorpio nie robi połowę, ale połowa bliźniąt robi wszystko. To bardzo irytują wybranego.

Kompatybilność man-Scorpio – kobieta-Gemini w miłości

Kobieta zodiaku znak Gemini jest zawsze łatwy do komunikowania się. Kocha i wie, jak się komunikować, dlatego ludzie zawsze "rozciągają się" na nią. Gemini to inteligentna, pracowita, wykształcona, kochająca żona i matka. Bardzo trudno jej kierować swoją energią we właściwym kierunku, a także brakuje jej ostrożności, aby zakończyć pracę, którą zaczęła. Mężczyzna Scorpio ma solidny charakter. Jest nieograniczony i samowystarczalny. Podejmuje wszystkie decyzje w rodzinie. Zwykle Scorpio zajmuje wiodącą pozycję i działa tylko wtedy, gdy widzi odpowiedni. Przedstawiciel tego znaku jest selektywny w żywności, napojach, ubraniach, samochodach i kobietach. Nie jest zadowolony z małego, ale wybiera tylko najlepsze. Człowiek Skorpiona osiąga wszystko samemu sobie i maksymalnie stara się o to. Jest gotów wziąć odpowiedzialność za to, co dzieje się wokół, pewny siebie i nie boi się, że inni go nie zrozumieją.

Gemini to kobieta i Skorpion. Zgodność w seksie

Seks między tymi znakami zawsze przypomina grę. W niej Scorpio wygra. Problemy mogą się pojawić, gdy kobieta Gemini zmęczy się pokonaniem, a ona chce szukać nowych przygód z boku. Dla Gemini, ich romans to tylko gra. A jeśli jest zgubiony, to zawsze będzie inny. Człowiek Skorpiona nie wie, jak łatwo się zgubić i walczyć do końca.

Union Scorpio kobieta – mężczyzna Gemini ma również zgodność 40%. To prawda, że można ją porównać z wybuchową mieszaniną, która łączy romans, pasję, kłótnie i zazdrość. Kobieta Scorpio jest niezwykle zazdrosna, a mężczyzna Gemini jest niestabilny i niezależny. Ten burzliwy romans będzie krótkotrwały, ale bardzo pamiętny dla obu partnerów.