465 Shares 4914 views

Klub „Poczekalnia” (St. Petersburg) i jego funkcje

„Poczekalnia” – to specjalny klub, który okazał się zwykłą koncepcję koncertowych. Instytucja ma świetny design, dużą liczbę dobrze rozmieszczone siedzenia, przestronny parkiet i przestronny bar. Klub „Poczekalnia” (St. Petersburg) ma dogodną lokalizację w mieście, więc absolutnie każdy może łatwo dostać się do niego. Warto również zauważyć, wygodne, a co najważniejsze, duży parking w pobliżu domu. Nawet przy maksymalnej liczby odwiedzających, aby znaleźć miejsce dla samochodu jest tak samo proste, jak na trasie.

adres

Teraz powiedz, gdzie klub „Poczekalnia” (St. Petersburg). instytucja adres – Neb. Kanał obejściowy, 118 (SEC "Warszawa Express"). Stacja metra – "Bałtyk", "Frunze". „Poczekalnia” może pomieścić do 1300 osób. Ale taka jest stosunkowo skromna pojemność ze względu na wygodę. salony projektowe, VIP-zone i parkiet jest dobrze rozplanowany, wydaje się, że instytucja spełniła wszystkie warunki do komfortowego wypoczynku.

muzyka

Jak mówią sami organizatorzy, główną ozdobą projektu – jest to niezwykły program, z którym klub „Poczekalnia” (St. Petersburg) stał się ulubionym miejscem dla melomanów. Instytucja odegrała i zagrają muzycy z różnych kierunków i gatunków. „Poczekalnia” odwiedził zarówno rosyjskich jak i zagranicznych wykonawców, prawdziwymi mistrzami ich sztuki, niektóre nawet poświęcić ten ploshadka swoje utwory.

W czasie tej instytucji to przyszedł przez tak znanych artystów jak "B-2", „Spleen», Tequilajazzz, zwierzęta jako liderów, KONGOS Jane Air, «Boombox„, "Krematorium", "Foot Svelo", "Pilot" Fleur, Vague, Fedor Chistyakov. Ponadto klub „Poczekalnia” (St. Petersburg), dawna stolica śródmieścia dla grup, wykonując rock i metal. Plus miejsca jest to, że nowoczesny sprzęt, dźwięk w pomieszczeniu jest bardzo dobra. Dlatego projekt łatwo posiada jedne z najlepszych dyskotek i imprez w mieście.

funkcje

„Poczekalnia” posiada numer kontaktowy, oddzielną stronę, a nawet strony na portalach społecznościowych ( „VKontakte”). Tam każdy może zadać mu pytania, aby dowiedzieć się kolejną imprezę, zapoznania się z zasadami odwiedzających. Można też spojrzeć na instytucję od wewnątrz dzięki wirtualnej wycieczce na stronie internetowej. Wygląda to bardzo atrakcyjne, a tam jest jeszcze pusty.

Niebagatelne znaczenie ma fakt, że biletowy można wykonać bezpośrednio na oficjalnej stronie internetowej. Tak, że nie może być dostarczony! Tam można zapoznać się z plakatu – kolejna impreza klubu planowane są przez długi czas naprzód, musimy patrzeć tylko przez niewielką taśmy spotkać znanych i ulubionych artystów.

Znak na stronie internetowej, jak pouczające, jak to możliwe. Każdy zespół zastosowano krótki opis, który koncentruje się na grupie trochę o swoim programie, a także daty i czasu, kosztów biletów.

Klub „Poczekalnia” można wypożyczyć. Klient jest ogólnie dostępny:

  • Plac zabaw dla tysięcy metrów kwadratowych;
  • oświetlenie i nagłośnienie;
  • profesjonalny personel i bezpieczeństwo;
  • dekoracji, bar, stoły, VIP strefy;
  • Parking.

współpraca

Jako organizatorzy mówią, że są gotowi do współpracy i chętnie dostarczenie obiektów kosmicznych na różne imprezy. Klub „Poczekalnia” (St. Petersburg) jest rzeczywiście jednym z najlepszych w mieście. Jest on idealny dla miłośników muzyki. W „poczekalni”, można naprawdę odpocząć i zrelaksować się w dobrym towarzystwie. Zaletami tej instytucji należą przyjazną atmosferę, czyste brzmienie i ciekawe koncerty. Teraz już wiesz, dlaczego warto odwiedzić klub „Poczekalnia” (St. Petersburg). Instytucje zdjęcia załączone do tego materiału, można je przejrzeć i zobaczyć na własne oczy.