719 Shares 1084 views

Jak narysować karta jest oryginalna?

Jak miło być w stanie … Nie, nie czytać, ale jest także absolutnie konieczne, i rysować. Osoba z wyobraźni podlega wszystkiego: można przekształcić najbardziej nudne wnętrze, aby stworzyć jasny obraz, aby zabawiać dzieci i zabawy z przyjaciółmi. Dzieci bez tej umiejętności nie można zrobić, bo jak kreatywność wymaga najczęściej proces edukacyjny! Historii musisz odtworzyć efektowne obrazy starożytności, na literaturze – do zilustrowania prace dotyczące fizyki – pokazuje procesy zachodzące w świecie. Wymaga znacznego wysiłku i geografii, gdzie trzeba wypełnić map kontur, aby przedstawiać krajobrazy, jak również mieszkańców obszarów przyrodniczych … Ale, powiedzmy, inicjatywę szkoły: plakaty, dekoracje! A jeśli umieścić „Dama pikowa” czy „Bride” albo narysować plakat dniu Rosji, na pewno trzeba wiedzieć, jak wyciągnąć kartę, czy obszar obwodu lub grając talię. Zostało to ogłoszone dziś i będą omawiane.

jego deck

Wyobraźmy sobie, że firma chciała grać w karty, „Mafia”, „oszukać”, a nawet w czymś. Ale karty sami nie mają pod ręką. Jak narysować karty do gry? W ciągu pięciu minut, jest mało prawdopodobne, aby się uczyć. Jednak można sobie wyciąć te same kawałki papieru i podpisać je, zwłaszcza jeśli grasz „Mafia”, gdzie trzeba podać tylko rolę. Można przygotować i stworzyć swoją własną talię, gdzie „rola” trafi do znajomych lub w jakikolwiek osób publicznych. Oczywiście, lepiej jest zrobić na komputerze. Spróbuj wybrać najbardziej zabawnych zdjęć.

zróżnicowany świat

Zdarza się, że trzeba wyciągnąć całą planetę i jak narysować mapę świata jest prawidłowa, nie wiem. Można użyć starego dobrego kalkę. Ale jeśli dokładność geograficzny nie dla nas, a nie drukowanych kopii, być kreatywnym. Po pierwsze, ustalić, co geometryczne kształty jak kontynentu lub kraju, jeśli potrzebny jest oddzielny stan. Następnie narysować, powiedzmy, okrąg lub trójkąt na Antarktydzie do Ameryki Południowej. A następnie „carving” regularne zarysy kontynentów. Lub, wręcz przeciwnie, niezbędnej linii dorisovyvat. Jeśli liczba nie jest ograniczona, można utworzyć kontynent lub kraj kręgi. Następnie połączyć je w jednej linii i określić kontury. Jak można pomalować naszą mapę? Spróbuj wybrać wzór geometryczny. Lub malować kolorami każdego kraju pod jego banderą lub kim jest sławny. Takie metody nie są złe dla podróżnych.

Szeroki jest moja ojczyzna

Wiesz jak narysować mapę Rosji pierwotnie? Nie można dyskutować z geografii – nic nie dodaje, a nie brać od państwa. Można użyć metody opisanej powyżej, i wyrzeźbić kontur przybliżonego kształtu kraju. Ale to tylko sylwetka. Tutaj, oczywiście, łatwiej kopiować z karty. Ale nie jest tak interesujący? Tak, i to nie wyświetla wszystko rosyjskiej duszy. Spróbuj użyć następującej metody. Jeśli nie wiesz, jak narysować mapę dokładnie, czy nie można przedstawiać sylwetkę, a następnie wydrukować go na drukarce. Jeśli chcesz, możesz zostawić regionów granicznych, mogą one nam potrzebne. Następnie pomalować część kraju, ponieważ są one powiązane ze sobą, takie jak Kamczatka – ryby i kawior, Soczi – morze lub olimpiada, sprawdź tajgę, diamenty, Kozacy, Kreml, mosty, góry, rzeki … W tym wystarczająco fantazji.

miejska dżungla

Nawet jeśli znasz swoje miasto jak własne pięć palców, to jesteś nadal w wizytach wieczorem to samo pytanie: „Gdzie się udać wieczorem:” Po tym wszystkim, to jest już znane i znane, a tu i otwórz rundzie. Doskonała okazja, by chodzić po mieście – rysunek rodzimej dżungli mapę. Można konkurować ze swoimi przyjaciółmi, aby zobaczyć, kto znajdzie wiele ciekawych miejsc. Na przykład w kawiarni serwowane są pyszne ciasta. I w tym sklepie są zawsze zapasy. I tam mieszka prawdziwy pisarz. Zobaczysz, jak zmienić lokalizację w twoich oczach! Można to zrobić na mapie jako gotowego wzorca miasta, a żeby go wyciągnąć samemu. To nie jest tak trudne, jak wyciągnąć kartę Megacity, jeśli małe miasto. Można utworzyć schemat tematyczny: większość osób homoseksualnych, bardzo dobrych sprzedawców, najciekawsze święta.

Piraci skarby

Jestem pewien, że wielu dziecko bawiące się w niesamowitym ekscytującej grze, której celem – aby znaleźć skarb. Pamiętaj zasady? Pisać notatki w każdym – wskazówkę, gdzie szukać następnego. Często te same wskazówki i zagadki są tak interesujące. Więc powoli przeniósł się do skarbów. Podobnie, możemy zaoferować dzieciom bawić. W grze można wprowadzić nową stock: Map of pirackich skarbów, które przecina, aby zaznaczyć miejsce, gdzie ukryte zadanie, aby przejść do następnego etapu. Jak narysować mapę, aby znaleźć skarb? Tak więc, najpierw musimy przygotować samemu papier. Powinien on być na tyle gęsta. Przygotować herbatę lub kawę i moczyć naszą liść w napoju. Trochę poczekać, dopóki nie jest dość stary i tajemniczy. Następnie wysuszyć naszą mapę. Następnie tan mały liść na krawędzi, aby były gładkie. Voila! Teraz można narysować mapę. Ona, oczywiście, nie powinno być topograficznie dokładne, nie. Wystarczy schemat jest jednak całkiem jasne. Jeśli dzieci grają na wsi z babcią, gdzie znajduje się rzeka, które przedstawiają ją jako ocean. Największe drzewo – dąb stulecie, na przykład, ze złotymi łańcuchami i wszystkimi towarzyszącymi. Jeśli jakieś obiekty, takie jak krzewy, w kształcie zwierząt, a następnie na mapie rysować zwierzęta. Taka aktywność spodoba się nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Teraz, gdy wiesz, jak wyciągnąć kartę, które mogą być potrzebne w różnych sytuacjach. Uczą się o świecie i stworzyć własną kartę sukces.