177 Shares 1073 views

Adam Sevidzh – Mythbusters

Zapewne każdy przynajmniej raz zobaczyłem program „Pogromcy mitów”. Charyzmatyczny ołów, spektakularne eksperymenty, ciekawe legendy – to wciąga widza w programie. Prowadząc zachowują się tak, jeśli mieszkasz w tym co robią. Więc Adam Sevidzh cieszy każdy eksperyment, aby zagłębić się w szczegóły, dokładnie symulować różne sytuacje. Ale co to jest naprawdę?


prywatny

Adam Sevidzh urodził się w Nowym Jorku w dniu 15 lipca 1967 r. – malarz, reżyser i animator głosu bohaterów „Ulicy Sezamkowej”, stworzonej przez ojca: Już jako dziecko „w telewizorze” był. Ponadto zagrał w reklamach, aw 1985 roku wziął udział w filmie Billi Dzhoela.

Adam – zapalonym kolekcjonerem: zbiera kapelusze i okulary przeciwsłoneczne. Ma nie tylko zwykłe (czapki, czapki i hełmy straży pożarnej), ale także ekstrawaganckie (silikon „piąty punkt” i kask szermierz).

Ponadto Adam trzyma dość dużą liczbę ciekawych pozycji, odziedziczyła go po eksperymentowanie „niszczyciele”.

działalność

Od wczesnego dzieciństwa, ledwo nauczył się trzymać nożyczki, Adam Sevidzh robił zabawki własnego pomysłu. Dorastając, był w różnych okresach czasu, aby spróbować na roli kinooperator, stolarz, mnożnik, projektant krajobrazu, grafik, spawacz, zabawka projektanta. W pracy, użył pianki, metalu, gumy, szkła, neon, papier, Hydraulika, tworzyw sztucznych i wielu innych materiałów pod ręką.

Od 1993 roku Adam zainteresował się efektami specjalnymi. Był w stanie pracować na obrazach, jest niezwykle popularny, „Matrix Reaktywacja”, „Gwiezdne wojny”, „Terminator 3” i kilka innych.

Wraz z Heinemann dostał epizodyczną rolę w „The Darwin Awards” i CSI.

Równolegle z kręcenia „Pogromcy mitów” Adam Sevidzh nauczył zaawansowanego modelowania w Akademii San Francisco Sztuki. Ponadto Adam nie zapomina o sztuce: do tej pory odbyło ponad 50 wystaw, w którym uczestniczyli jego dzieł.

niszczyciel

Adam Sevidzh dołączył do „Pogromcy mitów” na zalecenie partnera w poprzednich projektach. Program, on – dokładne przeciwieństwo drugiego dysku. On entuzjastycznie przyjęty do realizacji pomysłu. W przeciwieństwie do partnera, której wynik jest ważny, Adam dostaje przyjemność z procesu. On neserozen lubi wysadzić i zniszczyć różne przedmioty potrzebne do eksperymentów.

Jest to jeden z głównych prezenterów programu od pierwszej do ostatniej serii. Uwielbia wątpliwe eksperymenty, które obiecują zabawę. Często prowadzi do przeniesienia na filcowym kapeluszu.

Transfer był jednym z najbardziej udanych projektów telewizyjnych. W ciągu 12 lat od jego oceny były konsekwentnie wysokie, zamykając ogromną liczbę fanów rozczarowany.

Oczywiście, wiodący charyzma odgrywa ogromną rolę. Jednak nie jest to jedyna rzecz, która przyciąga publiczność, bo są profesjonaliści i efekty specjalne – Główny Dzheyme Hayneman i Adam Sevidzh. „Pogromcy mitów” – spektakularne eksperymenty. Strzały, wybuchy, upadki, niepowodzenie – tę mieszaninę można oglądać bez końca. Dla realizacji patelnie nie są spełnione tylko z własnego doświadczenia: różnych specjalistów zaangażowanych do filmowania.

Gwałtowna reakcja na emocjonalny Adam manekina podziału lub wspaniałej wybuchu dać widzowi zrozumieć, że nauka może być ekscytujące i zabawne. W wyniku tych taktyk prowadzą wiele listów od naukowców, którzy dokonali wyboru na rzecz swojego zawodu dzięki „niszczyciel”.

partner

Dzheyme Hayneman i Adam spotkał się długo przed „niszczyciele”. Pracowali razem przy takich filmach jak „Matrix Reaktywacja”, „Terminator 3” i innych. Poważne, spokój master, jest wytrzeźwienia czasami nazbyt emocjonalne Adam. Program zawsze pojawia się w berecie i białe koszule. Nalyso goli głową i ma grubą „morsa wąsy.

Niezależnie od transmisji: efekty Master, jeden z twórców „Robot Wars” robota twórcy Bland. On jest profesorem nauk przyrodniczych w szkole. BA w literaturze rosyjskiego. Czyta w języku rosyjskim.

Powodów dla zamknięcia

Zamknięcie transferu nie było spontaniczne. Wiodącym zaczął myśleć o tym kilka lat temu. Mimo ostatnich sezonach oglądalność programu spadły nieznacznie, ale nie był to decydujący powód, dla projektu. Głównym problemem z „niszczycieli”, które prowadzą po prostu zmęczony. Zmęczony stałej i doświadczeń, i od siebie nawzajem. Są tak różne, że przez wszystkie lata współpracy były tylko drobne ladyaschimi kolegów nie przyjaciół. I można się zmęczyć dowolnym kolegą przez dziesięć lat. Cóż, przytrzymaj około trzech tysięcy eksperymenty o różnym stopniu złożoności i rozrywka jest zdolny entuzjazmu zmiotła fala w najbardziej niespokojnych eksperymentatorów.

Kanał przed występem powiedział, że sezon będzie ostatnim. To przyciąga dużą liczbę widzów, bo każdy chciał w ostatnich czasach, aby cieszyć się współpracę z wiodących ulubionych. Ponadto Adam i Jamie sami zobowiązali się zrobić wszystko, aby ten sezon był najbardziej spektakularny, ekscytujące i niezapomniane.

Gdy projekt

Jamie zdecydował, że nie pojawia się na ekranie jako korzystnego wyniku. Podczas gdy Adam Sevidzh po przeniesieniu zamierza kontynuować karierę prezentera telewizyjnego.

Między innymi, jest oddanym fanem Comic-Con, który przybywa z każdym rokiem. W ostatnich latach próbuje pozostać ukryte w tych wydarzeniach. Dlatego też, jeśli, jako gość, zauważył ślady, których właściciel jest trudna do opanowania, jest nadzieja, że to Adam Sevidzh. Filmy, stworzenie której brał udział, odcisnęły swoje piętno na jego pasji, więc woli nosić stroje bohaterów z „Gwiezdnych Wojen”.