834 Shares 3388 views

Bezrukov Sergey: wzrost ma wpływ na karierę w filmie i teatrze!

Sergei Bezrukov – jest to jeden z najbardziej popularnych aktorów filmowych i teatralnych rosyjskich. Na jego uwagę dziesiątki czołowych ról w filmach i produkcjach różnych gatunków. Talent i charyzma tego aktora nie można postawić pod znakiem zapytania. Nie wszyscy widzowie wiedzą, że wzrost Sergei Bezrukov jest dość mała. Ale to fizjologiczna funkcja nie przeszkodziło mu, aby odnieść sukces.


Życiu i twórczości

Sergei Bezrukov urodził się 18 października 1973 roku w rodzinnym aktora i reżysera Witalij Bezrukov i Natalia Bezrukova gospodyń domowych. Nawet jako dziecko Siergiej lubił przychodzić do pracy ojca, i właśnie wtedy miał pragnienie, aby połączyć swe życie z teatru i kina. Po ukończeniu szkoły średniej wstąpił do Moskiewskiego Teatru Artystycznego Studio. Sergey Bezrukov wzrost jest niski dla mężczyzny – trochę więcej niż 170 cm, jednak nigdy nie cierpiał kompleksy dlaczego .. Już w 1993 roku Bezrukov zaczyna pracować w teatrze. W 1994 roku, po raz pierwszy aktor dostaje w telewizji – on wyraził programu „Lalki” na kanale NTV. We wczesnych 2000s, aktor jest dość popularny, że ma fanów, a każda wydajność publiczność spotyka się wielkim sukcesem.

„Brygada” – początek miłości ludowej

Dziś niewiele osób pamięta pierwsze filmy z Siergiejem Bezrukov. Ten ogólnokrajowy sukces i popularność przyniósł aktorowi serial telewizyjny „Brigade” (2002). Film okazał się spektakularny, jasne i wystarczająco trudne. Bezrukov pełni ważną rolę w ciężkim, ale sprawiedliwego bandyty. Według aktora, dostał się przez przypadek na zdjęciu: dyrektor spojrzał na nie mniej niż 300 kandydatów, ale żaden z nich nie pasuje do wizerunku Sasha białego w jego zrozumieniu, a on zaprosił Siergieja próbkę. Aktor nie chciał grać jakiś „zły człowiek”, ale spróbowałem i natychmiast został zatwierdzony. W ramach „Brigade” Bezrukov Sergey, którzy wysokości 173 cm, znacznie poniżej swoich towarzyszy w filmie. Jednakże, ze względu na swoje parametry aktor nie wygląda solidne i mniej ważne jako szefa mafii. Co więcej, ta rola upadł na niego tak, że dyrektor i nie ma na celu zastąpienia innych wykonawców głównych ról lub prawidłowy wzrost Bezrukov w ramie za pomocą innych środków.

Najbardziej uderzającą rola

Aktor Siergiej Bezrukov związał się z wielu widzów z jego bohater z „Brygady”. Artysta ten stan rzeczy nie pasował, a wkrótce pokazał publiczności, które mogą wykonywać różne role. Jego filmografia przedstawiciele prawa, zwykli ludzie różnych typów, a nawet prawdziwe postacie historyczne. Jest to wyjątkowy aktor, który grał w swojej karierze takich mistrzów jak Jesienin, Wysockiego i Puszkina. Według wielu, nikt nie jest lepszy niż Bezrukov Sergey, którego wysokość wynosi 173 cm, role te nie mógłby zrobić. Aktor lubi żartować, że gdyby był nad talentem nie pozwoli mu zagrać niskie, według współczesnych, Esenina. Obecnie Bezrukov nadal działać w filmach i grać w teatrze, a my, widzowie, czeka na swoich nowych prac.