803 Shares 4221 views

Zmierzch. Saga. Eclipse: Aktorzy odsłonić tajemnice filmowania

Każda nastolatka z specjalnej przyjemności oglądania filmu „Twilight. Saga. Eclipse ". Aktorzy nie próbują złapać oko fanów filmów do uwolnienia. W przeciwnym razie mogliby powiedzieć interesujących szczegółów z planu lub, co gorsza – aby odsłonić fabułę. Ale wciąż nie było żadnych konsekwencji, a w 2010 roku, w dniu 30 czerwca, widzowie zobaczyłem nową historię o wampirach.


Film

Jest to przede wszystkim opowieść o miłości. Aktorzy filmu „Twilight. Saga. Eclipse „niestrudzenie powiedział, że jest to najbardziej romantyczny film o uczuciach. Fabuła obraca się wokół młodego Bella, który zakochuje się w obcym facetem.

Dopiero po tym, jak dowiaduje się, że w ich nieokreślonego miasta żyją obok ludzi wampirów i wilkołaków. Jej kochanek jest Fanged potwór z pięknym imię Edward. Twórcy filmu „Twilight. Saga. Eclipse „zostały poszukiwania odpowiedniego kandydata do tej roli. Potrzebowaliśmy faceta z atrakcyjnym twarzy, a zwłaszcza oczy. Robert Pattinson idealnie pasuje do tej roli. Aktor twierdzi, że było łatwo przyzwyczaić się do obrazu. Specjalne soczewki wykonane z niego prawdziwy wampir.

Film wywołuje żywe sceny akcji i romantyczne chwile. W trzeciej części sagi Wampiry Wilkołaki zjednoczyć, aby chronić bellu Svon i innych osób w mieście. Widz widzi ekscytującą scenę wielkiej bitwy. Aktorzy i rola filmowego „Zmierzchu. Saga. Eclipse „były do siebie dopasowane idealnie.

Tajemnice z zestawu aktorów sagi

ich role i repliki wykonano dla każdego znaku. Ale niektóre punkty miały szczególnie trudne, więc musieli strzelać kilka ujęć. To było niemożliwe, aby zawieść widzów trzecia część zatytułowana „Zmierzch. Saga. Eclipse ". Aktorzy próbowali jak mogli i wydał wszystkie swoje siły, by film był jasny i ekscytujące.

Pattinson przyznaje, że dano mu strasznie trudną scenę, gdy schronił się w namiocie Bella. Ale Taylor Lautner był bardzo zadowolony z trzeciej części. Jest w tym filmie miał się całować z Kristen. Aktor, który grał Jacob mówi dziewczyna całują doskonale. Z powodu takich scen zostało uznane przez romantycznego filmu „Twilight. Saga. Eclipse ". Aktorzy i role zostały wybrane bardzo starannie.

Devid Sleyd (reżyser) weszła w bezpośrednim kontakcie z każdego aktora sagi, lepszej jakości transferu znaków znaków. I przyznaje, że sypialnia Belli stał się bardziej niż w poprzednich częściach. Wynika to z faktu, że Dawid potrzebuje więcej sprzętu do usuwania ciekawe ujęcia i tworzenia specjalnych efektów świetlnych. Ekipa filmu „Twilight. Saga. Eclipse „pracował do wyczerpania, ale nadal bardzo zmęczony wizażystów. Mieli kilka godzin, aby stworzyć lśniące skóra wampira.

Co mówią film „wampir”

Tylko aktorstwo pomogło stworzyć wspaniały film. Najbardziej godne uwagi są aktorzy, którzy grali rodzinę Cullen. Fani byli gotowi złamać na kawałki każdy znak kiedy spotkał osobowych.

Eshli Grin, który gra Alice, powiedział w wywiadzie, że reżyser trzeciej części jest nie tylko mistrzem makabrycznych scen, ale też strasznie drobiazgowy. Dlatego konieczne było odzyskać kilka punktów. Slade chciał stworzyć specjalny film, co miało być „Twilight. Saga. Eclipse ". Aktorzy bardzo zmęczony, ale wszelkie wysiłki, aby spełnić życzenia dyrektora.

Nikki Reed, grający Rosalie, skarżył się na ból w całym ciele po ataku fotografowania. Mówi, że miał nawet rzucić palenie, jak ten nałóg ingerować w jej wygląd sportowy i pewny siebie. Ale Peter Facinelli (głowa rodziny wampir) był zadowolony z takiej akcji na boisku. Zawsze bardziej interesujące, gdy nie jest aktywne, zamiast preachy dialogów.

„Wilkołaki” saga

Nawet wilkołaki pamiętać filmu science fiction „Twilight. Saga. Eclipse ". Aktor grający wilka, spędził cały swój wolny czas na siłowni. Mówią nam, że z przyjemnością wykazać swoje ciało, które mogą zazdrościć. Głównymi znęcających na planie był Jacob. Nawiasem mówiąc, Pattinsson bardzo zazdrosny Teyloru Lotneru, który może usunąć koszulę bez kropli wahania. Dowodem na to jest aktor, który grał Edward.

Należy zauważyć, że wilkołaki są bardzo sexy. Ich opalone ciało wygląda zwycięzcę na plakatach reklamujących film. Aktorzy filmu „Twilight. Saga. Eclipse „powiedzieć, że słońce zakłócać normalnej pracy. Potrzebowaliśmy Zachmurzenie. Dlatego też, gdy promienie słoneczne są po prostu ślepi, musiałem nakręcić scenę, w pawilonie. Dlatego strzelanie odbyło się w sposób chaotyczny.

złożoność

Aktorzy odgrywają wampira, należy pamiętać, że musimy nadrobić godzin. Było to szczególnie trudne do ukrycia zmiany starcze. Natura ma swoje piętno na twarzy pojawiają się zmarszczki. Jest to ważny fakt, ze względu na fakt, że przerwy między częściami filmowania były znaczące. Na przykład, Jacob z filmu do filmu wyglądała lepiej. W trzecim zrobił prawdziwy mężczyzna z potężnym torsem, nie ma nic wspólnego z człowiekiem, że publiczność zobaczyła na początku.

Kobiety musiały trzymać się diety, nie zyskać dodatkowy ciężar. I nie wolno było zmienić kolor włosów, aż po strzelaninie wszystkich części.

Dlaczego byłem obecny przy strzelaniu do autora?

Mayer Stefani , jak to możliwe zawsze było na planie. Ale to nie oznacza proces tworzenia filmu, za to inni ludzie tam byli. Pisarz rozmawiał z aktorami, mówiąc o jakie zachowanie jest charakterystyczne dla każdego z bohaterów.

Jest tak dobrze skoordynowane prace mogą stworzyć idealne saga wampiry, wilkołaki i ludzi.