556 Shares 3475 views

Pobierz dźwięk wysokiej rozdzielczości

Z wysokich lat życia, myślę, że nie było takiego okresu, w którym nie byłem zainteresowany muzyką. Nie mogę uważać się za miłośnika audiophile, a raczej tylko miłośnika muzyki, reprodukowanego na wysokowydajnych urządzeniach. Ponieważ spędzam większość czasu na komputerze, ważne jest, aby mieć godny dźwięk, odtwarzany przez programistów Windows. Często znajomi biorą się za USB lub dyskretne karty dźwiękowe, które poprawiają jakość odtwarzania dźwięku. Postanowiłem to inaczej.

Okazuje się, że wszystko czego potrzebowałem było zaktualizowanie sterowników natywnych do proponowanej modyfikacji. Oczywiście, przed pobraniem, uważnie przeczytałem informacje techniczne na stronie.

Jest mało prawdopodobne, że zadziwię właścicieli komputerów i laptopów z zwrotem RHDA, ponieważ żetony, które zapewniają doskonałą jakość dźwięku, są na wszystkich nowoczesnych urządzeniach. Jednak podczas analizy informacji technicznych stwierdzono, że ta wersja sterowników działa również z AC'97, dlatego można ją zainstalować nawet na nowych komputerach o przeciętnym sprzęcie działającym pod kontrolą systemu Windows XP / Vista. Jeśli podoba Ci się film z wielokanałowym dźwiękiem 5.1 itd., Uwielbiam piosenki z dobrą szybkością bitów, zaktualizowany sterownik musi być zainstalowany na komputerze.

Jak wspomniałem wcześniej, można pobrać sterownik całkowicie bezpłatnie, a na koniec zauważyć znaczną poprawę jakości dźwięku. Na przykład wolę słuchać muzyki wysokiej jakości. Poprzednia wersja sterowników, co do zasady, nie dawała wspaniałej jakości, ale wszystko się zmieniło, ponieważ rozpoczął się sterownik High Definition Audio. Fani filmów mogą też odczuwać zmiany w programie. Czasem, aby zmienić swoje życie na najlepszy, nie potrzebujesz dużo pieniędzy lub ogromnego szczęścia, jest tylko jedno kliknięcie myszą.

Z ostatnich lat wydaje się, że nie było takiego okresu, w którym muzyka mnie nie przyciągnie. Nie mogę uważać się za audiophile, tylko miłośnik muzyki utraconej na urządzeniach wysokiej jakości. A ponieważ spędzam większość czasu na komputerze, pobierz audio wysokiej rozdzielczości, muszę mieć dźwięk wysokiej jakości, który jest odtwarzany przez programy Windows. Wielu moich znajomych zabiera ze sobą USB lub dyskretne karty dźwiękowe, co poprawia czystość odtwarzania muzyki. Myślałem, że to będzie łatwiejsze. W jednym z portalów poświęconych oprogramowaniu Vindous zauważyłem radę, aby pobrać High Definition Audio, która, biorąc pod uwagę opis w tekście, była w stanie stworzyć jakościowe przejście sygnału w oparciu o wbudowany chip audio wbudowany w obecną płytę główną. Okazało się, że jedyną rzeczą, jakiej potrzebowałem było po prostu zaktualizowanie sterowników natywnych do proponowanej wersji. Oczywiście, przed zainstalowaniem, dokładnie przeczytałem dostępne dane na stronie.

Wątpię, czy będę zagadywał właścicieli komputerów i laptopów z zwrotem RHDA, ponieważ żetony zapewniające doskonałą jakość dźwięku są na wszystkich współczesnych urządzeniach. Jednak podczas czytania dostępnych informacji okazało się, że nowa wersja sterowników działa również z AC'97, więc można ją zainstalować, nawet na nowych komputerach o przeciętnym sprzęcie z systemem Windows XP / Vista. Jeśli podoba Ci się film z dźwiękiem 5.1, słuchaj muzyki z jakością bitrate, na komputerze musi być zainstalowany nowy sterownik.

Jak już napisałem, pobieranie sterowników jest oferowane w całości za darmo, a tym samym do zauważenia znacznych zmian właściwości odtwarzania. Na przykład lubię słuchać wysokiej jakości muzyki. Poprzednia modyfikacja sterowników w zasadzie nie zapewniała doskonałego dźwięku, ale to się zmieniło, ponieważ uruchomił się sterownik High Definition Audio. Fani filmów będą mogli też zauważyć nowe zmiany w programie. Czasem, aby zmienić własne życie, nie potrzebujesz dużo pieniędzy lub niesamowite szczęście, wystarczy jedno kliknięcie myszą.

Artykuł został utworzony przy użyciu http://realtek-high-definition-audio-driver.ru