340 Shares 7047 views

Jak zrobić obraz ISO? instrukcja

Dzisiaj powiem wam jak zrobić obraz ISO. Dlaczego jest to konieczne? W życiu, od czasu do czasu zdarzają się sytuacje, kiedy jest to potrzebne. I bez wątpienia już wielokrotnie do czynienia z takimi przypadkami. Na przykład, czy można dostać od znajomego jakiś dysk z grą. Ona naprawdę lubiłem cię i chcesz go odtworzyć jeszcze, ale przyjaciel prosi go zwrócić, ale gra nie będzie działać bez płyty. Brzmi znajomo? Myślę, że to bardzo znajomo.


W tym przypadku, wyjście będzie dla zaprogramowanie Obrazy ISO. Pozwalają one dokładnie skopiować płytę na dysk twardy, a następnie można go uruchomić poprzez dysku wirtualnego lub nagrać go na czystym dysku. W ten sposób można zapisać się od konieczności stale znajdować się na płycie CD.

Chociaż istnieje wiele dobre oprogramowanie do tego, będziemy mówić do was o DAEMON Tools. Ponadto tworzy ten program, ISO-obrazu dobrej jakości, więc jest jeszcze wolne. Pobierz go do komputera, zawsze można z Internetu.

Nadal mówić o tym, jak zrobić obraz ISO. Po pobraniu oprogramowania z internetu, musi być zainstalowany na komputerze. Nie ma absolutnie żadnych problemów nie będzie. Wcisnąć przycisk cały czas „Dalej” i zgadzam się ze wszystkim. Pod koniec instalacji pojawi się komunikat programu.

Teraz pomówmy o tym, jak zrobić obraz ISO za pomocą tego oprogramowania. Włóż do napędu żądany dysk, a następnie kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonę manipulatora naszego programu, który znajduje się w dolnej części zasobnika. widać małe menu kontekstowe, w którym trzeba będzie wybrać partycję, którą utworzyć obraz dysku. Gdy to zrobisz, będziesz natychmiast zobaczyć kreatora do tworzenia obrazów. Określić ją jako sposób prowadzenia pojazdów z dysku, a także ścieżkę do zapisania utworzonego obrazu. Można to zrobić pisząc na polu Folder pliku wyjściowego na dysku twardym. W tym momencie, nie zapomnij, aby wybrać format obrazu, który jest nazywany ISO i przypisać nazwę pliku. Gdy wszystkie niezbędne parametry zostały wprowadzone, należy nacisnąć przycisk „Start”, a następnie zacząć tworzyć swój wizerunek.

Po zakończeniu procesu, można również zobaczyć odpowiedni komunikat systemowy. Gdy aplikacja zakończy tworzenie pliku można bezpiecznie zamknąć kreatora. Zobacz i postarać się w sposób, można korzystać ze wszystkich tego samego programu. Aby to zrobić, należy określić miejsce, w którym został zapisany obraz, a następnie uruchom go. Należy pamiętać, że urządzenie będzie go zobaczyć jako włożonej płyty. W Eksploratorze Windows, oprócz jazdy w pełnym wymiarze czasu, będzie pojawiać się coraz wirtualny. To ostatnia zobaczysz, i napęd. Nawiasem mówiąc, te dyski można skonfigurować tyle ile trzeba.

To wszystko. Nauczyłeś się, jak zrobić obraz ISO. Warto zauważyć, że jest to najbardziej popularny format dla obrazów płyt. Jednak inne rozszerzenia, takie jak MDF lub MDS. Wszystkie te pliki mogą być kompresowane za pomocą tego samego programu, co czyni je bardziej zwarty.