628 Shares 9942 views

Jak zainstalować motyw na „Android”, wyrzutnie i ich wykorzystania

System operacyjny „Android” nie stoi w miejscu i ciągle się rozwija. Nowe technologie, „chips” i możliwości. Z każdą nową wersją systemu staje się bardziej wygodne, piękne i przyjazne. Zdarza się, że średnia projektowania ikon, menu i ogólnego wyglądu wszystkich elementów użytkownik znudzony i chce zmienić temat. To, co zostanie omówione w artykule. I pytanie wpłynie więcej o tym, jak ustawić motyw dla „Android 4.1”. Realizacja jest możliwa na kilka sposobów.


Jak zainstalować motyw na „Android”

Istnieją dwa warianty zmian rejestracji – jako samodzielna aplikacja lub jako część wyrzutni. Dlatego przed zainstalowaniem tematy na „Android”, należy najpierw zrozumieć, jak one działają i co to jest.

Pierwsza metoda nie różni się zbytnio od instalacji jakiegokolwiek produktu z Google Play. Wystarczy pójść, aby wprowadzić w polu wyszukiwania „Tematy dla” Android”, wybierz swój ulubiony i zainstalować. tematy często mogą być przeznaczone dla konkretnego typu urządzenia, a znaleźć je w oficjalnym sklepie aplikacja nie będzie działać. Dlatego możemy użyć alternatywnych źródeł energii, na przykład, 4PDA forum. Gdzie można znaleźć wiele wariantów projektowych dla różnych urządzeń. Należy przypomnieć, że do instalacji aplikacji z nieoficjalnych źródeł należy ustawić tę opcję w ustawieniach telefonu.

Ustawienie motywu za pomocą wyrzutni

Wyrzutnia jest opakowaniem dla „android” systemu operacyjnego, który dodaje zaawansowane funkcje dla łatwej obsługi, zaburzenia widzenia i tym podobnych „żetonów”. W szczególności, jest w stanie zastąpić wszystkie podstawowego zestawu ustawień w systemie. W ten sposób można korzystać z motywów innych firm, które mogą być zainstalowane w wyrzutnię, już działających w systemie. Mimo małego zamieszania, takie podejście jest najbardziej proste i wygodne.

Aby pobrać należy najpierw znaleźć i zainstalować launcher, jak również dowolną aplikację. W ramach wielu z tych produktów, które już posiadają regularny zestaw tematów, które mogą być zmieniane lub doustanovit.

Czasami jest taka sytuacja: użytkownik znalazł ciekawy temat w App Store i zainstalować go. Jednak ona nie chce uciekać, powołując się na fakt, że nie ma wyrzutni. Dlatego konieczne jest, aby kontynuować pobieranie i instalowanie.

instalacja i pokaz wyrzutnia motyw

Następnie mała próbka zostanie opisany sposób instalacji motywu na „Android” z jednym z najbardziej popularnych wyrzutni Go. Znajdź go w Google Play nie będzie trudne.

Pierwszą rzeczą do zrobienia – zainstaluj go. Aplikacja jest darmowa, ale ma reklam i płatnych treści. Po instalacji, cały system musi zostać przekształcony, jak Go Launcher zawiera już wbudowany styl wizualny. Zmień tło pulpitu, ikony, technik przewijanie i więcej. Pozostaje zrozumieć, w jaki sposób zainstalować motywu na „Android” z aplikacji. Na pulpicie po zainstalowaniu Go Launcher powinien pojawić się kilka jego ikony. A jeden z nich podpisał „tematy Go». Oznacza to, że istnieje możliwość, aby zainstalować motyw, stworzony specjalnie dla tej wyrzutni. Na liście znajduje się duży zbiór zarówno darmowych i płatnych opcji. Wybierając swój ulubiony motyw, trzeba kliknąć na nim, po którym system wprowadzi użytkownika w Google Play. To dobrze, bo dodatkowe style są pobierane w ten sposób. Po instalacji należy otworzyć tę ikonę, a następnie naciśnij Uaktywnij temat.

odkrycia

W ten sposób z łatwością można zmienić wygląd smartfonu lub tabletu za pomocą wyrzutni. Mówi się, że przed zainstalowaniem motywu na „Android 4.2”, konieczne jest, aby upewnić się, że firmware jest oryginalny, a nie osobie trzeciej, tak jak w tym drugim przypadku istnieją pewne problemy.