264 Shares 9624 views

Andriej Kozłow ( „Co Gdzie Kiedy ???”): biografia, życie osobiste, rodzinę, żonę, dzieci. Gość Player „Co? Gdzie? Kiedy?” Andriej Kozłow i jego drużyna

Kim jest gracz „Co? Gdzie? Kiedy?” Andriej Kozłow? Odpowiedzi o nim, jego biografii i życia osobistego zainteresowania fanów kasyna intelektualnej. Wszystkie informacje przedstawione w artykule.

rodzina

Andriej Kozłow ( „Co? Gdzie? Kiedy?”), Obecnie mieszka w Moskwie. Urodzony w samolot lecący z Niemiec do ZSRR w 1960 roku, w dniu 25 grudnia. Jako miejsce narodzin wskazany Ługańsk – tam w tym czasie jego rodzina mieszkała.

Ojciec – wojskowy, matka – ekonomista. Galina ma młodszą siostrę i młodszego brata, Aleksandra. Andriej Kozłow ( „Co? Gdzie? Kiedy?”) Nie stała się przykładem dla nich w wyborze zawodu. Siostra pracuje jako menedżer w firmie turystycznej, młodszy brat jest administratorem w telewizji.

Marzenia z dzieciństwa

Andriej Kozłow ( „Co? Gdzie? Kiedy?”) Do 12 lat marzył o pracy jako spiker w telewizji. Ale przyznał, że jako dziecko strasznie lisping i lisping. Odpowiedź na pytanie „Co chcesz być, gdy dorośniesz?” Okazuje się, bardzo śmieszne, która zmusiła go do podjęcia terapii mowy i wadami mowy ustępuje.

Jak upadku nadziei

W liceum, Andriej Kozłow ( „Co? Gdzie? Kiedy?”), Którego biografia jest pokryta w artykule, nie chciał być aktorem, a w wieku 16 lat przeniósł się do Moskwy, powiedział rodzicom, że udał się do odpoczynku.

Młodzieniec zastosowanie do wszystkich teatralnych uczelni, ale nie kończy się w Shchukin Szkoły Teatralnej. Zadzwonił do rodziców, chciał ich zadowolić, ale były one zdecydowanie przeciwko takiej kariery. Następnego dnia przybył do Moskwy. Pod ich presją, że muszę napisać list dymisji i został odesłany do domu.

Dwa widoki: „los aktora” i „To nie jest groźne dla człowieka”

Początkowo Andriej Kozłow ( „Co? Gdzie? Kiedy?”) Miał nadzieję na powrót, bo w liceum kiedyś obiecał wziąć drugi bieg. Później jednak, komentując sytuację, powiedział, że nawet zadowolony z tego, jak życie się odwrócił. Po tym wszystkim, sytuacja aktor, jest on zależny i miał przymilny spojrzenie w oczach reżysera. Ta opinia nie stało, bo jego babcia była aktorką, a ona znała tajniki zawodu. Wierzyła, że do podjęcia tego zawodu jest wart tylko, jeśli możesz stać się obywatelem artystą. Rodzice nie uważają, że jest to poważny zawód dla mężczyzn. Ponadto, w 80 do znalezienia pracy po ukończeniu Shchukin Szkoły Teatralnej było trudne.

Znalazł swoją drogę w życiu

Biografia Andreya Kozłowa ( „Gdzie? Kiedy?”), W celu określenia, kiedy to, zgodnie z wolą rodziców, włączonych w Wydziale Chemii Uniwersytetu Państwowego w Doniecku. Jednak po wołanie serca, dorabiał jako reporter w Doniecku na programie telewizyjnym „Film i nas”.

Po ukończeniu szkoły dwa lata pracował jako nauczyciel chemii w Zhdanov (obecnie Instytutu Metalurgicznego Politechniki Azowskiego State). On nie zaprzecza, że był w pracy przez i uważa, że jest całkiem udany, bo w tamtych czasach pensja 105 rubli był wystarczająco duży.

Kiedy pieniądze się zdewaluowało z powodu wydarzeń w końcu 80-90, zaczął zarabiać nauczyciela chemii, co pozwoliło mu zarobić przyzwoite.

Kariera telewizyjna

Pomimo pierwszego doświadczenia, większość ludzi zdaje sobie sprawę Andreya Kozlova jako gospodarz telewizyjnego gry „Mózg Ring” i kapitana zespołu ekspertów w klubie „Co? Gdzie? Kiedy?”. Andreya Kozłowa zespół pracuje harmonijnie i polubownie, choć istnieją nieporozumienia. Kariera jeszcze udało się zrobić to w telewizji.

W listopadzie 1985 roku, wysłał list do wydawcy gry „Co? Gdzie? Kiedy?”. W wywiadzie, Andrzej przyznał, że spodziewa się, aby natychmiast uzyskać odpowiedzi, ale czekał na dwa miesiące, a zaproszenie do gry i nie przyszedł. Odpowiedzieli mu tylko rok i dwa miesiące, i została zaproszona do rundy kwalifikacyjnej, który zajmował 23 lutego 1986.

Gra w kasynie inteligentnych

Andrew mówi, że dla runda kwalifikacyjna nie jest specjalnie przygotowany, wierzy, że w tej grze jest ważniejsza niż inteligencja. W kręcenia programu telewizyjnego: „Co? Gdzie? Kiedy? »Uczestniczyła ma 6 marca 1989 r. Gdy tylko stało się z zespołem do wzięcia na siebie rolę koordynatora w grze działa wyłącznie jako kapitan zespołu.

rozwój kariery

Po tym, Andrew został zaproszony do innych projektów telewizyjnych. W rezultacie w roku 1990 miał zakończyć pracę nauka, że dla wielu było to zaskoczenie. Karierę rozpoczął w telewizji w Moskwie. Według Andrzeja, wielu jego kolegów Mariupol po prostu nie wierzą w realność tego pomysłu, a rodzice to nowość w szoku. Na następnym strzelaniu, on po prostu sobie sprawę, że w Mariupol nie wróci. Ale kiedy przeniósł się do Moskwy, zawsze przyszedł do moich rodziców na święta i urodziny krewnych.

Sukcesy i porażki w kasynie intelektualnej

W 1991 roku został liderem programu „Mózg Ring”, a także jako producent telewizyjny gry intelektualnej „Co? Gdzie? Kiedy?”.

Andrew sukcesy jako zawodnik w tym transferu są wystarczająco duże. Pierwszy „Kryształ Sowa” zdobył na igrzyskach letnich w 1992 roku, drugi – zimę 1994. W 1992 roku otrzymał tytuł „Immortal członek klubu”, ale porzucił ją w 1993 roku, nie chcąc opuścić zespół. Klub nie upadł.

W 2001 roku otrzymał tytuł „Najlepszy klub Rotmistrzu”. W 2008 roku, odpowiadając poprawnie na trzy pytania okrągłe super-Blitz, przyniósł zwycięstwo zespołu i wygrał samochód. Ta nagroda poszła do swojego gustu – młody człowiek uwielbia jeździć. Również w tym zwycięstwie odegrał kluczową rolę w grach podczas sezonu 2008, a na końcu, wszyscy gracze z jego zespół wygrał nagrodę „Kryształowy Owl” (dla niego – już trzeci). Ponadto zdobyła tytuł Mistrza Andrzeja klubu i nagrodę „Diament Sowa”.

Ujemne punkty w grze swojego klubu były. Dostaje on wielokrotnie w sytuacjach konfliktowych gry i został usunięty z hali w końcówce 1996 roku. To była wada.

„Mózg Ring”

Najbardziej dumny Andrew projektu „Brain-ringu”, na której był również dyrektorem producent i wiodący od 1991 roku. Pierwsze wyjście pierwszego kanału transmisyjnego, następnie na TVC. W roku 2000, skrzynia biegów przestała istnieć z powodu niskich ocen. Jednak dążenie do przywrócenia projektu była tak silna, że na cześć 20-lecia powstania gry i 50. rocznicy Andrei gra została wznowiona w 2010 roku na kanale STS.

Obecnie przelew idzie do „gwiazda” kanału. popularność w grze rośnie tylko w 2011 roku otrzymała nagrodę TEFI. W 2006 roku Andrew uczestniczyła również w filmie „pierścień Mózg” gry i „Teen-Ring” na „Inter” kanału.

dzisiaj

Andriej Kozłow ( „Co? Gdzie? Kiedy?”), Którego życie osobiste nie jest reklamowane wszędzie, obecnie zajmuje stanowisko pierwszy zastępca dyrektora generalnego TC „Play TV”, a także wiceprezes Międzynarodowego Stowarzyszenia klubów intelektualnych. Ponadto, jest on teraz także reżyser i producent wielu programów telewizyjnych. Wśród nich: „Życie jest oszczędny”, „rewolucja kulturalna” (kanał TV „Kultura”), „Życie jest piękne” (wcześniej – „Pieśni XX wieku”, kanał telewizyjny „Rosja”, a od 2010 roku – kanał telewizyjny „Dom”) i inni. Uczestniczy również w serialu „Co? Gdzie? Kiedy? „W Azerbejdżanie.

ponownie Kozlov nauczyciel

Andrew jest nauczycielem Rosyjskiej Akademii Telewizyjnej. We wrześniu 2015 roku, dałem klasy mistrzowskie dla studentów Wyższej Szkoły Telewizji niego. MV Uniwersytet, który mówił o meandrach kariery telewizyjnej na przykładzie swoich doświadczeń życiowych. Jego kariera jest wyjątkowy, ponieważ bez specjalnego edukacja rozpoczęła się w tej branży.

bogactwo

Ze względu na karierę telewizyjną Andrew stał się dość zamożnym człowiekiem. W wywiadzie, powiedział mi, że kilka lat temu kupił kawałek ziemi, którego koszt wzrosła od zakupu 18 razy, ale go sprzedać, to nie będzie.

Andrew sam przyznaje, że ma wystarczająco ostre i ciężkie. Łatwo jest zobaczyć na kwestiach intelektualnych gier telewizyjnych kasyna, gdzie często krzyczy na współpracownicy twierdzą, zirytowany. Aby poradzić sobie z tymi cechami, pierwszy nawet zapytać asystentów, aby mu pomóc, zbierając znaki z napisem „Nie krzycz!”, „Smile”, etc. Pewnego dnia, zbyt nerwowy grać, zerwał się ciśnienie i cierpiał niewielki udar. To on nauczył się w ciągu kilku dni i udał się do szpitala. Od tamtej pory regularnie bierze pigułki, które obniżają ciśnienie krwi. Mimo to, jego rano w Moskwie rozpoczyna się od kubka mocnej kawy. Według niego, drugi najlepszy start myśleć ciężkim dniu pracy.

Stosunek do religii. hobby

Andriej Kozłow ( „Co? Gdzie? Kiedy?”), Którego biografia jest przedstawiony w artykule, uważa się chrześcijaninem. Mówi, że jest ochrzczony i prawosławny osoba, zadowolony, że uczestnicząc w grach intelektualnych, nie kolidują z Kościołem prawosławnym.

Lubię to trochę, w wolnym czasie ogląda telewizję, czyta książkę. Jako ulubionych pisarzy nazywa Andrew Rex Stout i Siergiej Łukjanienko. W jednym z wywiadów powiedział, że tak wiele razy ponownie przeczytać książkę Sergei że powiedział – Kozlov znać szczegóły, takie przedmioty, których nie pamiętam autora.

Uwielbia gotować. Andrew mówi, że Sylwester zawsze obchodzi ze swoim zespołem ekspertów i przygotować dla swoich gości kilka różnych opcji grillem i zup.

Uwielbia podróżować. Podczas podróży do Izraela, próbował nawet dostać autograf, ale pióro i papier lub którzy nie mają pod ręką.

Kozlov Andrey ( „Co Gdzie Kiedy ???”) – rodzina i życie osobiste jest znanym TV człowiek

Andrei ma bardzo bliskie relacje z członkami swojego zespołu ekspertów, głównie z Igorem Kondratyuk i Alekseem Kapustinym. On nawet stał się ojcem chrzestnym jego syna Igora. Alex jest jego przyjacielem z czasów życia w Mariupol, 1984.

Pomimo jego autorytarnego stylu przywództwa, zespół bardzo go kochała. Żaden z nich nie narzekać. Wszystko żartobliwie nazywają go „Tato”, a sam zespół – Rodzina. Mają wiele tradycji. Ponieważ żyją w różnych miastach, a niektóre – w różnych krajach, spotykają się tylko przed meczem. W tym dniu szabatu najpierw pójść do restauracji, a następnie do filmu. I podobnie jak oglądanie filmów poglupee, łatwiej jest rozładować napięcie przed meczem.

wielka strata

W 2013 roku śmierć raka matką, to był ciężki szok Andrzeja, bo byli bardzo blisko. W ciągu ostatnich kilku miesięcy swojego życia spędził z nią pojechał do Izraela na leczenie, zajęło mieszkanie na brzegu morza, a kiedy był na planie, dzwoni dwa razy dziennie.

Nawet osobista

Wentylatory są zainteresowani Andrieja Kozłowa ( „Co? Gdzie? Kiedy?”), Żona, dzieci odtwarzacza. O swoim życiu osobistym na planie programu telewizyjnego lub w wywiadzie mówi, że jest bardzo rzadkie. Andriej Kozłow był żonaty. Nazywa żona Anna. Brak dzieci.