782 Shares 3583 views

Babbitt Kapoor: Bollywood gorycz i słodycz życia

Każdy fan kina indyjskiego, słysząc nazwę Babbity Kapoor, wejdzie w podnieceniu, co jest powszechne w tej aktorce z Bollywood gwiazda, znana od wieków Raj? Ten problem mamy zaznaczony w naszym artykule. Ale aktorka Babbitt ma również swoje „osiągnięcia”. Zagrała w filmie pod koniec lat 60-tych – początku lat 70-tych ubiegłego wieku. I choć jej kariera aktorska była krótka, Babbitt udało się zostać zapamiętany przez widzów. Była kobietą z nieziemskim pięknem i niezwykłym talentem. Jej wygląd – nie całkiem indyjski. Zbyt jasna skóra odróżnia ją od wielu innych aktorek. A co teraz robisz Babbitt? To omówimy w tym artykule.

Pochodzenie, dzieciństwo

20 kwietnia 1948 w rodzinie Sindh, wyemigrowali z Pakistanu i osiedliła się w Bombaju, urodziła dziewczynkę, którą nazwał Bhambhani. Jej ojciec był aktorem Hari Shivdasani i ciotka – słynna gwiazda Sadhana Shivdasani. Rodzina była więcej niż bezpieczne, a rodzice dziewczynki może również dać jej dobre wykształcenie.

Jednak Bhambhani od dzieciństwa zaczął wykazywać przodków genów. Działając talent ujawnił się bardzo wcześnie dziecka. Była obdarzona wyróżniających się urodą, kocha śpiewać i tańczyć. I te cechy są warunkiem wstępnym do kariery w Bollywood. Sadhanp Shivdasani, Bhambhani ciotka, świeciły na ekranach kina indyjskiego w latach sześćdziesiątych. I siostrzenica postanowił udać się do jej stóp. Odmówiła iść na studia i przekonał ojca, by zorganizować jej próbkę. Ona wymyślił pseudonim sam – Babbitt. Kapoor, stała się znana później, gdy przez małżeństwa stała się członkiem klanu znanego aktora.

Początki kariery

W 1966 roku Hari Shivdasani, Bhambhani ojciec, wykorzystując swoje koneksje w świecie kina indyjskiego, wydał swoją córkę próbkę dyrektora J .. P. Sippy. Był po prostu zamiar nakręcić film „Tajemniczy» (Raaz). Pierwsze wyniki podwójnych zamian. Babbitt Kapoor jeszcze nie miał czasu, aby wrócić do domu po strzałów testowych, jak zadzwoniła do dyrektora z wnioskiem, aby rozpocząć pracę w ciągu piętnastu dni.

Pogłoski o utalentowanej dziewczynki szybko odbił Bollywood. A nawet przed ekranami spośród filmu „tajne”, młoda aktorka zdążyła aby jego debiut w innym obrazie – „Milion rupii» (DUS Lakh). Ten film był ogromnym sukcesem. Aktorka spadł zaproszenie do wystąpienia na planie. I pracowity Babbitt przyjął je. Zdarza się, że zagrała w dwóch projektach.

Babbitt Kapoor: Filmografia

W protokole z indyjskich aktorka dziewiętnastu utworów. Biorąc pod uwagę, że zagrała w dość krótkim czasie, od 1966 do 1971 roku, jest znaczącym osiągnięciem. Wspominaliśmy już o „miliony rupii” i „tajne”, w którym wystąpili Babbitt Kapoor. Filmy „Duty”, „kochanie fortuny” i „dzieci” dodaje również aktorkę charyzmy.

Ale prawdziwą sensacją była jej praca w filmie „La donna”, który został wydany w 1969 roku. Następnie Babbitt została zaproszona do współpracy z „gwiazdorskim” Bollywood. Zagrała z Rajendra Kumar w „Anjana”, z Manoj Kumar w „Pehchan” z Shammi Kapoor i Dharmendra w filmie „Kiedy, dlaczego i gdzie?”. W 1971 roku, podczas kręcenia „River of Time”, zagrała rolę łaźni parowej z jej przyszłego męża Randhir Kapoor. Ten film był debiut chłopakiem i syna słynnego Raja.

życie osobiste

To nie jest to, że miłość, jak to często bywa w świecie kina, spotkał się na planie. Randhir Kapoor był zakochany w Babbitt jeszcze w szkole. On często czekał na nią po strzelaninie. I jego postępy zostały nagrodzone. Szósty w listopadzie 1971 roku został umieszczony bujnej ślub syna Radzha Kapura i Bhambhani Shivdasani.

Babbitt Kapoor klan tradycja, w której mężatki nie działają, opuścił scenę. Ona właśnie zakończył zdjęcia jego najnowszy film Ek Hasina Do Diwane, w kinach w 1972 roku. Ale życie rodzinne z parą gwiazdy nie miał szczęścia. Babbitt urodziła mężem dwie córki – Karisma i Kareena. Ale gdy dziewczyny były bardzo młody, zostawiła męża i zabrał je ze sobą. Prawdopodobnie było coś bardzo poważnego, ponieważ taki czyn jest nie tylko byłym aktorka zakwestionował tradycyjne społeczeństwo, ale również złamał z potężnego klanu Kapoor. W 2006 roku ona i jej córka nawet nie pojawi się na ślubie męża siostrzenicy Riddhimy Kapoor, który jest żonaty Bharat Soni.

Jak obecnie mieszka Babbitt Kapoor

Photo piękne wgłębieniami dawna zdobią plakaty nowych filmów. Babbitt opuścił estradową w pełni skupić się na przyszłych córek. Dzięki niej udało im się odnieść sukces aktorek. Kiedy Carina otrzymał nagrodę za rolę w filmie „” omkarę, wyraziła wdzięczność tylko matka, nie wspominając o ojcu słowo.

W 2005 roku stał się Babbitt babcia. W tej chwili ma dwoje wnucząt – dziewczyna i chłopiec Sumire Kiaan Raj, urodzony w 2010 roku. Są to dzieci z najstarszej córki, Karishma, która jest żoną biznesmena Sanjay Kapur. Młodszy Kareena niedawno (w 2012 roku) była żoną aktora Bollywood Saif Ali Khan. Dzieci w tym kilka jeszcze.

Ale matka młodych aktorek Babbity nagle ustalić życia rodzinnego. To nie było w oficjalnym rozwodzie z Riddhimoy Kapoor. Aw 2007 roku wróciła do męża. Jest to zaskakujące, ponieważ para nie mieszkają razem od ponad dwudziestu lat.