501 Shares 3458 views

"Maleficent". Aktorzy kinoskazki o tolerancji

Disney Maleficent kinoskazki z piękną Andzhelinoy Dzholi w postaci skrzydlatego i rogaty wróżka zaskakuje widza nie tyle efekty specjalne jak moralnego przesłania i wspólnej ideologii. Jest on oparty na słynnej baśni o Śpiącej królewnie, która jest prezentowana publiczności z drugiej strony. Fantastyczna opowieść „Maleficent” (aktorzy: A. Jolie E. Fanning, S. Copley C. Reilly) dochodzi do głosu charyzmatycznego magika, jeden z najbardziej pamiętnych postaci w twórczym historii Disneya.

Wersja radykalne. krawat

„Maleficent” (2014) jest trudne, w tym samym czasie, a nawet historia dziećmi. Wydarzenia rozwijają się w dawnych czasach, kiedy ludzie z jednostkowych królestw graniczy zaczarowane lasy i bagna zamieszkanych przez fantastycznych stworzeń. Ten magiczny obszar kuratorem również dobrą Wróżka młodych Maleficent (aktorka Isabelle Molloy) i lokalnych mieszkańców – gobliny, elfy, żywych drzew i smoki przyjaźnili się ze sobą. Ludzie wolą dostać zaczarowany okręgową partię, ale gdy tam wszedł syn chłopa, nastolatek Stefan (aktor Maykl Higgins). Stefan Maleficent i przyjaciele, a po osiągnięciu pełnoletności, upadł, dając sobie nawzajem pocałunek prawdziwej miłości. Na tej romantycznej nuty i kończy się błogi czas kinoskazki w „Maleficent”, aktorów, dzieci zostają zastąpione przez dorosłych wykonawców.

fantastyczna rzeczywistość

Niestety, Stefan pojawił podły karierowicz, a także w celu przejęcia tronu, odciąć skrzydła jego dziewczyną. Rozpacz radykalnie zmienił wróżkę, Maleficent (Jolie) stał się prawdziwą czarownicą, odcięty pokonania ogrodzenia ludzi na świecie, kilka lat żywił plan zemsty. W tym czasie Stefan był żonaty, a jego żona urodziła córkę nowego króla Aurora (aktorka Vivienne Jolie-Pitt we wczesnym dzieciństwie i aktorka Elle Fanning w młodości). Było jej przeklęty Maleficent. Według nałożyła klątwę, w momencie, gdy księżniczka zamienia 16, będzie wyciąć palec i zasnąć na zawsze. Ponadto, bez spoylerstva niemożliwe, aby podać krótki opis filmu „Maleficent” fabuły. Aktorzy, którzy wzięli udział w filmie, twierdził, że dopiero po tych wydarzeniach, zaczyna się zabawa.

twórcy

Dyrektor projektu był Robert Stromberg, w przeszłości wielokrotnie „Oscar” jako dyrektor artystyczny „Alicji w Krainie Czarów” i „Avatar”. On stworzył najlepsze bajki fantazji w 2014 – pomysłowa, tajemnicza, kolorowy, z dobrze opowiedzieć historię, w której dobro i zło ze sobą powiązane.

Linda Woolverton scenarzysta wykonane. Udało jej się nasycić nowość starej bajki opowieści o przeklętych, nałożonej na niewinnej młodej księżniczki obraził i zdradził potężnego władcę magicznego kraju graniczące ludzie trzymają. Może oddzielne widzowie sceptyczne mogą być powiadamiani w ten kinovelikolepii nieoczekiwany morale. Ale wymagający i zasadniczy Andzhelina Dzholi, który grał główną rolę, producent wykonawczy i ogólnie – lokomotywa projektu filmowego „Maleficent” (między podmiotami Angelina nazywa się tak), uważał, że dzieci pozostają niebezpieczne przez długi czas w niewoli rumianych złudzeń. Nawiasem mówiąc, Angelina Jolie, ale ich baby-córki, przyciąga do pracy w bajce, a jednym z najbardziej wirtuozowskich operatorów naszych czasów Dina Semlera, z którym pracowała przy tworzeniu jego malarstwa „Kraina miodu i krwi”.

Wróżka. Starszy wróżka

„Maleficent” to pierwszy film Disneya w filmografii wielu popularnych aktorów, wśród nich piosenkarka wróżka role: J. Staunton, D. Temple, L. Manville.

Imelda Staunton – widocznie rozlane Dzhudi Dench, brytyjska aktorka, znana także za pracę w teatrze i telewizji. Jej filmografia jest naprawdę olśniewający. Najbardziej pamiętne role aktorka występowała w następujących filmach: „wiele hałasu o nic”, „Niania”, „Przyjaciele Petera”, „Vera Dreyk”, „Zakochany Szekspir”, „Psychic”, „David Copperfield”. Dla młodszego pokolenia widzów Imelda Staunton – zły i podstępny Dolores Umbridge w serii o Harrym Potterze filmów. Aktorka podczas odlewania łatwo obejść Emma Thompson i Dzhudi Dench, która również casting do roli wróżki.

Kolejne dwie bajki godmothers

Dzhuno Templ – brytyjska aktorka, wielokrotnie nagradzany „Rising Star” według BAFTA. Aktorka stała się znana ogółowi publiczności po udziale w filmie „The Other Boleyn Girl”, „Cracks” i „Pokuta”. Film „Maleficent” można uznać za udany krok w twórczym rozwoju kariery Dzhuno szablon. Po premierze filmu wynajem aktorka otrzymała szereg atrakcyjnych ofert, aw 2015 roku zagrała z Dzhonni Deppom w „czarnej mszy” i Rhys Evans w „lnu i spółki.”

Lesli Menvill – brytyjska aktorka, która otrzymała wiele nagród za swoją pracę nad Michael Lee ( „do góry nogami”, „Wszystko albo nic”, „Another Year”), Pita Trevisa ( „dzieci cudze”) i Dzho Rayta ( „Poważne ciała szkody „).

filmy rodzinne

Wspomniany wróżka i wilkołak-wrony Diaval (aktor Sem Rayli) sprawia, że szczerze moralistyczne kinoskazki komedii. Andzhelina Dzholi, jak zwykle, Porażki i młodzi widzowie mogą łatwo identyfikować się z Isabelle Molloy i El Fanning. Jest godny uwagi i lokalnej Prince Charming (aktor Brenton Tueytes), wygląda uroczym Dzhastina Bibera. Chłopcy podczas oglądania bajki nie są znudzeni, twórcy przygotowali dla nich poziomie „Opowieści z Narnii” wspaniałych scen batalistycznych. Dlatego „Maleficent” kinoskazki można bezpiecznie zalecany do rodzinnego oglądania.