810 Shares 2815 views

Sanatorium regionu Orenburg. "Buzuluk sosna" – ogólna sanatorium

W Orenburg regionie istnieją dziesiątki ośrodków innym kierunku. W zależności od położenia geograficznego, klimatu i zasobów naturalnych, ośrodek zdrowia przyjmuje ludzi z konkretnej choroby. Czynnik ten powinien być brany pod uwagę, jeśli turysta wybiera region, motele Orenburg na własną rękę, bez konsultacji z lekarzem. Jeśli żadna poważna choroba nie występuje, to lepiej być traktowane w ogólnych ośrodków zdrowia, na przykład, w „Buzułuku Bór”.


Co kupić bilet?

Ustanowienie każdy region ma swoją wąską ostrość. Tak więc, na południe obszar suchego stepu klimatu i kopalni soli bierze ludzi z chorobami układu oddechowego, układu hormonalnego i górnych dróg oddechowych. Gaysky Rejonowy bierze turystom ginekologiczne, prostaty, choroby skóry, jak tu opartych kwaśnych wód kopalnianych gruczołowej. „Buzuluksky boru” – Sanatorium, przemieszczające powodu leśnych lecznicze u pacjentów z zaburzeniami metabolicznymi powietrza oddechowego, układu nerwowego, choroby układu trawiennego i.

Istnieje placówek medycznych, w których leczeniu niektórych rodzajów chorób serca, układu oddechowego, układu mięśniowo-szkieletowego i układu nerwowego, choroby skóry i narządów płciowych, zaburzenia metaboliczne. Ulepszenie jest spowodowane klimat, muł błota, solanką, źródła minerałów, błoto.

Koszt turputevku obejmuje leczenie, wyżywienie, korzystanie z obiektów sportowych, plac zabaw, biblioteka. Przeciętny koszt tygodniowego wypoczynku w Orenburg sanatorium dla dwóch osób będzie 26 600 rubli (w wysokości 3800 rubli. Za pokój dwuosobowy). Komfortowe pokoje będzie kosztować 5-6 tysięcy więcej. Według odpoczynek, najbardziej rozsądne ceny oferując „Buzułuku sosna” – sanatorium, którego opinie z różnych kategorii obywateli (emeryci, nowożeńców, rodzin z małymi dziećmi, rodzice z dziećmi) potwierdzenia dostępności kuponów zaoferować wysokiej jakości usługi medyczne.

Typy sanatoriów

Orenburg spojrzeć na kilka ośrodków na profilu leczenia.

 • Sanatorium „Ozon” jest uważany za centrum odnowy biologicznej ogóle. Kieruje ludzi, którzy mają ginekologiczne, dermatologiczne, neurologiczne, urologiczne, układu krążenia, układu oddechowego, układu pokarmowego, choroby układu mięśniowo-szkieletowego i zaburzeń metabolicznych.
 • Sanatorium „pasują” ogólnych osoby prowadzące z chorobami układu nerwowego, układu oddechowego, układu trawienia, problemy kręgosłupa i stawów.
 • „Buzuluk sosna” – ogólna sanatorium, bierze wszystkie rodziny z dziećmi.
 • Centrum Wellness „Guy” odnosi się do sanatoriów ogólnych. Tu przychodzą pacjenci z ginekologicznych i dermatologicznych problemów, neurologicznych i chorób układu mięśniowo-szkieletowego.
 • Centrum Medyczne „Oak Grove” Ogólnie przyjmuje ludzi z alergią, problemy układu mięśniowo-szkieletowego, skóry, układu krążenia, układu nerwowego, układu rozrodczego i oddechowego.

Krótki opis sanatoriów

 • Ustanowienie medyczne ogólne „Ryabinushka” czeka dla rodzin z ginekologicznych, neurologicznych, układu pokarmowego, układu krążenia, choroby układu mięśniowo-szkieletowego, zaburzenia metaboliczne.

 • Sanatorium „Samorodova” Ogólne traktuje klientów z zaburzeniami metabolicznymi, układu krążenia, oddechowego, pokarmowego, chorób dermatologicznych.
 • Instytucja „Curved wybrzeże”, jak również „Buzuluk sosna” – ogólnie ośrodek, który zachęca wszystkich obywateli do poprawy ich zdrowia.
 • W „Sunny” Ogólnie ośrodek się do poprawy stanu zdrowia osób z dermatologicznych, neurologicznych pokarmowego, prostaty, choroby układu krążenia i choroby kręgosłupa.
 • Utworzenie „Yuzhnyy Ural” bierze ludzi, którzy mają problemy z układem rozrodczym i kręgosłupa.

Polityka cenowa we wszystkich uzdrowiskach Orenburg o tym samym. Przy wyborze trasy konieczne jest zwrócenie uwagi na różnorodność medycznych usług, agencji personalnych, dostępność place zabaw dla dzieci i infrastruktury.

Sanatorium „Buzuluk sosna”: cena, opinie leczenie

W przeciwieństwie do innych ośrodków, nie ma wody mineralnej, terapii błoto, tabele żywieniowe, kawiarnia w centrum leczenia dzieci, programów wycieczek. Jednak ten ośrodek wczasowicze pozytywnym doświadczeniem.

 1. Rodziny z małymi dziećmi i osób starszych cieszyć się spokojne, oddalone od zgiełku i cywilizacji ośrodka.
 2. Drewno z piaszczystej gleby i czystego powietrza promuje zdrowy i głęboki sen.
 3. Kompletne posiłki ze świeżych produktów z lokalnej populacji.
 4. Codzienne sprzątanie.
 5. Dla klientów sanatorium swobodnego korzystania ze sprzętu sportowego, gier, biblioteka.
 6. Pokoje wyposażone są w niezbędne meble i sprzęt AGD.
 7. Teren jest ogrodzony, więc nie boi się pozwolić dzieciom samodzielnie na boisku.
 8. Cena wycieczki obejmuje trzy posiłki dziennie i usług medycznych.

„Buzuluk sosna” (Zdrowie) pozwala zatrzymać się w innej liczby siedzeń lub domku. Polityka cenowa waha się w 1600-3800 rubli za pokój, który jest związany z wczasowiczów sezonu i komfortowych pokojach. W ośrodku można skorzystać z zabiegów SPA-hirudotherapy Whirlpool, kąpiel stóp, terapia magneto-laserowe i nebulizacji.

Jakie dokumenty wziąć do sanatorium

Dorośli powinni być składane przy wejściu:

 • paszport;
 • bilety;
 • mapa spa.

Dzieci w sanatorium nie są traktowane, więc trzeba będzie 3 dokumentu:

 • metryka ze znakiem rosyjskiego obywatelstwa;
 • Certyfikat epidemokruzhenii;
 • Dowód immunizacji.

„Buzuluk sosna” – ośrodek, który czeka na turystów przez cały rok. W zimie – do chodzenia na nartach w lecie – na trasie spaceru. W pobliżu znajduje się rzeka Borovka, gdzie można pływać, opalać się lub ryby.