720 Shares 3831 views

Jak z zamkniętymi oczami? To bardzo proste!

"Jak się z zamkniętymi oczami?" Czy chodzi o miliony. Czy uważasz, że to niemożliwe, a ty nigdy nie będziesz w stanie to zrobić? Ale na próżno. W końcu możemy wiele zrobić, a możemy wiele zrobić. To zajmie tylko twoje pragnienie i wysiłek. Jak z zamkniętymi oczami? Czy uważasz, że tylko jasnowidze i inni ludzie obdarzeni magicznymi zdolnościami mogą to zrobić? Mogę cię uszczęśliwić, tak nie jest. Każda osoba, która chce nauczyć się tego, może osiągnąć takie magiczne rezultaty. Z wyprzedzeniem powiem, że musisz mieć dużo cierpliwości, aby zobaczyć z zamkniętymi oczami. To jest prawdziwe i bardzo interesujące!

Kroki do celu:
1. Na początek musisz nauczyć się zrelaksować, pozbyć się problemów i negatywnych emocji. W ten sposób przygotowujesz się i swoją duchową siłę, aby otworzyć trzecie oko. Nawiasem mówiąc, trzecie oko jest nieco powyżej linii brwi.

2. Teraz musisz zacząć otwierać centra energetyczne, są też nazywane czakrami. Mogą być otwierane za pomocą medytacji. Trzeba medytować w cichym miejscu, gdzie nikt cię nie zawiódł, gdzie można zapomnieć o swoich problemach i problemach. Usiądź wygodnie, możesz wziąć pozycję lotosu lub jakąkolwiek inną wygodę, która jest dla Ciebie wygodna. Zamknij oczy i spróbuj się uspokoić, spróbuj zrelaksować się jak najwięcej.

3. Przejdź do ćwiczeń, jeśli chcesz mieć widoczność z zamkniętymi oczami. Absolutnie wszystkie kompleksy ćwiczeń powinny zaczynać się od równoważenia oddechu. Wdychaj powoli nosem i wydech przez usta, aż skończy się powietrze w płucach. To ćwiczenie musi być wielokrotnie powtórzone.

4. Następnie zamknij oczy i użyj palca wskazującego, aby dotknąć środka czoła. To w tym miejscu jest twoje tak zwane trzecie oko. Bardzo delikatnie zaczynam naciskać na ten punkt, jakby próbował go otworzyć. Wkrótce na pytanie "jak zobaczyć z zamkniętymi oczami", nie tylko zna się odpowiedź, ale również możesz wizualnie pokazać.

5. Teraz nauczymy się przez zamknięte oczy, aby odróżnić kolory przedmiotów. Skupiamy się na jakimkolwiek temacie i próbujemy zobaczyć, jaki jest kolor. Kiedy zaczyna się pracować, zrób krótką przerwę.

6. Postępujemy w praktyce odróżniania postaci przedmiotów, patrząc na nie z zamkniętymi oczami. Kiedy dowiesz się, jak widać kolory, możesz także rozpoznać kształty przedmiotów.

7. Kiedy nauczysz się zobaczyć kształty przedmiotów przy zamkniętych oczach, spróbuj czegoś nowego. Kolejnym krokiem jest szkolenie mentalnego podejścia do tych tematów i ich szczegółowych badań. Uruchom notatnik lub notatnik, aby zapisać postępy w ćwiczeniach i porównać je z wynikami poprzednimi. Chcesz wiedzieć, co możesz zobaczyć z zamkniętymi oczami? I widać nawet to, czego nie widać otwarte!

8. Kiedy twoje zdolności widzenia przedmiotów z zamkniętymi oczami poprawią się, będziesz mieć okazję wykorzystać swoje trzecie oko do długotrwałej obserwacji. Aby to zrobić, musisz zamknąć oczy, spróbować spowolnić tempo oddychania i pozwolić, aby Twój umysł dostroił się na duże odległości. Może to być kosmos lub kontynenty ziemi. Technika ta działa bardzo dobrze, wystarczy trochę wysiłku i wytrwałości, a to się sprawdzi. Ponadto ulepszasz swoje ciało. Wielu ludzi pyta siebie: "Jak się z zamkniętymi oczami?" Odpowiedź jest prosta: czy ćwiczenia te, a wynik nie będzie długi w najbliższych.