664 Shares 2761 views

Hipoalergiczna dieta dla dziecka w skazą

Bycie rodzicem to z pewnością wielkie szczęście. Ale w tym samym czasie, wielka odpowiedzialność, a wiele kłopotów. Więc czasami zdarza się, że dziecko ma problem zdrowotny. A czasami jest to konieczne i hipoalergiczna dieta dla dziecka, jeśli jego życie „przyszedł” skaza …

Najpierw uspokoić. Z właściwego traktowania i szacunku dla diety hipoalergiczne menu skazą minie, a ty o tym nie pamięta.

Kiedy skaza należy pamiętać: w diecie dziecka alergizujących pokarmów powinny być obecne w minimalnej ilości. I tylko ci, bez których dziecko otrzymuje mniej cennych składników odżywczych. Ponadto konieczne jest, aby obliczyć zawartość kalorii w diecie dzieci i prawej stanu produktów.

Na przykład, produkty takie jak mleko i jaja nie jest zalecane, aby wykluczyć z diety dziecka. Mleko krowie może zostać zastąpiona kozą, jest mniej alergenów, jaja kurze – przepiórki. I upewnij się, że długotrwałe obróbki cieplnej. Oczywiście, w przypadku indywidualnej nietolerancji tych produktów są całkowicie wyeliminowane z diety dziecka.

Hipoalergiczna dieta dla dziecka w pierwszej kolejności ma na celu wyłączenie z diety potencjalnych alergenów. Ten jaskrawo kolorowe owoce i warzywa – czerwony, żółty, pomarańczowy. Również dieta dla dziecka z alergią implikuje brak władzy w kakao, czekolada, miód, jaja, owoce cytrusowe, ryby, grzyby, truskawki.

Również używać dzieci alergicznych zakazane ostry, słony, wędzone i konserwy. Wszystko, co zawiera ekstrakcyjnych, np silne buliony, może pogorszyć się skazą.

Oczywiście, jeśli dziecko jest uczulone na jednym produkcie, to wystarczy, aby wykluczyć ze swojej diety – i problem szorstkiej schochek znikają. Ale jest coś takiego jak alergia krzyżowa. Oznacza to, że reakcja żywności dla niektórych produktów spożywczych może powodować alergie, na przykład pyłek niektórych roślin. Więcej szczegółów na ten temat można powiedzieć alergologa. Nawiasem mówiąc, powołanie hipoalergiczne diety dla dziecka – jest to również bezpośredni obowiązek, powinien malować szczegół, że można mieć dziecko, a co nie jest.

Jeśli chodzi o napoje, ciecz limit dziecka z alergią nie jest konieczne. Należy wykluczyć tylko kompoty i soki z owoców i jagód alergennych. Następnie hipoalergiczna dieta dla Twojego dziecka zapewni niezbędną efekt rewitalizujący.

Wielu rodziców zastanawiać, czy alergii dziecka, a następnie co witamin? Po zakazu niektórych pokarmów może prowadzić do niedoboru niektórych substancji. Tak więc, jeśli hipoalergiczna dieta dla dziecka implikuje wykluczenie cytrusowe, truskawki, truskawka, może być brak witaminy C. Zazwyczaj istnieją produkty wymienne umożliwiające utrzymanie dziecka z alergią niezbędnych składników odżywczych i witamin. Ale zdarza się i tak, że niezbędnych witamin syntetycznych. muszą wyznaczyć lekarza, a on sam! Ponieważ większość nowoczesnych preparaty multiwitaminowe zawierać barwniki, cukier i inne dodatki. Na szczęście, istnieją specjalne witaminy dla dzieci z alergiami.

205 shares 8964 views
785 shares 2839 views
563 shares 3101 views