618 Shares 1978 views

"Modne wyrok": styliści, prezenter, uczestnicy "sądu"

W 2007 r. W "Pierwszym kanale" powstał nowy program poświęcony stylu i modzie. "Modne wyrok" zakochał się w mężczyznach i kobietach. Przecież specjaliści nie tylko korygują błędy w stylu, ale także przyczyniają się do zwiększenia pewności siebie. Dziś zapoznacie się z stylistami "Modnego wyroku", prowadząc sesje mody i najbardziej znanych uczestników!


Format transferu "Zdanie modne"

Teleproject to sesja sądowa, choć nie całkiem zwykła. W trakcie procesu, sposób ubierania się i brak smaku są krytykowane. Najczęściej pozwani po prostu nie mogą znaleźć swojego wizerunku. Nie można pomówić, że najważniejszą rzeczą w modnym sądu jest strona psychologiczna. Wszakże zazwyczaj obecność problemów w wyglądzie osoby mówi o jego kłopotach i problemach w życiu.

Uczestnicy sądu

W "modnym wyroku" na pierwszym kanale krewni lub przyjaciele "oskarżonych" zazwyczaj adresują się. Zwykle są to dzieci, druga połowa rodziców. Działanie to wygląda na prawdziwym sądzie – sprawa jest słuchana w procesie, powód zostaje usłyszany (niezadowolony z wyglądu sprawcy spotkania). Pomaga mu w tym proces oskarżenia. A oskarżony w złym smaku jest poparty obroną. Rolą przewodniczącego sądy moderator "wyroku w modzie".

Należy zauważyć, że praktycznie wszyscy uczestnicy programu nigdy nie pracowali w telewizji jako czołowi. Wyjątkiem jest Arina Sharapova. Być może dlatego projekt osiągnął fenomenalny sukces.

Wiodący

Pierwszym przewodniczącym sądu "Wyrok w modzie" był słynny projektant mody Wiaczesław Zaitsev. Pracował nad tym projektem od lata 2007 do połowy 2009 roku. Uczestnicy programu telewizyjnego byli zainspirowani stylem postępowania z "oskarżonymi": bardzo skrytykowali Wiaczesław Mikhailowicz, rozmawiali delikatnie i dobrodusznie z bohaterami projektu.

Niestety, widzowie, Zaitsev został zmuszony do opuszczenia projektu, ponieważ życie słynnego stroju jest pełne obaw. Utworzenie nowych kolekcji, organizacja pokazów, a nawet trzy lub cztery "sesje sądowe" codziennie wyczerpały projektanta mody. Powiedział więc nowemu gospodarzowi – Aleksandrowi Wasiliewowi.

Oburzony i zarozumiały, prawdziwy mania o modzie – widzowie "wyroku mody" na "Pierwszym kanale" obejrzeli Aleksandra Aleksandrowicza. Ten imponujący prezenter poprowadził projekt w połowie 2009 r. I tymczasowo opuścił stanowisko sędziego mody wiosną 2017 r. Pomimo ostrych komentarzy i nieuczciwych zachowań Aleksander Vasiliev wielokrotnie pomagał członkom rady w "modnym wyroku". Ponadto historyk mody jest także jej prawodawcą. Maestro regularnie prezentuje odważne obrazy, żywe rozwiązania stylistyczne. Wizytówka Wasilijewa stała się chustkami: jasne kolory, niestandardowe formy i kombinacje zmieniały się każdego problemu!

By the way, to był ten prezenter, który zdołał wyjaśnić publiczności, że najważniejszą rzeczą w stylu jest indywidualność. Przez jakiś czas przywódca zmuszony był odmówić pracy w programie i opuścić tron. Fakt, że aktywnie przygotowywał się do osobistej wystawy kostiumów XVIII-XIX w., Przechowywanych w Państwowym Muzeum Historycznym.

Dla ośmiu wydań wielki projektant został zastąpiony przez artystę Andreja Bartenev. Ten projektant jest przede wszystkim znany z faktu, że otwarcie eksperymentuje z kolorem i kształtem strojów. W projekcie pomagają mu stylistyczni "wyrok mody". Na ekranie telewizora Andrei Bartenev pojawia się w skandalicznych strojach, zupełnie inaczej niż ubrania w zwykłym sensie.

Specjalne edycje

Aby wziąć udział w jednym ze specjalnych wydarzeń programu Valentin Yudashkin został zaproszony. Stało się to 30 lipca 2010 r. – urodziny programu. W 2011 roku Denis Simachev, artysta i projektant mody, stał się liderem nagrody Fashion.

Prokurator

Stałym oskarżycielem modnego projektu telewizyjnego jest ekspert mody Evelina Khromchenko. Oprócz udziału w tym programie, prowadzi magazyn L'Officiel. Bardzo trafnie, ale jest to bardzo słuszne, wyjaśniła bohaterom prostych reguł "modnych zdań". Nawiasem mówiąc, w 2011 roku Chromchenko zajęła 23 miejsce w ogólnym rankingu 50 popularnych rosyjskich hostów telewizyjnych i 10 – wśród kobiet.

Evelina wyjaśnia: najważniejszą rzeczą w jej pracy nie jest krytykowanie osoby, ale jak najbardziej taktowne, aby wyjaśnić mu, w jaki sposób można poprawić swoje życie.

Obrońcy

W projekcie "Modne wyrok" wielokrotnie zmieniał obrońców, dokładnie – obrońców. Pierwszą była Arina Sharapova. Była swego rodzaju "dobrą wróżką", zawsze po stronie oskarżonego. Corocznie Arina odzwierciedlała śmiałe ataki prokuratury.

Została zastąpiona przez piosenkarka pop Nadezhda Babkina. Bardzo pozytywny, dobroczynny obrońca zainspirował bohaterów telewizyjnych z pewnością siebie i miłości. Zrobiła to w jakiś sposób w bardzo względny sposób.

Jeden z najbardziej powściągliwych obrońców w "modnym werdykcie" – Larissa Verbitskaya. Nawet w niezwykle emocjonalnych chwilach udaje jej się zachować ostrożność niż jej koledzy nie mogą się pochwalić. Jej komentarze są zawsze zasadniczo, jasne i interesujące. To samo można powiedzieć o stroju tego obrońcy: lakoniczny i powściągliwy zawsze zawierają zamek.

Należy zauważyć, że Larisa Rubalskaya, Anzhelika Varum, Larisa Dolina, Daria Dontsova, Larisa Guzeeva i Slava wzięli udział w modnym sądzie jako obrońcy.

Style "modnego wyroku"

Najtrudniejsze prace spoczywają na ramionach stylistów. Specjaliści programów telewizyjnych pozostają za kulisami, ale są dosłownie między dwoma pożarami: muszą wziąć pod uwagę życzenia wszystkich stron procesu. Ale w wyniku tej ciężkiej pracy widzowie mogą zobaczyć zupełnie nowych ludzi – stylowych, jasnych i pewnych siebie.

Więc kim są ci ludzie, którzy są stylistami "modnego wyroku"? Zespół specjalistów kieruje Anastasia Chernova. W jej mocy, aby rozpoznać osobę, otworzyć oczy bohaterom na siebie.

Do tej pory program zatrudnia sześć par stylistów. Wśród nich Julia Nechaeva, Irina Goryacheva, Ekaterina Medvedeva, Anastasia Kondakova.