150 Shares 5679 views

Prezenter TV Kasterova Anna Romanovna: biografia, życie prywatne

Anna Kastorova jest dziewczyną, która osiągnęła swoje stanowisko w społeczeństwie wyłącznie na własną rękę. Wspaniała kariera jako prezenter i dziennikarz może być dumą młodej kobiety. Krok po kroku Anna Kasterova podeszła do celu, nie zapominając o swoim rozwoju fizycznym, a także zwracając uwagę na jej życie osobiste.

Jak to się zaczęło

Kasterova Anna urodziła się w mieście Zelenograd, 21 września 1984. Zazwyczaj prowincjonalna dziewczyna, Anya dorastała pod nadzorem rodziców, dziadków. Dziewczyna ma młodszego brata. Anna poświęciła wiele czasu swojej rodzinie, starając się spędzić więcej czasu z nią, pomimo ciężkiego obciążenia pracą. Anna ma wykształcenie wyższe, jej specjalnością jest "Psychologia". Dziewczyna ukończyła Uniwersytet Pedagogiczny w Moskwie.

Obecnie Anna Kasterova jest osobą poszukującą w telewizji. Jej twórczość zaczęła się od małej. Dziś wiele osób zna imię – Anna Kasterova. Biografia telediwii jako dziennikarza rozpoczęła się od pracy nad kanałem TNT. Mały projekt uruchomiony w TNT w 2006 r. Pod nazwą "Moskwa: instrukcja obsługi" pozwoliła dziewczynie zapalić się w powietrzu w wieku 22 lat, po ukończeniu studiów. W ciągu roku utalentowana dziewczyna pracowała razem z prezenterem telewizyjnym Władymym Tiszkiem w stanowisku redaktora naczelnego przekazu.

Take-off kariery telewizyjnej

Następnie gwiazdy zostały ukształtowane w najlepszy sposób dla początkujących początkujących – widać było to na kanale VGTRK. Oferta zmiany miejsca pracy nie została odrzucona przez Annę Kastorovę, jej biografia trwała na bardziej solidnym kanale. Później dziennikarz po raz kolejny zmienił "dyslokację" i pracował z Władimirem Takmenewem w kanale NTV. Program "Central Television" zaprezentował Annie publiczności w nowym świetle, nie mniej jasnym. Nadal jednak preferencje dziewczyny ostatecznie dały jej kanał "Rossiya2", gdzie dziś pracuje. Popularne programy "Vesti.ru Friday", program sportowy "Pokonaj głowę" – ulubione projekty Anny. W programie, który pojawił się w piątki, prezenterka telewizyjna Anna Kasterova, w swój charakterystyczny sposób prezentowała najciekawsze i aktualne wiadomości, które miały miejsce niedawno w kraju i za granicą. Intrenet, polityka, stosunki międzyludzkie, interesujące historie – w centrum przeglądu. Najbardziej kontrowersyjna sytuacja, skomplikowane przeznaczenia – za kulisami, to co dyskutować. Fani widowni telewizyjnej obejrzeli z zainteresowaniem każdy numer programu w piątki. "Headstroke" również aktywnie gromadził widownię, dzięki czołowej, która mogłaby zainteresować nie tylko nowości o piłce nożnej, ale i kobietach w inny sposób.

Anna Kasterova i Timur Solovyov

Wśród znanych powieści z powieści telewizyjnych jej fani mogli śledzić kilka najjaśniejszych i najbardziej widocznych relacji. Przez długi czas Ania spotkała się ze swoim kolegą Timurem Sołowjowiem, dziś młody człowiek prowadzi program "Morning" na pierwszym kanale, a wcześniej był prezenterem kanału "Muz-TV". Para nie reklamowała relacji, starała się nie zwracać uwagi tak długo, jak to możliwe, ale jednocześnie nie ukrywała zbyt wiele od paparazzi w miejscach publicznych. Strony prasy były pełne wspólnych zdjęć Anny i Timur, pojawiających się tutaj i tam razem. Jak dokładnie się rozwijały relacje młodych ludzi, co łączyło ich, kiedy para zaczęła się spotkać – oboje milczą na ten temat. Fani prezentera telewizyjnego, którzy obserwują z zainteresowaniem życie osobiste gwiazd, wiedzą tylko, że od roku 2014 Ani ma nowego przyjaciela.

Ulubiony hokeista

Kochankowie już postanowili wziąć ślub. Anna Kasterova i Evgeni Malkin sekretnie spotkali się przez około dwa lata. Ich związek nie tolerował dyskusji na temat społeczeństwa, ale po prostu cieszył się wzajemnie. W 2014 r. Kibice prezenterki dowiedzieli się, że odwiedziła u swojego kochanka na Malediwach, gdzie para bawiła się w towarzystwie drugiej. Anna już przestała się ukrywać, że spotyka się ze słynnym hokeistą, wygłosiła wywiad na temat zainteresowania. Powiedziała mi, że Eugene jest bardzo życzliwą i sympatyczną osobą, a ona jest blisko niego, jakby bez nikogo. Pod koniec 2015 roku Anna Kasterova i Evgeni Malkin postanowili wziąć ślub, przyszły mąż złożył propozycję ukochanej dziewczynie.

Kariera lub rodzina

Dziś miłośnicy przygotowują się na wesele i decydują się, jak być następnym. Młodzi ludzie z ich pracy mieszkają w różnych krajach. Evgeny jest w Stanach Zjednoczonych, gdzie ma kontrakt, a Anna pracuje w Rosji. Ale ta sama dziewczyna decyduje się na miłość i rodzinę, gdy pytanie staje się krawędzią. Mama Anna, Natalia Mikhailovna, mówi, że córka wyjechała za granicę do przyszłego pana młodego. Nawiasem mówiąc, potencjalny zargi bardzo podobał się przyszłej teściowej, w pełni zatwierdziła wybór córki.

Piękno Tajemnice Anny Kasterowej

Jedna z najbardziej seksualnych pań Rosji jest bardzo odpowiedzialna za monitorowanie stanu swojego ciała. Ćwiczenia fizyczne, ścisła dieta, wykształcenie siły woli – stały towarzysze dziewczyny. Wzrost Anna Kastorova, jej ciężar starannie kontroluje. A jeśli wzrost nie jest dla każdego z nas, to doskonale możemy utrzymać wagę we właściwym zakresie, co Anja robi z powodzeniem. Dziewczynka wyrosła na pączki babcie i ciasta, więc w dorosłym życiu musiała wiele wysiłku włożyć w porządek, aby mogła stać się jedną z seksownych pań. Anna uczęszcza na siłownię, jest to dla niej konieczność. Jest zaangażowany w bokserskie. Jeść po siódmej wieczorem dla niej jest tabu. Jest to bardzo trudne, a sama prezenterka TV przyznaje się. Z całą swoją wielką miłością do hamburgerów i smażonych ziemniaków bardzo trudno jest trzymać się w dłoniach. Niemniej jednak, Kasterova odnosi sukces. Młoda kobieta jest przykładem wytrwałości, siły woli iw dobrej formie prawdziwego uporu, który mógłby doprowadzić ją prawie do szczytu Olympus. W wieku 31 lat Anna Kastorova osiągnęła wysokie szczyty w swojej karierze, zawodzie i życiu osobistym. Teraz kobieta otwiera nowe horyzonty – rodzinę, życie w innym kraju. Ale te wysokości nie przerażają upartego. Wszystko okaże się tak, jak powinno, nikt nie może tego wątpić. Wsparcie dla bliskiej rodziny, rodziny i milionów fanów – widzowie telewizyjni zawsze znajdą się u Anny.