840 Shares 7618 views

Animowane serie "Griffins": postacie, opis i zdjęcie

W animowanej serii "Griffins" pokazuje życie zwykłej rodziny amerykańskiej: rodzice z trójką dzieci i pies. Jednak w postaci kreskówek "Rodzina Guy", których zdjęcia można zobaczyć w artykule, różnią się od członków zwyczajnych rodzin. Pies pali i idzie z dziewczynami, a najmłodsze dziecko, wciąż noszące pieluszki, marzenia o dominacji nad światem. W artykule opisano, jak nazywa się znaki "Griffins", a krótko opisane są główne postaci.


Peter Griffin

Peter ma 42 lata. W młodości pracował jako handler ręczników, a więc spotkał swoją przyszłą żonę – Lois Püderschmitt, córkę zamożnego przemysłowca. Ojciec Lois starał się ich rozdzielić, najpierw ukradł Piotra, a następnie obiecał mu zapłacić za rozstanie z Lois. Jednak Peter poślubia Lois i osiada w mieście Quahog.

Peter pracuje na linii montażowej fabryki dziecięcych zabawek, a następnie staje się rybakiem, kupuje swój własny jacht. Wielokrotnie zmieniał swoją specjalizację, pracował w browarze, pełnił obowiązki szeryfa, dyrektora szkoły i rolnika. Wolny czas Piotr spędza w barze "Drunk Oyster" ze swoimi przyjaciółmi. Peter jest bardzo głupi, w jednej z serii był nawet oficjalnie uznany jako umysłowo opóźniony. Lubi pić, żartować, bardzo samolubny. Nigdy nie nawraca się do swoich działań i często zachowuje się jak dziecko.

Lois Griffin

Lois jest 40-letnią gospodynią domową. Dorastała w bogatej rodzinie, ale jej rodzice byli dla niego obojętnie na przykład (na przykład ojciec odmówił zakupu porwanej córki, nie chcąc negocjować się z terrorystami). Lois zarabia dodatkowe pieniądze, dając dziecku lekcje gry w pianinie grające w domu. W różnych seriach pracowała jako stewardesa, model fotografii i burmistrza.

Lois zakochał się w Piotrze za szczerość i wesołość. Chociaż w niemal każdym odcinku animowanego serialu telewizyjnego "Griffins" postaci kłócą się z nieprawdopodobnymi sztuczkami Piotra, Lois nadal kocha go. Lois jest przedstawiona jako bardzo słuszna, ale w przeszłości jest wiele błędów, o których stara się zapomnieć. Więc była alkoholikiem, kleptomaniak, zagrała w filmie pornograficznym, brała udział w walkach, a nawet przed ślubem spała z całą formą rockowego zespołu Kiss.

Stewie Griffin

Stewie ma rok, ale nie dorasta podczas całej serii. Jest to bardzo rozwinięte dziecko, które ma obsesję na punkcie idei panowania nad światem. Poza pragnieniem zdobycia świata, Stewie marzy o zabijaniu Loisa, ale z upływem czasu jego temperament zmiękcza, a takie pomysły są stopniowo zapominane. Stewey stale wynalazł innowacje techniczne, dobrze zna broń, zarządza samochodem i helikopterem. W jego pokoju znajduje się kilka kryjówek i hangar dla samolotu. W animowanych seriach "Facet Rodzinny" może zrozumieć Stewie, ale z całej rodziny Brian i brat Chris mogą z nim rozmawiać. Reszta rodziny nie rozumie swoich słów, a we wszystkich działaniach widać tylko trąd dla dzieci. Stewie mówi dobrze z Brianem, chociaż często wymieniają wrogie uwagi. Stewie ma ulubioną zabawkę – niedźwiedź Rupert, z którym zawsze dzieli się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami z żywymi.

Brian Griffin

Brian jest psem mówiącym rasy Labrador Retriever. Ponieważ Peter został wychowany z ulicy przez Piotra, Brian stał się pełnoprawnym członkiem rodziny. Ma wiele cech, które są unikalne dla ludzi: chodzi o dwa łapy, mówi po angielsku, czyta, pali, kieruje samochodem, studiuje na uczelni i pisze do gazety. W tym samym czasie w animowanych seriach "Family Guy" postacie zupełnie spokojnie odnoszą się do mówiącego psa. Od czasu do czasu Brian dostaje pracę. Był scenarzystą, nauczycielem szkoły, pisarzem, kierowcą taksówkarza, a także rangi i armii USA. W życiu osobistym Brian często wolał nie psom, ale zwykłym kobietom. Więc w serii, Brian kocha Lois i nawet nawet ją poślubia. W jednej z serii Brian zostaje trafiony samochodem, co powoduje śmierć. Potem Stewie zwraca Briana przy pomocy maszyny czasu, ponieważ po śmierci psa zostawiono go bez jednego przyjaciela.

Meg Griffin

Meg ma 15 lat, jest najstarszym dzieckiem w rodzinie, bardzo niepewna i znana dziewczyna. W jednej z serii podpowiada się, że Peter nie jest ojcem Meg'a. Ona często dostaje pracę przez merchandiser w supermarkecie, kelnerka, stażysta w telewizji. Meg naprawdę chce zaprzyjaźniać się i lubić facetów, za co uczy się jazdy samochodem i zaoszczędzić na drogie ubrania. Prowadzi osobisty dziennik, często czytany przez całą rodzinę. Również dziewczyna stale spada bez miłości, a potem do dyrektora telewizji, a następnie do burmistrza Cuahog, a także do jednej z serii, nawet do Briana.

Chris Griffin

Chris ma 14 lat, jest przeciętnym dzieckiem w rodzinie. Jego narodziny były nieplanowane, ale dzięki temu rodzina mogła kupić dom, oddając odszkodowanie od producenta antykoncepcji. Niedorozwój i zahamowanie Chrisa, twórcy wyjaśniają, że w pierwszych miesiącach ciąży Lois pili i palił marihuanę, co miało wpływ na rozwój płodu. Ulubione hobby Chrisa rysuje, w jednej z serii nawet otworzył wystawę obrazów. Ciężar Chrisa znacznie przekracza normę i jest zażenowany jego ciałem. Jednak sport i dieta nie pomagały mu schudnąć. Chris wciąż straszy małpę żyjącą w szafie. Bardzo boi się jej, ale rodzina od dawna nie uwierzyła, że zwierzę naprawdę istnieje.

W tej chwili wydano 14 sezonów animowanych serii, nowe serie nadal są kręcone, a "Griffins" stale emitowane są w telewizji. Nazwy postaci stały się rozpoznawalne na całym świecie, a kreskówka miała dużą widownię.