600 Shares 5842 views

Tamara Lisitskaya: biografia i kreatywność

Tamara Lisitskaya jest prezenterem telewizyjnym z Białorusi. Ponadto jest reżyserem i scenarzystą. Działa jako DJ Alfa Radio. Znany również jako pisarz rosyjski. Nasza bohaterka urodziła się w Mińsku.

Biografia

Tamara Lisitskaya została solistką tria szkoły w wieku dziesięciu lat. Z zespołem wygrał w konkursie telewizyjnym "Czerwone Goździki". Wkrótce stała się znana jako białoruski prezenter telewizyjny. Została zaproszona do udziału w programach dla dzieci w BT. W bezpośrednim programie telewizyjnym po raz pierwszy pojawił się w wieku 14 lat. W tym samym czasie podjęła się prowadzenia audycji radiowych. W 1993 r. Rozpoczęła pracę w międzynarodowej sieci BA – debiutanckiej białoruskiej stacji radiowej. Został pierwszym wiodącym FM-eterem w kraju. Podczas studiów w BSU pracowała w popularnym programie muzycznym Foxy Music na wydziale dziennikarstwa. Potem została reżyserką, prezenterką i autorem tygodnika telewizyjnego tygodnika "12, lub nocą". W latach 1996-1998 pracowała w firmie "VID". Był producentem programu "Godzina Przygody". W 2000 r. Ukończyła BSU na zasadzie absentii. Ochroniła dyplom "Obraz i osobowość prezentera TV". Od 2000 roku zaczęła pracę w Alfa Radio na Białorusi. Od 2002 roku kontynuuje działalność w firmie BT. Był gospodarzem programów na żywo: "Tylko kobieta wie", "To są ciasta", "Przy okazji", "Słowacki Bazar", "Eskadra 2004". W 2006 roku została laureatem Nagrody "50 Najpiękniejszych i Najlepszych". Od 2007 roku jest dyrektorem programowym i wiodącą siecią radiową NETradio. Został zwycięzcą projektu "2 gwiazdki-2". Laureat nagrody o nazwie "PR person". Od 2011 r. Stały się wiodącymi programami nadawanymi na żywo, a także autorskimi projektami "Radius FM". Otrzymała profesjonalną nagrodę radiową imieniem Popowa. Nagrodzony jako PR Person 2011. W 2012 roku otrzymała złoty medal w jedenastym konkursie dla zwycięzców konkursu "Marka roku 2011". Od kilku lat zajmuje się różnymi wydarzeniami charytatywnymi dla dzieci. W 2012 roku w konkursie "Najlepsza rodzina z wieloma dziećmi" nasza bohaterka zajęła drugie miejsce. W 2013 r., Zgodnie z wynikami badania w ramach projektu "Tajemnica sukcesu", prowadzonego przez Fundację Narodów Zjednoczonych i portal Lady.tut.by, zajęła czwarte miejsce w TOP-10 najbardziej udanych kobiet na Białorusi.

Rodzina

Tamara Lisitskaya jest żonaty. Jej mąż – Gleb Morozov – gospodarz telewizyjny i radiowy. W 1999 roku pojawił się syn Matvey. W 2004 r. Urodziła się córka Catherine. W 2008 r. Syn Gosha wszedł do rodziny.

Różne projekty

Tamara Lisitskaya prowadzi różne zajęcia. Napisał scenariusz do serialu telewizyjnego "Wszystko w domu". Pracowała nad utworzeniem seryjnego filmu "Barvikha". Napisałem scenariusz do cyklu "Ciche Centrum". Pracowała nad utworzeniem wielostronnego filmu "Zegar miłości". Napisałem scenariusz serialu "Człowiek we mnie". Pracowałem nad tworzeniem serii telewizyjnych "Zniosę śmierć". Jako scenarzysta pojawiła się w projektach: "Anioł czy Demon" i "Życie dopiero zaczyna." Wygrała role w filmach "Niedziela w kąpieli kobiet" i "Cichym Centrum". Transmisja muzyki Foxy była w toku. Był autorem jednego z najbardziej popularnych wieczornych pokazów Białorusi "12, czy w nocy patrząc". Pracowała nad następującymi programami telewizyjnymi: "Pamiętnik kobiety", "Droga", "Są to Pies", "Tylko kobieta dowie się", "Dzień w wielkim mieście", "Promenada kulturalna". Brała udział w następujących projektach w radiu: Peri, Antelope Gnu, Perverts, Dziennik mojego Frend, Natural Selection, Wieża Tamara, 1000 i 1 Noc, Historia muzyki, Ujawnia się temat "," Rodzina obiad "," Pole pocztowe "," Walcząca dziewczyna "," Jednym razem ".

Bibliografia

Teraz wiesz, kim jest Tamara Lisitskaya. Przedstawimy kolejne książki. Jest autorem dzieła "Idioci". Książka poświęcona jest historii trzech przyjaciół w okresie dzieciństwa, dojrzewania i dojrzewania, żyją, kochają i cierpią. Scena działania to Mińsk. W 2007 r. Wydano książkę "Ciche Centrum". Prezentuje historię ośmiopiętrowego domu, który znajduje się w spokojnym centrum stolicy. Są marginesy i bohemowie, obcy życia i "gwiazdy". Los przyniósł różne osoby razem w jednym miejscu w pewnym miejscu. Do tej pracy kręcono serię telewizyjną. W 2011 roku wydawnictwo "Register" opublikowało książkę "Ciche Centrum". Został zmieniony. Nasza bohaterka jest współautorem zbioru wierszy współczesnych autorów Białorusi pod tytułem "Kawaler i panienka". W 2013 r. Wydano książkę "Pocałunek bociana". Jest to ekscentryczna tragikomedia, która opisuje życie kobiet w ciąży. W 2014 r. Wydano kolekcję tekstów zatytułowanych "Bogini lub Lamentacje Housewives".