261 Shares 6576 views

Andrey Gaydulyan: filmy i życie osobiste

Aktor Andriej Gaydulyan jest znany milionom widzów telewizyjnych jako wykonawca roli Sashy w sitcomach "Univer" i "SASHATANY". Teraz ten słodki i utalentowany facet jest na szczycie popularności. Jego podróż do życia i kariera będą omawiane w tym artykule.


Dzieciństwo lata

Andrei Gaydulyan urodził się w 1984 roku, 12 kwietnia w stolicy Mołdawii – w mieście Kiszyniów. Ojciec chłopca był wojskiem i próbował podbić prawdziwego oficera z jego syna. Jednak Andrzej nie chciał kontynuować dynastii rodziny i podążyć śladami swego ojca. Chłopiec nie studiował dobrze w szkole, tylko robił to, co lubił: uczęszczał do pracowni teatralnej, uczęszczał do szkoły KVN. Otaczający podziwiane zdolności Andrzeja, powiedzieli, że ma bezpośrednią drogę do aktorów. Gaidulian wierzył własnym wyznawcom, a po szkole zebrał się w Moskwie, by studiować artystę. Rodzice nie byli entuzjastycznie nastawieni do tej decyzji, ale nie przeszkadzali. Myśleli, że facet szybko znajdzie się w nieznanym mieście i wreszcie wróci do domu. Tata i matka Andrei otworzyły małą firmę w zakresie szycia ubrań i liczyły na to, że syn kontynuuje działalność rodzinną.

Szkolenie

Andrei Gaydulyan był pewien, że spotka się w Moskwie z otwartymi ramionami. Przede wszystkim dał dokumenty "Pike" i skręcił z bramy. Przyjęcie do "RATI" również zakończyło się niepowodzeniem przyszłego artystki. To był poważny test dla dumy Andrieja. Na szczęście został przyjęty do Instytutu Sztuki Współczesnej. Ten facet pilnie opanował podstawy działania, studiował z przyjemnością. Rodzice pomogli mu w każdy możliwy sposób: wynajęli mieszkanie, płacili za naukę, wysyłali pieniądze na całe życie. Andrei Gaydulyan, którego biografia jest objęta tym artykułem, mówi, że będzie wdzięczny matce i ojcu przez całe życie i pomaga mu zdejmować kapelusz przed tymi, którzy udało się zdobyć kapitał na własną rękę. Jednak życie przyszłego aktora nie mogło siedzieć wokół szyi jego rodziców.

Stanie się karierą

Po ukończeniu szkoły średniej Andrei dołączył do teatru "Glas". Jego wydajność wynosiła zaledwie 6 000 rubli. Facet z księżyca oświetlony jako instalator scenariuszy, przewożony pocztą, odwiedził wszystkie castingi, aby uzyskać jakąkolwiek rolę. Musiał pojawić się w reklamie. Był zaangażowany w projekty "Kulagin i Partnerzy", "Detektywi", "Miłosierdzie", "Prawo i porządek-2: Departament Badań Operacyjnych" w niepozornych, fragmentach. Jeśli wcześniej artysta marzy o pracy w pełnym, pełnowartościowym projekcie, teraz chciał wziąć udział w filmie długowiecznej serii zarabiania na życie. Jego nadzieje miały się spełnić. Gaydulyan Andrey Sergeyevich został zaproszony do roli studentki Sashy w komedii "Univer". Pierwsza duża rola zapewniała aktorowi stabilność finansową i popularność wśród widzów.

Projekt "Univer"

Nagrywanie w serii ratingów przypomniało Andrei o dawnym życiu studenckim. Niech artysta nigdy nie mieszka w schronisku, ale wynajmował mieszkanie wraz z trzema innymi studentami. A sytuacje, które aktor miał do odegrania w serii, przypomniał mu o momentach z jego ostatniego życia. Wspólnie z przyjaciółmi też jedli jedząc jedzenia, zakręcili się w toalecie, cierpieli na inne niedostatki, ale nigdy się nie poddawali, żyli śmieszni i szczęśliwi.

Jego postać, prawo i zasada Sasha, artysta widzi nie tylko pozytywnego bohatera, ale także człowieka, który ma wewnętrzny nerw, kompleksy. Andrei lubi odwagę, szczerość, bezkompromisowy charakter swojego bohatera. Czasami student Sasha zarasta kij, ale w jego wieku to jest normalne, aktor uważa.

Andrei Gaydulyan, którego fotografie pojawiły się na stronach znanych wydawnictw, udało się zaprzyjaźnić się z partnerami na planie. Miał bardzo ciepłe relacje z Alexei Klimushkin, który grał w ojcu Univerza Sashy. Aktorzy i poza zbiór zwali się "synem" i "tatą".

Artysta mówi, że dzięki swojej pracy w serialu sitcom, nauczył się profesjonalnie nedosypat. Dzień fotografowania aktora trwał 12 godzin. Pomiędzy podwajami Andrei zdołał się nauczyć tej roli, więc nie mógł odpocząć w garderobie. W żart, aktor deklaruje, że jest gotowy bronić dyplomu specjalisty w zakresie braku snu najwyższej kategorii.

Role w kinie

Przez kilka lat pracy w serialu telewizyjnym artysta zyskał dużą popularność. Został częstym gościem w programach rozrywkowych w telewizji, został zaproszony do kręcenia innych projektów. W 2011 roku Andrei Gaydulyan występował w filmach "Pełny kontakt" i "Manticore". Oba obrazy pojawiły się w kasie mniej więcej w tym samym czasie i nie przyniosły znaczącego sukcesu. W 2013 roku aktor wystąpił w komedii "Przyjaciele Przyjaciół" z Garikem Kharlamowem, Yuri Stoyanovem, Timurem Batrutdinovem i innymi sławnymi artystami.

Projekt "SASHATANYA"

Nowy przełom w karierze dla Andrew przyszedł wraz z wydaniem serii telewizyjnej "SASHATANYA". Ten projekt był kontynuacją ukochanej Univeri. W nim bohaterowie Valentiny Rubtsova i Andrei Gaidulian zaczynają żyć pełnym życiem, co niesie ze sobą wiele niespodzianek i śmiesznych nieporozumień. Sasha została henpecked, oddał astronomię i dostał pracę jako zwykły urzędnik. Masha zmieniła się w zwykłą gospodynię domową i przynosi dziecko. Znaki są nadal nieco "niewystarczające", ale to sprawia, że ich obrazy dotykają i śmieszą. Seria uzyskała wysokie oceny wśród widzów. Andrei Gaydulyan, którego biografia zbiegła się z pewnymi momentami w życiu Sashy, uważa, że temat prawdziwych wartości rodzinnych jest bliski i zrozumiały dla wszystkich ludzi. Dlatego projekt stał się tak popularny.

Narodziny syna

Na ostatnim kursie Instytutu Sztuki Współczesnej Andrei Gaydulyan zaczął się spotkać z koleżanką, dziewczyną o imieniu Rimma. Razem z jej aktorem poszła do pracy w teatrze "Glas". Para miała bardzo trudny związek, cały czas się kłócili, a po półtora roku rozstali się. Wkrótce Andrew dowiedział się, że Rimma nosi swoje przyszłe dziecko. Nie było nawet pytania o aborcję. Aktor ledwo się kończył, ale postanowił w pełni zapewnić dziecku. Po krótkich próbach artysta odegrał rolę w firmie Univer, a jego sytuacja finansowa się ustabilizowała. Jednak ani pieniądze, ani narodziny jego syna Fiodora nie mogły ocalić rodziny aktora. Andrei Gaydulyan i jego żona rozstali się, teraz dzieciak mieszka poza tatą. Artysta uważa ten stan rzeczy za złe, ale nic nie można zrobić. Często odwiedza swojego syna, stara się wzbogacić wychowanie.

Życie osobiste

Po rozdwajaniu z Rimmą aktor pozostawał sam przez długi czas. Stał się regularnym gościem klubów nocnych, prowadził życzliwe życie kawalerskie. Według Andrew, w jego życiu wszystko było w porządku, były pieniądze, popularność, popyt, ale czegoś brakowało. Nie było bliskiej osoby, kochałam. W 2010 r., W dniu urodzin swojego przyjaciela i współpracownika Witalija Goguna, aktor zwrócił uwagę na ładną dziewczynę w barze. Miała piękne imię – Diana. Dorastała w Taszkencie, przyjechała do Moskwy, aby otrzymać wykształcenie, ale nie poszła gdziekolwiek. Dziewczyna opanowała zawód manicurystki i zaczęła prowadzić wesołe życie w stolicy. Po tygodniu komunikowania się z Dianą Andrei stwierdził, że jego mieszkanie jest w niezwykłej przytulności i porządku. Orientalne piękno podbiło artystę z jej ekonomicznego i oddania. Od tej pory miłośnicy nie rozstali się. Diana idzie na wszystkie aktorki i idzie z nim na tournee. Ile lat jest Andrei Gaidulyan? W 2014 r. Obrócił się o trzydzieści. Rozpocznie się twórczy start artystki, a przed nim jest wiele ciekawych ról w teatrze i kinie.