132 Shares 4790 views

Kiedy "Dom-2" się skończy? O losie projektu

Fani widowiska reality show "Dom-2" przyciągają uwagę, pozwalając obserwować osobiste życie kogoś innego i daje możliwość oceny działań uczestników. Przeciwnicy uważają, że transfer był niemoralny i nieuzasadniony. Kłótnie, doświadczenia miłosne, flirtowanie, skandale. Co wydaje się ważne i ciekawe dla niektórych widzów, w innych powoduje obrzydzenie i podrażnienie. Przez cały czas trwania programu w powietrzu społeczeństwo nadal dyskutuje o pozytywnym i negatywnym wpływie reality show na docelową grupę odbiorców, której imponująca część obejmuje nastolatki.

Teraz są ruchy społeczne wspierające projekt lub przeciw nim. Czasami sytuacja przychodzi do próby i chuligańskich sztuczek. Pomimo żartobliwych emocji, program nadal jest emitowany. W rezultacie niektórzy widzowie gorąco czekali na "Dom-2", a inni marzyli o nowej serii. Spróbujmy zrozumieć, jak losy reality show okażą się w przyszłości.

Historia "House-2"

Prekursorem projektu był pokaz "Za kulą". Został on nadany w 2001 roku. Koncepcja programu opierała się na zainteresowaniu społecznie aktywnej części widzów w życiu osobistym wspólnego człowieka na ulicy. Uczestnicy programu żyli, komunikowali się, przyjaźnili się i rozstali się w trybie "online" pod celami kamer telewizyjnych. Wydawało się, że nikt nie byłby zainteresowany tymi wydarzeniami, które można obserwować całkiem swobodnie, po prostu siadając na ławce w stoczni? Jednak w krótkim okresie – program był nadawany nie dłużej niż miesiąc – program nabrał dość dużej grupy docelowej.

Zainteresowanie widzów telewizyjnych doprowadziło do powstania projektu "Dom-2". Po raz pierwszy wystąpił w 2003 roku. Kiedy "House-2" się skończyło, w tej chwili nikt nie myślał. Program otrzymał skandaliczną sławę i zyskał popularność wśród dużej liczby rodaków. Projekt miał przeciwników i fanów, ale nie pozostawił nikogo obojętnego. Ideą programu było pokrywanie życia młodych ludzi próbujących budować romantyczną relację online.

Protestujący nastrój

Od dziesięciu lat odbiorcy docelowi przenoszą się na życie osobiste uczestników, towarzyszy pokonaniu potraw, walk i romantycznych scen. I przez tyle czasu wielu przeciwników projektu na każdym kroku próbuje powstrzymać nadawanie programu na żywo. Ludzie, którzy marzyli o momencie, gdy "Dom-2" się skończą, starają się od lat zwrócić uwagę opinii publicznej na niemoralną treść reality show. W 2008 r. Transfer był zainteresowany Radą Moralności. Organizacja oskarżyła właścicieli reality show o dystrybucję materiałów z oznakami erotyki i partnera.

Publiczność nie wahała się winić "Rady ds. Moralności" w celu przywrócenia cenzury telewizji. Po serii skandali w formacie programu pojawiły się zmiany. Rodzice uczestników i inni członkowie rodziny zaczęli pojawiać się w powietrzu. W 2009 r. W "Dom-2" odbyła się akcja "Zakończanie palenia". W wyniku wydarzeń wiele gwiazd zdecydowanie rozstało się ze złym nawykiem. Po takiej metamorfozie w formie transferu oskarżenia przeciwko przeciwnikom projektu opadły. O tej chwili, kiedy "House-2" jest zamknięty, przestali mówić w mediach.

Koniec reality show

Niekończąca się kolejność uczestników projektu (było ponad 700 w trakcie istnienia programu) wydaje się nigdy nie kończyć. Niektóre z nich stały się gwiazdami ekranów telewizyjnych, inne były znane jako "nie tak odległe". Są skazani, podziwieni, ale nikt nie pozostaje obojętny wobec osobistych opowieści młodych ludzi.

Opinie społeczeństwa zostały podzielone. Ktoś chce przestać nadawać, inni boją się chwili, gdy "Dom-2" się skończy. Żaden z widzów nie wie na pewno, kiedy serie przestaną istnieć.
Okresowo przeciwnicy programu organizują działania. Tak więc, w 2009 roku w programie Miass, występy gwiazd telewizyjnych w rzeczywistości zostały utonięte przez lokalną młodzież. Aktywiści wrzucili na kolumnę Rustam Kalganov. Następnie wysłano jaja do uczestników projektu.

I rzeczy nadal tam są

Nie wiadomo, jak bardzo but wpływał na moralne przekonania Rustama. Po opuszczeniu programu ożenił się i zaczął prowadzić mierzone życie. W 2011 roku rozpoczęły się nowe niepokoje publiczne. Następnie plotki zaczęły krążyć w sieci, co jest znane, gdy "House-2" jest zamknięte. Miedwiediew (rzekomo w rozmowie z działaczami jednej organizacji młodzieżowej) obiecał przestać nadawać program, jeśli przeciwnicy zdołają zebrać milion podpisów. Wielu ludzi wierzyło w plotkę. Było nawet tematyczne miejsce zbierania głosów. Jednak minęły lata, ale sytuacja się nie zmienia.

Zamiast epilogu

Z rozmowy podsłuchiwał się na ulicy: "Kiedy zakończy się projekt" Dom-2 ", co zrobią jego fani?" – "Będą prawdopodobnie zaangażowani w swoje życie osobiste. Będzie komunikować więcej z prawdziwymi ludźmi … "

Jak myślisz?