548 Shares 2913 views

Seria "Trawa pod śniegiem": aktorzy, role, opowiadania

W filmie "Trawa pod śniegiem" aktorzy A. Gorbunov i P. Barshak odgrywali główne role. Jednak główna historia nie kręci się wokół ich bohaterów, ale wokół delikatnej bohaterki Tatiana Arntgolts. W jakiej trudnej sytuacji dziewczyna Lesya pojawiła się w spektaklu słynnej aktorki i czy potrafi poradzić sobie z trudnościami, które się pojawiły?

"Trawa pod śniegiem": aktorzy. Tatiana Arntgolts jako Lesi

Tatyana Arntgolts po raz pierwszy się odezwała, grając Olgę Anisimow w detektywie "Cavaliers of the Starfish". Film cieszył się pewną popularnością wśród widowni, a Tatyana była pamiętana za bardzo emocjonalne spełnienie jej roli. Trochę później Arntgolts odebrał główną rolę w operze mydlanej "Talisman of Love", a następnie stał się częstym gościem seriali telewizyjnych.

W filmie "Trawa pod śniegiem" aktorzy Fedor Lavrov i Tatyana Arntgolts zagrali małżonkę. Igor Khrustalev wcale nie był łatwy do życia z Lesya, ponieważ jest dziewczyną z biednej rodziny, a nawet dodatkowo wychowuje swojego siostrzeńca. Jednak cierpliwość Igor kończy się, gdy w jednej z jego stron, jego żona jest w jednej sypialni z szefem. Po tym incydencie Lesja pozostaje zupełnie sama z młodą Illyą w ramionach, której nie może porzucić. Pomoc delikatna dziewczyna przybywa w zupełnie nieoczekiwanym kierunku.

Alexei Gorbunov jako dowódca

A. Gorbunov, absolwent Instytutu Kijowskiego. Częstym gościem jest Karpenko-Kary, w rosyjskim kinie. W filmach i serialach artysta został usunięty od 1984 roku i wydaje się, że nie ma żadnej roli, na którą nie mógłby grać: detektyw – proszę, wynajęty morderca – proszę, autorytet karny – proszę, pijak – nie ma problemu!

Alexei Gorbunov zagrał przebiegły królewski błazen w historycznej serii "hrabina de Monsoro", nieuchwytny Gallus w Kamenskaya, oficer niemieckiego kontrwywiadu w Red Kapelle. Z ostatnich roli aktora w kinie można zauważyć wizerunek arbitra i władzy kryminalnej w projekcie "Syn dla ojca", a także wizerunku Moriarty w nowej interpretacji "Sherlocka Holmesa".

W serii "Trawa pod śniegiem" Gorbunov gra okrutnego i bardzo bogatego człowieka, nazywanego dowódcą. Cała rodzina Khrustalev pracuje nad Komissarovem, więc razem z Lesya przybyła do jednego z komendantów. Jednak właśnie tego wieczoru bohater Alexei Gorbunov zdecydował się zemstę na niewierną żonę i dlatego nie zdecydował się na najbardziej humanitarny sposób: spał z Lesya, a cały proces oglądali goście partii w transmisji na żywo. Po tym haniebnym incydencie życie dziewczynki rozeszło się, więc dowódca stał się dla Lesya "złym geniuszem".

P. Barshak w roli Andreja Komissarova

Pavel Barshak jest absolwentem wydziału kierowania GITIS. Został usunięty z filmu od 2002 roku, chociaż nie zawsze otrzymuje znaczące części. Pierwsza poważna i duża rola rozgrywała się w komedii "Czas to pieniądz", w której wzięli udział Elvira Bolgova i Jurij Kolokolnikow. Wtedy pojawiła się rola Andrieja w melodramacie "Walk" Alexei Uchitel, gdzie wraz z Barshak w ramce pojawiły się Evgeny Tsyganov i Irina Pegova.

W roku 2005 Pavel wraz z Wiktorem Sukhorukovem i Andrey Krasko wzięli udział w filmie "Nocny sprzedawca". W 2008 r. Artysta grał główną rolę w rosyjsko-francuskim filmie "Francuz Serezha". W ostatnim sezonie "Kamenskaya" Paweł pojawił się na obrazie lokalnego Igoru Doroshina – faceta, który szuka swojego przeznaczenia w życiu i chce udowodnić swoim rodzicom, że bez nich jest coś bezwartościowego.

W filmie "Trawa pod śniegiem" aktorzy P. Barshak i A. Gorbunov grali syna i ojca. Problem ich relacji jest jednym z kluczowych problemów serii.

Inni wykonawcy ról

Alexander Drobitsko w serii "Trawa pod śniegiem" grał rolę siostrzeńca Lesya – Ilya. Pomimo młodego wieku chłopak zdołał wziąć udział w sześciu projektach do czasu kręcenia filmu.

W roli męża Lesya wystąpił Fiodor Lavrow (Iwanów), a jego rodzice zagrał Vladimir Steklov ("Światło i Cień Latarni") i Maria Zvonareva ("Outgoing Nature").

Rola Sashy, która wyemigrowała do Ameryki i zostawiła syna pod opieką bohaterki Tatiana Arntgolts, udała się do Oleśi Wlasowej. Sasha, w przeciwieństwie do Lesya, zawsze uważała rodziców za odpowiedzialną i obiecującą dziewczynę. Ale, kiedy rodzice sióstr zginęli, wszystko się zmieniło zupełnie inaczej. Artysta Vlasov można też zobaczyć w filmach "Czarne Kwiaty" i "Zapytaj Jesienią".