251 Shares 4168 views

"Lecę": role i aktorzy. "Lecę": fabuła filmu

Życie studentów instytutu medycznego nie różni się od życia innych studentów: egzaminów, sesji i wolnego czasu w wolnym czasie. Ale, począwszy od czwartego roku, każdy przyszły lekarz musi przejść praktykę i twarz w prawdziwym życiu z wszystkich problemów i uroków swojego zawodu. Do tej pory jest wiele seriali medycznych, wśród których najbardziej popularna jest "leci", opowiadająca o relacjach studentów instytutu medycznego, lekarzy i pacjentów szpitala. W artykule – fabuła serii "I'm flying", aktorzy, zdjęcia. Ponadto opowiada się o najbardziej znanych roli aktorów grających w serialach, a także o głównych i drugorzędnych postaciach.

O fabule i strzelaniny z serii "I'm flying"

Po głównym bohaterze serialu "lecę", Lera Chekhova i jej młodszy brat Denis straciły rodziców, ich opiekunem stał się ich bliski przyjaciel i lekarz główny Oleg Lobow. Po ukończeniu studiów dziewczyna marzyła o zapisaniu się do Akademii Sztuk Pięknych, po tym, jak dowiedziała się o straszliwym diagnozie swojego małego brata, postanowiła pójść do szkoły medycznej i zostać lekarzem.

Jako student czwartego roku, Lera, wraz z ośmioma kolegami z klasy, jest przygotowywana do ćwiczeń w dziale chirurgicznym, którego głównym lekarzem jest Alexander Gordeev. Jako szef praktyki nie okazuje współczucia dla studentów, wręcz przeciwnie, jest niezmiernie niezadowolony z powierzonej mu misji. Od pierwszych minut Gordeev ma złożoną relację z Lerą i jej bratem Glebem, synem jej przybranego ojca. Cała zabawa zaczyna się, gdy Lera i Lobov idą na cmentarz, aby przypomnieć sobie rodziców, gdzie zauważają dziwnego obcy, który zniknął po zauważeniu.

Nagrywanie serii odbyło się w prawdziwym szpitalu, który dopiero niedawno został przebudowany, a więc aktorzy "lecę" mają do dyspozycji jakość, nowy sprzęt i narzędzia.

Vladislav Galkin (aka Alexander Gordeev)

Wiodącym lekarzem chirurgii szpitala Alexander Gordeev grał znany aktor Władysław Galkin. Był bardzo wszechstronnym artystą, z jego powodu marynarzem, oficerem specjalnościowym, policjantem. Ale Vladislav stał się bardziej znany z roli truckera w serii eponymous.

W serii "lecę" próbował się spróbować w nowej roli pierwszego chirurga, który został wyznaczony na obowiązki szefa praktyki dla studentów medycyny. Alexander Nikolayevich jest człowiekiem trudnym i życzliwym: jest surowym liderem, jest gorliwie nastawiony zarówno ze swoimi kolegami, jak iz klientami, ale jest profesjonalistą w swojej dziedzinie, za którą jest szanowany.

Maria Gorban i Igor Szmakov

Maria Gorban i Igor Shmakov – aktorzy "lecę", którzy grali Leruka Chuchowa i Głębia Lobowa.

Aktorka Maria Gorban po raz pierwszy zagrała w epizodycznej roli serialu "Proste prawdy", a następnie zagrała w filmie "Rally", w serialu "Doctor Tyrsa", "Kitchen", ale pojawiła się po roli Lery Chekhova w serii "I'm flying".

Lera jest bardzo otwartą i ufną dziewczyną z serduszkiem, jednocześnie potrafi stać nie tylko dla siebie, ale także dla tych, których kocha.

Igor Shmakov był znany z filmu "Fog" (rola Petera Silantiewa), był również postacią epizodyczną rolę w filmach "Admirał" i "Burnt przez słońce – 2".

Jego bohater Gleb od dawna kocha Lerouxa, ale ukrywa swoje uczucia. Poszedł do szkoły medycznej na zlecenie swoich rodziców, zaniedbując odnosi się do swoich obowiązków, jest uważany za osobę samozwańczą i narcystyczną, ale w głębi duszy Gleb jest bardzo wrażliwym człowiekiem.

Niestety, Vladislav Galkin i Igor Shmakov już nie żyją, ale aktorzy "lecę", a publiczność zawsze ich pamiętała.

Vladimir Steklov – Oleg Łobow

Z powodu aktora Władimira Steklova ponad stu filmów i seriali. Można go rozpoznać dzięki rolom Bertuccio w filmie "Więzień zamku If", Gusiew w filmie "Midshipmen, naprzód!", Ensign Kantemirov w "Kadetstvo" i wielu innych. To on potrafił wypełnić rolę Olega Lobowa, głównego lekarza szpitala, gdzie Lera i inni medycyna uczą się ćwiczyć.

Ksenia Baskakova i Yuri Gorbach

Aktorzy "lecę" Ksenia Baskakova i Yuri Gorbach z serii zagrała Vika Olkovich i Anatoly Smertin.

Po raz pierwszy na ekranie, Xenia Baskakova pojawiła się w krótkim filmie "Czarny Książę", ale uznanie należało do roli Viki z serii "I'm flying".

Vika Olkovich jest bardzo piękna, silna i niezależna w wyglądzie, ale delikatna i wrażliwa w duszy. Marzy o budowaniu silnej rodziny i posiadaniu dzieci.

Yuri Gorbach znany jest z serii "Ranetki", gdzie grał rolę biznesmena Valery, twardego i ostrożnego. Smertin jest dobrym człowiekiem i wesołym człowiekiem, kocha rysunki, które nie zawsze prowadzą do pozytywnego wyniku.

Alexander Puris i Anna Kuzminskaya

W serii "I'm flying" aktorzy Alexander Puris i Anna Kuzminska wystąpili w roli Rudolfa Novikowa i Valentiny Szostko.

W serii "lecę" aktor grał rolę nauczyciela i botana Rudolfa Nowikowa. Zdarza się zbyt słuszne, nudne w części medycznej, co irytuje innych. Blisko serca przyjmuje wszystkie komentarze i żarty w jego adresie.

Anna Kuzminskaya można zobaczyć w krótkim filmie "Beztrosce", serię "Jak poznałem twoją matkę" i "Przed Shot", gdzie główną rolę odgrywa aktorka.

Valentine jest szefem grupy. Bardzo wymagający i pedantyczny, starając się nie unikać reguł, ale w razie konieczności mogą pokrywać własne.

"Latam": aktorzy i role innych stażystów

Aktor Yegor Rybakov grał Nikolai Frolov – najstarszy student wśród innych uczniów. Nicholas ma marzenia, aby stać się prawdziwym lekarzem, ale teraz zarabia nocną zmianę, aby karmić żonę i dziecko. On zawsze nie ma wystarczająco dużo pieniędzy, praca w nocy nie daje dobrego snu, więc może mu zasnąć iw wykładach, a nawet na oddziale pacjentów.

Prostą i naiwną prowincjonalną dziewczynę Masha zagrała aktorka Elena Netesina. Maria jest bardzo pozytywna i wesoła, pomaga pacjentom z jej uwagi i wsparcia, opowiadając śmieszne historie o swojej rodzinie. Dobra gospodyni zna przepisy tradycyjnej medycyny.

Nikołaj Potapow zagrał Władimira Rudakowskiego (pseudonim "pinceta"). Przegrany za życie, bezbronny, więc zawsze możesz liczyć na jego pomoc. Bliska przyjaciółka Lery, ale ukrywa jej prawdziwe uczucia. Często próbuje chronić ją przed kłopotami i rywalami.

Konstantin Dzyamko grał poważnie chorego brata Lery Denis.

"Lecę": aktorzy i role personelu szpitalnego

Elena Bushueva-Tsekhanskaya grała Irina Kovalets, szef działu chirurgicznego. Jest kobietą w średnim wieku, odpowiedzialnym liderem o doskonałym poczuciu humoru. Bierze ważną rolę w życiu Gordeeva, osobiście i profesjonalnie. Kovalets gra aktorka Elena Bushueva-Tsekhanskaya. Zagrała także w serii "Skarb narodów", "Evlampiya Romanova" i wielu innych.

Chirurg Semen Arkadievich Stepanyugu grał Andreja Lebiediewa. Był filmowany w serii "March of Turetskiy", "Dzień Tatyanina", "Univer". Nowy hostel "," Doomed stać się gwiazdą "i inni.

Stepanyuga jest chirurgiem o przeciętnych umiejętnościach, ale ambitnym, zawsze stara się wydostać się z wody, nawet ze szkodą dla innych.

Przyjaciel Gordeev, gastroenterolog, grał Wasil Frolov.

Tatyana Lutaeva, znana jako Anastasia z filmu "Midshipmen, Forward", grała w Lidii Zhukova w serii. Lydia Gavrilovna stała się wydziałem chirurgii zamiast Kovalets – skromnej i spokojnej, ale odpowiedzialnej i szanowanej kobiety.

Inni aktorzy serialu "I'm flying", który grał drugorzędne role: Alena Jakowleva, Alena Iwczenko, Georgi Martirosjan, Elena Laskavaya, Władimir Laptev.