251 Shares 6947 views

Gdzie Vasilisa Volodina z "Ślub?"? Kiedy wróci do transferu?

Nie tak dawno temu w programie "Weźmy ślub" był nowy prezenter. Stała się aktorką Lydia Arefieva, znaną publiczności za udział w sitcomie "Interns". Ale gdzie Vasilisa Volodina z "Ślub?"? Rozumiem to razem.


Krótka biografia

Volodin Vasilisa urodził się 16 kwietnia 1974 roku w Moskwie. W szkole dobrze się uczyła. Nauczyciele zawsze zauważyli sukces dziewczynki. A moi rodzice starali się dać jej wszystkiego najlepszego.

Zainteresowanie ezoteryzmem pojawiło się w naszej bohaterce w okresie dojrzewania. W wieku 14 lat Vasilissa poważnie zainteresowała się wróżbiarstwem na mapach i wzorach. Początkowo rodzice nie rozumieli swojej córki. Ale w końcu zatwierdziła swój wybór. Dziewczyna mogła obserwować gwiezdne niebo przez teleskop przez wiele godzin.

Studium

Ludzie, którzy chcą wiedzieć, gdzie brakuje Vasilisa z programu "Pobraliśmy się, jej biografia jest prawdopodobnie zainteresowana. W szczególności lata studiów. Po ukończeniu szkoły średniej nasza bohaterka wstąpiła na uniwersytet na Wydziale Ekonomicznym. Po 5 latach otrzymała dyplom ukończenia szkoły wyższej. Z zawodu jest ekonomistą-matematykiem.

Kilka lat później Vasilisa zdecydowała się na drugie wyższe wykształcenie. Tym razem przedstawia dokumenty do Moskiewskiej Akademii Astrologii. Nie miała żadnych problemów z dopuszczeniem.

Kariera

W 1992 roku Vasilisa Volodina zaczęła pracować jako astrolog. Po konsultacji przyszły do niej zwykłe obywatele i przedstawiciele sfery biznesu. W 1996 roku została zaproszona do programu "Starry Night" jako gospodarz. Z zestawem zadań dziewczyna poradziła sobie z 100%.

"Pobraliśmy się"

Pomimo faktu, że Vasilisa pracowała w telewizji, była zaznajomiona z wąskim kręgiem ludzi. Ale nasza bohaterka jest zadowolona. Vasilisa Volodina dlaczego wyszła "Pobraliśmy się"? Odpowiedź na to pytanie pojawi się trochę później. Tymczasem porozmawiamy o tym, jak tam dotarła.

W 2008 roku jeden z producentów "First Channel" postanowił stworzyć program w studio, w którym znajdzie się znajomych mężczyzn i kobiet. Zgodnie z jego ideą głównymi uczestnikami projektu były: gospodarz, mistrzyni i astrolog. Kandydatury Guzeeva i Syabitova zatwierdziły niemal natychmiast. Ale znalezienie właściwego astrologa w Moskwie było trudniejsze. Vasilisa rekomendowała producenci biznesowi producentom programu, którzy w tym samym czasie konsultowali się z nią. Mieli rację: mamy prawdziwego eksperta.

Vasilisa Volodina: dlaczego wyszłaś "Pobraliśmy się"?

W październiku 2014 r., Projekt łączący samotne serca, obchodził swoją piątą rocznicę. Jubileuszowa edycja programu okazała się zarówno radosna jak i smutna w tym samym czasie. Faktem jest, że wyszedł astrolog Vasilisa Volodina z "Ślubu". Ogłosiła swoją decyzję w studio. Publiczność była zdenerwowana taką wiadomością. I wydaje się, że Larisa Guzeeva i Rosa Syabitova wiedzieli o planach astrologa. W tym samym numerze Lydia Arefieva była reprezentowana. Teraz będzie ekspertem.

Gdzie Vasilisa Volodina z "Ślub?"? Pytanie to zadawane jest tym, którzy nie oglądali kwestii jubileuszowej. Informujemy: 40-letni astrolog poszedł na urlop macierzyński. W tym czasie była w ciąży z drugim dzieckiem.

Życie osobiste

Wraz ze swoim przyszłym mężem Siergiejem Wasilisą spotkała się, gdy miała zaledwie 20 lat. Wtedy pierwsza dziewczyna miała naukę. Nie myślała o życiu rodzinnym . Ale nagle błysk miłości zmieniła wszystkie jej plany.

Vasilisa i Siergiej nie spieszyli się z rejestratorem. Uważali, że pieczęć w paszporcie jest zwykłą formalnością. W 2001 roku para miała uroczą córkę. Nazywała się Victoria. Nasza bohaterka poświęciła cały swój czas niemowlakom. Ale w 2008 roku Vasilisa wzięła udział w filmie "Pobraliśmy się". Przeniesiła część obowiązków domowych do cywilnego męża. Muszę powiedzieć, że człowiek dobrze radzi sobie z tym zadaniem i nigdy nie wyrzucił swojej żony.

W 2010 r. Rodzina przeniosła się do nowego mieszkania, gdzie córka miała osobny pokój. W pierwszej chwili Siergiej pracował w dziedzinie logistyki, ale wkrótce został dyrektorem żony. Ich wspólna działalność astrologiczna jest wciąż skuteczna. W styczniu 2015 r. Odbyło się kolejne uzupełnienie w rodzinie wołodinskiej. Mieli syna, Wiaczesława.

Kiedy wróci do pracy?

Powiedzieliśmy o tym, gdzie Vasilisa Volodina z "Ślubmy się". Ale wielu fanów transferu jest zainteresowanych, kiedy pojawi się ponownie w powietrzu. Spieszymy się, by ich zadowolić. Vasilisa poszła do pracy 1 kwietnia. Strzelanie nowych wydań z udziałem w pełnym huśtawce.

Podsumowując

Teraz wiesz, gdzie Vasilisa Volodina wyszła z "Ślubmy się" i kiedy ona pojawia się w programie. Życzymy jej twórczego sukcesu i dobrobytu w rodzinie!