277 Shares 2360 views

Funkcje auto i właściciele recenzje „Volvo XC60”

Szwedzka marka „Volvo” zajmuje w światowym przemyśle motoryzacyjnym niejednoznaczną pozycję. Z jednej strony, nawet niektórzy eksperci przypisują marki premium, az drugiej – do bezpośredniej konkurencji z flagowego poziomie Mercedes, na przykład, najlepsi przedstawiciele marki nie ciągnąć. Różnica oczywiście jakość. Jednakże produkty skandynawskie nie można zaprzeczyć jedno – ekspresję indywidualnego stylu, który został pokazany niedawno w technologicznych modeli bezpieczeństwa.

Potwierdzają to opinie z właścicieli Volvo XC60. " Ludzie są pod wrażeniem asystentów elektronicznych, który otrzymał samochód, aby pomóc kierowcy, a także zaawansowane funkcje komunikacyjne w kabinie. Ale oczywiście, to nie wystarczy, aby zrozumieć, co stanowi stała się niemal ikoną XC60 rozjazdu.

Ogólne informacje o modelu

Model jest zwrotnica, które mogą być umieszczone w klasie średniej, ale z odrobiną luksusu. Samochody były sprzedawane specjalna Art Szwedzi użycie tanich materiałów, tak że wyglądają luksusowe. I nie chodzi nawet o połysku, ale siła, nie ma luzu w dekoracji i tak dalej. D. Jednakże, same w sobie, aby materiały nazwać absolutnie nie może być tanie. I każdy restyling miłych drobiazgów po prostu dodał, o czym świadczy najnowszej wersji rodziny „Volvo XC60 2016”.

Właściciele opinie wskazują na poszczególnych panelach centralnej konsoli i łopatki „płatków”. Materiały prezentowane go w drewnie i metalu, a nie plastikowej imitacji naturalnych szczegółów. Ruch zwrotnica jest również przyjemny. Deweloperzy radzą sobie z problemami izolacji akustycznej, jak zwykle na najwyższym poziomie wdrożyliśmy zarządzanie ergonomii i nie zapomnij o komfort kabiny.

Kluczowe cechy

Środki objęte wymogiem mieszkańca rodziny, który od czasu do czasu zdecyduje się komfortowo spędzać czas na łonie natury lub w domku. Ogólnie rzecz biorąc, przeglądy właścicieli Volvo XC60 'powiedzieć, że twórcy udało się doprowadzić w samochodzie wszystko co potrzebne do takich wniosków. Charakterystyki wydajności, poniżej, mogą być wyszczególnione w celu oceny zgodności maszyny ma specyficzne potrzeby:

 • Wymiary – 171.3 cm wysokości, 464,4 cm długości i 189.1 cm szerokości.
 • Szerokość zwierciadeł bocznych – 212 cm.
 • Rozstaw kół przednich – 163,2 cm.
 • Rozstaw kół tylnych – 158,6 cm.
 • platforma na kółkach – 277,4 cm.
 • Odwrócenie średnicy – 1170 cm.
 • Waga rozjazd bieg – 1,7 m.
 • Masa ładunku na dachu – 100 kg.
 • Objętość zbiornika – 70 l.
 • Bagażnik – 650 l.
 • Przyczepa masa – 1,6 m.

specyfikacje silnika

Charakter bloków sprzęt rozjazdu można nazwać prawdziwie europejską. Głównie modelu pobiera silniki wysokoprężne, które są mniej popularne w Rosji. Jednak, jak pokazuje praktyka działania, ciężkie paliwo raczej organicznie interakcję z potencjałem do „Volvo XC60.” Recenzje chwalą właścicieli diesla na wiele sposobów – na przykład, mówi, że jest umiarkowane spożycie, jak również wystarczające manewrowość transportu, który go używa.

Tak więc, w pierwszej wersji podstawowej oferuje modele napędowych serii D5. Jeden z tych przedstawicieli zapewnić zasilanie do 175 litrów. a., ale później aktualizowany ze względu na oddziaływanie na jednostkę jest już w 215 „koni”. Z biegiem czasu, linia roślin uzupełnione D3 i D4. Faktycznie, dziś największy odsetek jest druga opcja. Wystarczy powiedzieć, że opinie właścicieli „” diesel Volvo XC60 2,4 do 163 litrów. a. uznane za rozwiązania optymalnego z punktu widzenia powszechnego użytku, który został obliczony i łączącego. Turbodiesel w tym przypadku nie ma blokad litrazhnost zakres. Niższa link jest turbo 2 litra wydawanie 136 „Konie”.

zużycie paliwa

Jeśli porównamy ze średnią samochód w klasie, to wynik będzie wydawać więcej niż atrakcyjna. Zatem wersje zużycie oleju napędowego wynosi od 5,6 do 6,4 litrów. Oczywiście, jest to oficjalne dane, ale rzeczywista praktyka działa blisko do tych figur. Raczej optymistycznie patrzeć i wydajność tradycyjnych wersjach „Volvo XC60.” Recenzje chwalą właściciele benzyny więcej niż oleju napędowego, ale również w stosunku do wydajności zużycia, silniki te prześcignąć konkurentów. Na przykład, silnik 249 litrów. a. spędza średnio 9,6 litra na „setkę”. Modele powinny być wyposażone w elektrowni 304 l. s., spożywanie 10,7 litrów.

Pozytywne informacje zwrotne od modelu

Po pierwsze, trzeba pamiętać, że właściciele szwedzkiego crossovera, jest łatwiejszy w obsłudze iw ogóle na zachowanie drogowej maszyny. Samochód jest czuły, stabilny i całkowicie przewidywalny. Warto zauważyć Inną cechą charakterystyczną marki – łącznie obawy związane z bezpieczeństwem. Paradoksalnie, nie wszyscy fani marki ten fakt cieszy, ale zrozumiałe jest, że bogactwo elektronicznych asystentów jest szkodliwe rzadkie.

Szczególną uwagę należy zwrócić na wersji „Volvo XC60 2015”. Liczba właścicieli powiedzieć wiele zalet informacji i rozrywki złożonego Sensus Connect. System ten rozjazd dostał go w restyling w 2015 roku, a ponadto kilka przydatnych opcji. Nawet jak na dzisiejsze standardy, ten sprzęt jest bardziej niż nowoczesny, zaskakujący i manufacturability i funkcjonalności.

negatywne opinie

Niedociągnięcia w Skandynawii zwrotnicy bitowych. Przede wszystkim to jeszcze twardych materiałów i wykończeń. Są naturalne, wysokiej jakości i składa się podobać jego wygląd, ale nadal czuł się daleko od premii. Głównie chromy i techniczny i konstrukcyjny platforma maszyna. Jak opinie właścicieli Volvo XC60 „”, twórcy zorientowali się wystarczająco węzłów energetycznych interakcji napełnieniem zespołów roboczych w formie koła kierownicy i pedału gazu. Jednak te subtelności bardziej widoczne pracowników. Dla klasy średniej, nie ma znaczenia.

wniosek

Już przy pierwszej znajomości z samochodu może się wydawać, że należą one do klasy luksusowych. Wskazuje na to reprezentacyjny i zewnętrzny oraz wykończenie w kabinie, jak również zachowanie na drodze. Ponadto, przeglądy właścicieli Volvo XC60 'sugeruje, że takie postrzeganie nie opuściły i podczas późniejszej eksploatacji.

Co może prowadzić do frustracji w widzeniu „Szwed”? W pierwszej kolejności stworzenie samochodu nadal opiera się na średniej fundamentowej elementarnej. Ponadto, model ten nie może materiały tarcze Uchwyt jakość niespodzianka producenci główną strukturę i właściwości trakcyjne wybitne. W tym przypadku, dla kierowców, którzy po prostu chcą zachować w garażu niezawodne, łatwe w obsłudze i po prostu piękny model, ta opcja jest w porządku. W każdym przypadku, różnorodność odnowiony wersję opcjonalnego oprogramowania i modyfikacje pozwala znaleźć optymalne rozwiązanie do każdego konesera średnich rozjazdów.