392 Shares 1706 views

„Geely MK krzyż” – niezwykły hatchback z pojawieniem zwrotnicą

Na które po prostu nie iść teraz na świecie producentów, aby zaspokoić klienta! Jednak pomysł z dziwnym połączeniem crossovera i miejskiego hatchbacka mógł myśleć tylko Chińczycy. Kilka lat temu w Chinach zadebiutował nowy samochód, że nie można przypisać do żadnej rozjazdów lub hatchbacka. Nazwa tego „tworzenia” – „Geely MK Krzyż”.


projekt

Oczywiście, aby stworzyć taką niezwykłą kombinację dwóch zupełnie innym samochodem, trzeba ciężko pracować. Opracowanie nowego modelu trwała przez kilka miesięcy, podczas gdy w 2010 roku, inżynierowie firmy nie oferują ostateczną wersję swojej wydajności, by tak rzec, „crossover”. Etniczność „Geely MK Krzyż” naprawdę wygląda crossover, ale w rzeczywistości, jego wymiary są mniejsze niż wszystkie istniejące samochody. To jest tak niski i krótki, że zamieszanie z hatchbacka jest po prostu niemożliwe. A jeśli wziąć pod uwagę nowe „Geely MK Cross” do zwrotnicy, po prostu nie widział go na żywo.

Na zdjęciu – prawdziwy SUV, z dużemu prześwitowi, imponujących świateł, aluminiowe felgi i sprawne ciało. Jednak, gdy taki cud pojawia się obok rozjazdu na światłach, wszystko staje się jasne, co jest co i jak.

Być obiektywne, projekt „Geely MK Krzyża” naprawdę wspaniały. Każdy, kto do niedawna nie rozumieli, że jest to samochód osobowy o zmniejszonych wymiarach, dopóki nie zobaczy na własne oczy.

parametry techniczne

„Geely MK krzyż” posiada w swojej gamie silników jest tylko jedna jednostka. I taka sytuacja jest nie tylko w Rosji, ale również na światowym rynku jako całości. Chińczycy nie mają czasu (lub nie chcą), aby poszerzyć swoją gamę silników, podobnie jak Niemców z niepokojem „Volkswagen”. To byłoby dodatkowo jeszcze kilka silników – i to wydanie nie było ze klienci z zagranicy. Teraz „Dzhili MK krzyż” jest wyposażony w 94-konny silnik benzynowy o pojemności 1,5 litra. Dane techniczne wyraźnie dostosowane do samochodu osobowego, więc kiedy jej naprawdę dość nietypowe (dla Jeepa) Masa własna 1100 kilogramów „chiński” przyspiesza do 165 kilometrów na godzinę prędkości maksymalnej. Wybór transmisji też tu nie ma. Kupujący nie otrzymuje nic, ale jak wybrać mechaniczną „pyatistupku”.

Powinienem kupić?

Biorąc pod uwagę, że „Geely MK Krzyż” w Rosji – nie jest rzadkim zjawiskiem, można usłyszeć z dużą ilością przydatnych informacji i opinie kierowców. Exploit chiński pseudo-rozjazd, wiele doszli do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem dla 389,000 rubli na rynku po prostu nie znaleźć. Nawet najbardziej „Priora” i „Grant” są bez porównania. I jakość wykonania w Chinach o wiele lepiej niż jest teraz w Togliatti. W związku z tym kierowcy niezawodność nie wyraziły poważne roszczeń. Jedyną rzeczą do długotrwałego stosowania na rosyjskich drogach często zaczyna się pukanie do recepcji, a to nie jest odosobniony przypadek. Zawieszenie na naszych drogach nie są w pełni dostosowane, „chiński” dostaje się trudne w dołach. Jednakże, jeśli wziąć pod uwagę, że w dodatku 389,000 załączonym ABS, EBD, urządzeń hydraulicznych i innych, do Chińczyków, „MK na krzyż” można wybaczyć wszystko.