517 Shares 5317 views

Co nowego w restyled Jeep "Ssangyong Kyron"?

W ciągu ostatnich dziesięciu lat marki samochodu „SsangYong” powodującego kierowców i ekspertów o wielkiej kontrowersji, głównie odnoszących się do niezwykłego wyglądu zewnętrznego urządzenia. Tak było z tego popularnego SUV w Rosji, jako „Ssangyong Kyron.” Warto zauważyć, że najnowsza generacja legendarnej SUV jest bardzo popularny nie tylko w krajach WNP, ale również w wielu krajach europejskich. Więc spójrzmy na wszystkich funkcji niezwykłego samochodu „Ssangyong Kyron.”


Recenzje właścicieli wygląd

Na zewnątrz samochodu tak samo dziwne, jak jego imię. Przednia część nowych elementów natychmiast ewidentnych drapieżnych linii i dziwny kształt zderzaka. Należy również zauważyć, że przy projektowaniu nowej generacji SUV prześledzić niektóre części innych samochodów, ale na szczęście, są one niemal niewidoczne dla ludzkiego oka. Wyjątkowość urządzenia widziane w skośne reflektory głowy światła, osłona chłodnicy z chromowaną wyraźnie widocznym logiem producenta okapu. Całkowity brak metalu nad przednią szybę – jest cechą charakterystyczną nowych produktów, które nie mogą być odnalezione w każdym nowoczesnym zwrotnicę.

Profil pokazuje niezwykłe linie wyścigowe SUV, które przechodzą płynnie w dół do „zadartym nosem” w nosie „Sung Yong Chiron”. Za śledzone szeroko rozstawionych reflektorów podświetlonych bloki, na których kolor widok przedziału pasażerskiego. Zapala się, jednak, jak wszystkie inne części w organizmie, mają niezwykły, można powiedzieć, pozaziemskie formy. Jednak takie formy dziwne i ma jedną istotną zaletę – SUV po prostu nie zgubić się w tłumie szarej masy maszyny.

salon

Wewnętrzna część nowej „Ssangyong Kyron”, szczerze mówiąc, wygląda na spartańskie. Ale w tym samym czasie wnętrz nie powoduje negatywnych emocji. Wewnątrz samochód ma tak wiele różnych płyny, które zwiększają komfort kierowcy. Główną cechą jest wygoda w przednim rzędzie siedzeń, które oprócz wygodnego podparcia lędźwiowego mają dużo różnych korekt. Przód torpeda samochód jest również wykonana w niezwykłym stylu, którego charakterystyczną cechą jest jego konstrukcja jednoczęściowa. Z tego powodu, inżynierowie osiągnąć maksymalną zmniejszenie hałaśliwości podczas jazdy pojazdu. Całe wnętrze trendy są dość szerokie i może łatwo pomieścić do 5 osób.

parametry techniczne

nowa generacja rozjazdów będzie dostępna w kilku wersjach wyposażenia silników na rynku rosyjskim: „Ssangyong Kyron” diesel i benzyna. Pierwszy zespół ma pojemność 141 koni mechanicznych i objętości roboczej 2.0 litra. Drugi przykład wykonania ma wyjście już w temperaturze 150 koni mechanicznych, a jego pojemność robocza wynosi 2,3 litra. Oba silniki mogą być wyposażone wyborem dwóch przekładni: sześciobiegową „automatyczne” lub pięć-Step „mechanika”.

cena

Koszt nowej „Ssangyong Kyron 2013 typoszeregu” waha się od 850 do 930 tysięcy rubli.