325 Shares 9882 views

Jak zrobić strzałki na własną rękę?

Bow – specjalną broń zaprojektowaną, aby strzelać strzałkami. Uważa się, że łuki i strzały było 10 tysięcy lat temu. Pierwsze atrybuty fotografowania zaczęła się nawet mieszkańcy Afryki i Ameryki Południowej, jednak pierwszy łuk był zupełnie nieprzydatne do strzelania z powodu złej niszczącej mocy. Później, kiedy ludzie zapoznali się z właściwościami drewna i metalu, atrybut ten został wykorzystany przez znanego przeznaczenia. Dziś to narzędzie jest łatwe do wykonania, nawet w domu. Będziemy rozmawiać o najważniejszym elementem w tym zestawie polowania i powiedzieć, jak zrobić groty.

Dlaczego muszę wskazówka?

Domowej roboty cebula zrobić, zwykle dla rozrywki. Jednakże, w celu uzyskania wysokiej jakości wzornictwo, można uzyskać całkiem ogromne atrybut samoobrony. Końcówka tego typu broń jest najważniejsza. Ze względu na fakt, że ludzie nauczyli się robić tego komponentu Boom, cebule pomógł dostać im jedzenie podczas polowania na zwierzęta. Tradycyjnie uważa się, że najlepszą zdolność penetracji ma aspektach kształt końcówki. Pierwszy taki wysięgnik zaczęli używać starożytnych Scytów. Jeśli poważnie postanowił ćwiczyć strzelanie w produkcji cebuli końcówki zwrócić szczególną uwagę.

Jak zrobić groty?

1. Budżet opcja.

Główne wymagania na końcówce – opływowy kształt, wagi i obecność odporności na siły uderzenia wału. Jeśli chcesz po prostu ćwiczyć w łucznictwie, końcówka może być wykonana z materiału budżetu. Tutaj istnieje wiele opcji dostępnych narzędzi, które są powszechnie dostępne w każdym mieszkaniu, na przykład, wyściółka poliestrowa, korek do butelki, guma z kamer samochodowych.

2. Bezpieczna opcja.

Jeśli zdecydujesz jak zrobić groty, bezpieczne dla innych, spróbuj kawałek budowy gumowego. W tym celu konieczne jest, aby wyciąć około 45 mm materiał, przymocowana do wysięgnika, zachowując małą szczelinę, która będzie zapobiegać końcówkę od wału przełomu.

Innym najbezpieczniej rozwiązaniem jest wytwarzanie rury gumy z segmentu ostrza. jego długość może wynosić około 20 mm, a średnica powinna pozwolić do pchania jako strzałki. Rura nie powinna również trzymać w końcu opuszcza występ w dziób 10 mm.

3. Urazowe wykonania.

Jeśli Twoje cele są bardziej „wojowniczy” i szukasz sposobu, aby groty, które mogą być przyklejone do drewnianej tarczy, spróbuj użyć zwykłego gwoździa jako materiał. Aby to zrobić, należy postępować w nosie boomu podłużny rowek, utopić go paznokci przywiązany go do słupa drutu miedzianego kolei po kolei.

4. Stały wykonania.

Jeśli opierając się na solidnej łuk, strzały muszą być odpowiednie. Weźmy na ich wytwarzania cienkiej blachy stalowej. Cięte z niego trójkąta z ogonem wielkości średnicy wysięgnika. Szczelina na końcu wysięgnika wkładki kucyk zabezpieczyć za pomocą kleju i owinąć nić nylonową.

Teraz, gdy wiesz, jak zrobić groty, przy użyciu różnych materiałów. Pozostaje ozdobić swój łuk i strzały do broni zakupionych indywidualny styl.