828 Shares 9934 views

Jak uszyć spódnicę-słońce wyposażone we własne ręce

Ten artykuł zawiera wskazówki na temat jak uszyć spódnicę-słońce na gumie. Ten element garderoby jest popularny od dziesięcioleci wśród kobiet w każdym wieku. Dzięki tej spódnicy można podkreślić piękną linię ud, smukłe nogi, lub odwrotnie, aby ukryć szerokie biodra na płynący tkanin. Jeśli kochasz piękne rzeczy, po prostu trzeba się tego elementu odzieży.

Uszyć spódnicę z gumką jest bardzo proste!

Najważniejsze – aby odebrać piękną tkaninę, z której będzie zależeć od wyglądu produktu. Czy łatwo byłoby wpaść na biodrach lub ciężkie i niewygodne siedzieć na ciebie. Więc zwrócić uwagę na dobór materiału. Również zakupić średniej szerokości, elastyczną nić tonu tkaniny. Materiał przed użyciem wskazane jest pranie i prasowanie. Po tych wszystkich przygotowaniach, można rozpocząć cięcie.

Jak uszyć spódnicę-słońce elastyczną bez wzoru?

Nie tak trudno to zrobić bez wyciągania przygotowany wcześniej. Najważniejsze – prawidłowo i ostrożnie stosować następujące pomiary na tkaninie. Pierwszym krokiem jest pomiar obwodu ud. Kawałek tkaniny składa się na pół. Odroczyć pomiary na tkaninie będzie od narożnika. Zmierzyć promień obwodu bioder + 5 cm do świadczeń. Otrzymaną wartość dzieli się przez 6 płynnie wykonywać linii obwodowej o określonym promieniu. Następnie obliczyć następujące pomiary: Wymagana długość produktu + pierwszy promień. Ta wartość jest również wykreślono w funkcji kąta, rysowana linia obwodu z drugim promieniem. To prowadzi mnie bezpośrednio do kwestii, jak uszyć spódnicę-słońca na gumie. Zagiętego tkaniny wycinanie dwóch identycznych części. Tkanina z rogu do pierwszej linii nie musimy. Te dwa elementy sumować wewnątrz i szyte przez po bokach. Wyprostować szew w owerlokowych i przetwarzać materiał. Następnie przygotowuje się pasa, którego wymiary są takie same do obwodu bioder z dodatkiem szwu, wysokość taśmy – do uznania, o 5-7 cm. Złóż go na pół i lamówki szyte przez, podczas zginania tkaniny wewnątrz. Żelaza do żelaza, tak aby szew nie był na pierwszej stronie. Pas biodrowy szyć zagięty górny brzeg płaszcza. Produkt jest gotowy po przetworzeniu hem.

Z tego co się ubrać spódniczkami słońce?

Ona wygląda świetnie nie tylko z ciasnych koszule i bluzki, ale także ze światłem prosto skrojone bluzki. Pod tym spódnicy jest odpowiedni dla prawie wszystkich. Jeśli chodzi o buty mogą być noszone jako wysokim obcasie lub platformie i baletu mieszkań przenieść na niski.

Jak uszyć spódnicę-słońce na podłodze?

Dziś jest bardzo modnym stalowe długie spódnice, sukienki, sundresses. I nie każdy nadaje się krótkie ubrania, więc wiele z nich zainteresował się jak uszyć spódnicę-słońca na gumie. Ale aby to tak proste, wystarczy zaopatrzyć dużej ilości materiału. I dla takiej długości lepszego szyć szeroki pas, które uczynią Twoje postać bardziej harmonijne. Jeżeli linie są idealne, gumę można pozostawić małą szerokość. Wygląda to świetny produkt, pas i podstawy, które są wykonane z różnych materiałów, które wzajemnie się uzupełniają.