94 Shares 5281 views

Uszyć sukienkę w stylu modów

Sukienka w stylu modów – odpinany pas ze ścisłą modelu górnej i pełnej spódnicy poniżej. W takiej pięknej sukni, można przejść do każdej uroczystości lub po prostu spacer po mieście w ciepły letni dzień. Po tym wszystkim, ten styl jest odpowiedni do wielu różnych kształtach i ciała. Zwłaszcza, że partia moda w stylu retro jest stale rośnie. ceremonia ślubna, rock „n” Roll Party często wymagają zgodności z danym trendów stilyazhnogo w modzie.

Ale jak uszyć sukienkę w stylu modów? Aby utworzyć taki strój musimy dzianin tiulu lub innych tkanek, posiadających kształt dolnej części spódnicy, a ukryty bielizny zamek sprężysty.

Aby zaoszczędzić na ilości tkanki w tak luksusowych sukienki szycia nie będzie działać. W przypadku modelu 60 cm spódnice wymagają 2,5 m dzianiny o szerokości 1, 5 metrów i tego samego materiału podłoża.

Teraz przystępujemy do wzorca. Aby to zrobić, kołki ścinane lub taśma klejąca kilka arkuszy papieru. Następnie wyciągnąć dwa półkola na nich siebie. Pierwszy promień 73,5 cm, a drugi – 13,5. To będzie nasz top spódnica wzór. Na dolnym spódnicy i na kawałku papieru przygotowanego jednym w pozostałych kwartałach okręgu. W tym przypadku, wielkość będzie mniejsza o promieniu 30 cm, a większe 90 cm. Elementy skrawania. Każdy z nich jest połowa wzorców górnych i dolnych spódnice w tym samym czasie.

Wykonać cięcia szczyt. Do konstrukcji stanie się dziania koszulki, który znajduje się w „oblipku” na rysunku. Sukienka w stylu modów zostały odsłonięte ramiona i dekolt, więc musimy pracować dość zamkniętą koszulę. Ponadto, dolna część opłaty, aby uzyskać wystarczająco duże w porównaniu do szczytu. Zatem, szwy naramienne zawsze będzie dobre, aby utrzymać porządek na rysunku. Krotnie Jersey otaczać połowę wzdłuż jego konturu, a następnie odłożyć na bok Jersey. Teraz, z najwyższej części pokładu ramię przełożyć kryterium równa odległości od szwu ramienia do pasa. Odległość ta powinna być mierzona przez najwyższy punkt klatki piersiowej. Po powstałego punktu prowadzimy prostopadłą cięcie. Powstały wzór stanowi podstawę do półek i tylnej części produktu.

Następnie przenieść wzór na tkaninie i cięcia. Najważniejsze – nie mieszają się górną i dolną spódnicę. Aby to zrobić, możemy oznaczyć na kawałki wzór, który jest co część. Podczas cięcia, uzyskano dwie części dzianiny, tworząc razem półkę spódnica opalaniu i tylnej, a także dwa dolnej polusolntse spódnicy.

Z pozostałej części dzianiny wycinanie dwóch prostokątów i pół m długości i 20 cm szerokości, to jest pasek na strój w modów typu. Pozostałą koronki i pocięto na prostokąty i pół metra długości, a szerokość 25 cm. Elementy te tworzą podstawę fanaberie dolnej części spódnicy. Z tiulu powinien mieć 6 z tych prostokątów.

Teraz można rozpocząć szycie. Po pierwsze, należy wykonać boczne i naramienne szwy, szycie i tylną półkę. W tym przypadku, po lewej stronie zostawiając małe nacięcie na bocznym szwie na ukrytym zamkiem błyskawicznym. Po procesie szyi i pachy. Następnie przejdź do szycia wierzch spódnicy. Aby to zrobić na stronie szwy sostrachivaem przedmiotów, również pozostawiając niewielką ranę na lewej stronie w górnej części zamka błyskawicznego spódnicy. W dolnej części uchwytu. Następnie talii wykonania miejsce minimalne napięcie z dolnej przepony gwint prisobiraem i szerokości pasa. Następny szyć górze i na dole sukni ściegu zamek.

Pozostaje zrobić halka i sukienka w stylu modów będą szyte. Początkowo wykonać boczne szwy, szyć elastyczny na górze. Aby to zrobić fanaberie miejsce przy minimalnym napięciu na dolnej linii każdego z prostokątów, top prisobiraem. Teraz szyjemy 2 rzędów plisami. Pierwsze 20 cm od dolnej części dolnej przepony, druga w odległości 40 cm. Uzyskane dzianiny prostokąty przeprowadzenia taśmy. Teraz możesz nosić nową sukienkę i nosić.

Należy zauważyć, że do szycia sukienek w stylu elegantów z otwartymi ramionami powinna być wybrana netyanuschiesya gęstą tkankę i ściśle przestrzegać wzór gorsetu. Ale ta praca jest dość trudne dla tych, którzy nie mają stały umiejętności szycia.