220 Shares 9532 views

Kilka ciekawych pomysłów na zastosowanie naturalnych materiałów na temat „Jesień”

Wraz z nadejściem jesieni, natura staje się bardzo jasne i kolorowe. Spacer przekształcony ciekawym hobby – zbieranie materiału do rękodzieła. Ten fascynujący proces przyciąga nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Piękne rzeźbione liście jasne kolory mogą rozweselić i przerastają pozytywne emocje. Wszystkie rodzaje kwiatów, liści, gałązek choinki, żołędzie, kasztany i ich skorupie jest idealna do pracy twórczej.

Zastosowanie naturalnych materiałów na temat „Jesień” w tym okresie, bardziej niż kiedykolwiek istotne. W szkołach i przedszkolach do tego zadania płacą dużo czasu. Ale co uniemożliwia rodzicom przypomnieć sobie dzieciństwo i zrobić z dziećmi niektóre interesująca praca? Aplikacje z naturalnych materiałów na temat „Jesień” może być płaska i nieporęczne, a do ich stworzenia wystarczy włączyć fantazję.

Jak przygotować materiały

Do pracy, można użyć świeżego materiału, ale jest o wiele bardziej wygodne, jeśli liście i kwiaty stosowania zostały wstępnie suszone, wtedy będą łatwiej trzymać. Dla harmonijnego obrazu należy albo wybrać całych elementów lub wyciąć jeden wielki siebie. Oznacza to, że duże liście stosowania naturalnych materiałów na temat „Jesień” – jako świeżo i sucho – można ciąć nożyczkami, nadając im pożądany kształt. W celu wysuszenia materiału, to jest rozłożone pomiędzy stronami grubej książki i wcisnąć przycisk.

aplikacje płaskie

Oryginał wniosku zmieni się na „upadek” z jasnymi żółtymi, zielonymi i czerwonymi liśćmi, które rozprzestrzenia się w postaci kwiatów, dekoracje lub różnych zwierząt. Tak więc, oto kilka pomysłów na wspólnej kreatywności dzieci i rodziców.

  • Jesienią łąki. Dla tej aplikacji będą musiały arkusza Pozioma lub kartonu, kleju i liści o różnych kształtach i kolorach. Pierwszy z liści zielonej trawie spread, który jest umieszczony na grzyby i drzew. Główny bohater staje się tu jeż, który idzie na łące.
  • Uroczy biedronka. Ten oryginalny aplikacji przez wycinanie odpowiednie części z naturalnego materiału o maksymalnej ochrony naturalnego kształtu. Do tej pracy trzeba zaopatrzyć się maksymalną liczbę liści, aby móc wybrać żądaną pozycję łatwo. Praca zaczyna się od tego, że chwast spread, idzie po kolei nóg krowy, tułowia i głowy, które są tworzone za pomocą metody selekcji.

aplikacje sypkich

Aplikacje z naturalnych materiałów na temat „Jesień” może być długa. Mogą one być wykorzystywane nie tylko do liści, ale również wszelkiego rodzaju gałązek i kwiatów. Na przykład, elementy robocze rozłożone w pięknym bukietem i wklej go do kartonu po jego wytworzeniu przez wazonie. Ponadto, może być wykonana z papieru kolorowego elementy dekoracyjne wykonane z materiałów naturalnych, takich jak nasiona lub skorup kasztany lub z orzechów włoskich. Nawiasem mówiąc, w odniesieniu do tematu nasion może być wielką szansą dla kreatywności. Od nich pochodzą piękne aplikacja. Rozprzestrzeniania nasion z oryginalnych wzorów i kompozycja jest nie tylko na papierze, ale również w przypadku przedmiotów takich jak pudełka, wazony i butelki. Tu jest tylko jedna zasada – trzeba niezawodnego kleju przez który dekoracyjne wykończenie będzie utrzymać przez długi czas.