165 Shares 6965 views

Rękodzieło na rzecz urody i osobowości: uczenie się, jak zrobić pasek godzinami z rękami

Zegarki są obecnie używane nie tyle poznać czas, jak ozdobić i uzupełniają ogólny wizerunek i styl osoby. I ważną rolę w tym odgrywa sobie akcesorium, ale pasek do niego. Jest to szczegół, jeśli odebrać to gustowny, pomaga podkreślić wizerunek i osobowość jego właściciela.

Tendencja robótki: droga rocznika paski!

Bardzo popularne dzisiaj cieszyć paski do zegarków z kategorii „hand-made”. Te akcesoria wykonane ręcznie z różnych materiałów. Są one wykonane ze skóry, tkaniny, wstążki, nici i innych rzeczy. Takie produkty charakteryzują się oryginalność i niepowtarzalność. W tym artykule przyjrzymy się kilku sposobów, jak zrobić pasek godzinami z rękami. Akcesoria, technika jest opisana w instrukcji, wykonane z materiałów złomu, dostępne w prawie każdym domu. Przestudiuj informacje, wybrać sposób, że można sobie pozwolić na wdrożenie i obejmuje kreatywność.

Dzięki czemu taśma do godziny z rękami z tkaniny

Przygotowanie do pracy maszyny do szycia, nożyczki, tkaniny, akcesoria, zamek błyskawiczny, Miarki. Rozpoczynamy realizację produktu. Zmierz nadgarstek. Zgodnie z uzyskanymi wynikami, aby wyciąć pasmo tkaniny. Jej szerokość musi być dwa razy szerokość „uszu” godzin. Złożyć na pół i tekstylnym szyte przez maszyny do pisania. Następny wstrząsających artykuł. Dostajemy to długi, wąski kawałek z otworami po obu stronach. Złóż go tak, że szew pojawił się w środku z tyłu. Prasować detalu. Teraz, z przodu szyte przez górnych i dolnych krawędziach. Można to zrobić bez zwykłej szwem i dekoracyjnych, jeśli urządzenie ma tę funkcję. Krawędzie krótkich boków złożony produkt na środku i przyszyto. Pasek do zegarka jest gwintowany wykonany własnymi rękami, w „uszy” akcesorium. Na końcach tekstylnego zapiąć klamrę.

Skórzany pasek zegarka. Jak zrobić?

Bransoletki wykonane z tego konkretnego materiału, mają długą żywotność i praktyczność. Jeśli masz w domu, tam jest kawałek skóry ze starych butów lub torebki, a następnie z niego wykonane można Watchband rękoma bez większych kłopotów. Przygotowujemy do pracy takich materiałów:

  • skóra;
  • Elementy łączące ze starej taśmy;
  • ołówek;
  • papier;
  • woskiem gwintu;
  • nożyczki;
  • nóż;
  • szydło;
  • igły;
  • linia.

Jak zrobić Watchband wykonane ze skóry, przeczytaj dalsze instrukcje. Mierzyć szerokość pętli na dobę, a także obwód ramienia na nadgarstku. Zgodnie z wynikami przeprowadzenia wzór na papierze. W końcu, należy dodać kolejne 2 centymetry – dodatek do wykonywania klamry mocujące. Aby mieć pewność, że dokładnie tego wzoru jest wykonane prawidłowo, jest przekazywana do zegara próbki i spróbować na ramieniu. Jeśli wszystko jest w porządku, przenieść wzór na skórze i tnie obrabiany przedmiot. Z jednej krawędzi przebicia artykuł szydło otwory w godzinach mocujących. Z drugiej strony, aby umieścić na okuciami mocowanie pasa, składany na krawędzi na spodniej stronie szyte i woskiem nici szwów. Dalsze węzeł kotwienia. Wątek jest odcięta, a czubek jej ukrycia pod fałdu skóry. Watchband z rękami ze skóry!

Zegarek bransoletka z koralików

Departamenty produktów do robótek dziś można kupować specjalnego sprzętu do wykonywania wierzchowce Wheels ręcznie pętle i sprzączki godzin. Jeśli były w stanie kupić te atrybuty, należy wykonać ekskluzywne i bardzo piękne pasy wristwatches'll mieć żadnych problemów. Jesteśmy wytworzenia następujących materiałów do procesu tworzenia: kuleczki o pożądanej wielkości i kształcie, nożyczki, elastycznej nici. Na „uszy” godziny przymocować specjalne okucia i elastycznych nici. Następnie możemy rekrutować swoje perełki po obu stronach. Gdy produkt osiągnie pożądaną wielkość przymocować do obrabianego przedmiotu mocowania na obu stronach. Kładziemy bransoletkę na ręku i podziwiać piękno, wykonany własnymi rękami.

Koncepcja jest prosta! Najprostszym przykładem wykonania bransoletki

Dokonywanie paski zegarków z poniższego opisu trwa tylko minutę lub dwie. Nie wierz mi? Spróbuj i przekonaj się sam.

Do pracy potrzebne są tylko dwie rzeczy: zegarki i delikatny jedwab lub nylon szalik. Przez szlufki na akcesoria przedłużyć nasz zakątek wyrobu włókienniczego odzieży i delikatnie rozciągnąć. Staramy się zorganizować szalik na przekątnej. Wszystko jest teraz nałożyć na rękę zegarek, szalik wiązanej. Jeśli jest zbyt długi, można owinąć wokół nadgarstka w dwa lub trzy razy. Bransoletka wygląda tak stylowe, oryginalne i kobiece. U człowieka wykonania podobny pasek może być wykonana z bandany ciemnym kolorem.

„Zmiany” stary bransoletka

Z pewnością wielu z płci pięknej w trumnie z biżuterią jest z tworzywa sztucznego lub silikonowe bransoletki. Przekształcić go w stylowy i komfortowy pasek godzinami z rękami łatwe. Weź dekoracyjne tkaniny jutowe i wklej jej bransoletkę. Należy to zrobić przy pomocy Thermo. Jeśli nie masz, użyj kleju „Dragon” lub „Titan”. Krawędzie tekstylnego musi zbiegać się wewnątrz wyrobu. Kolejne godziny zapięcia: szyć ich za „uszy” na zwolnieniu obmetochnymi zgrabnych szwów. W wątku nie może być widoczne, dekoracji na miejsce cekinów mocujących lub małych paciorków. Udekoruj do swoich potrzeb produkt. To może być haft, aplikacja ozdobnych koronek i wstążek w formie ozdoby, kryształy i inne. Bransoletka gotowa. Należy pamiętać, że małe światło nadaje się do oglądania tej wersji paska, które mogą być utrzymywane przez wątkach.

Z powyższego artykułu dowiedziałeś różne sposoby, w którym można Paski ręcznie. Mamy nadzieję, że ta informacja dał wam ładunek inspiracji i pchnął być twórczy. Przyjemne chwile rzemieślniczymi!