203 Shares 9790 views

Jak zrobić królika z papieru (dla początkujących)

origami papier może nie tylko udekorować pokój i nadają wnętrzu nastrój tematykę, ale również stać się doskonałym sposobem, aby dobrze się bawić i spędzać czas. Jak zrobić królika z papieru? Do tej instrukcji może być ogromna ilość. Niektóre modele, najbardziej proste, może nawet dla początkujących.

Cute bunny

Śliczne Wielkanocne dekoracje mogą być słodkie króliczki, wykonane własnymi rękami. Wskazane jest użycie specjalnego papieru origami, ale to nie jest konieczne. Jak zrobić królika z papieru? Jeśli odpowiednio przeszkoleni i ostrożnie postępować zgodnie z instrukcjami, może to trwać dłużej niż jedną minutę. Ćwicz sztuka składania papieru jest lepiej zacząć z najbardziej proste i nie wymaga dużo czasu i cierpliwości figur.

materiały potrzebne

Do pracy potrzebne:

  • Średnia gęstość papieru;
  • materiały barwiące (markery, farby, kredki).

Instrukcja dla początkujących

Najpierw trzeba określić kolor. Może to być normalny biały królik, ale można zobaczyć więcej ciekawych i barwnych opcje. Narysować pysk i uszy mogą być zarówno przed jak i po złożeniu. Ale zastosowano barwienia i tapety, to najlepiej, aby przejść dalej. W przypadku zastosowania do barwienia farby, a następnie większość pracy powinno być rozpoczęte tylko po pełnym wysuszeniu podłoża. Szczegółowe instrukcje jak odpowiedzieć na pytanie o jak zrobić królika z papieru. Zaczynajmy:

1. Złożyć kwadratową kartkę papieru na pół po przekątnej, aby trójkąt.

2. Lekko krotnie drugi bok trójkąta, który uprzednio służył jako skośnie do kwadratu.

3. Następnie dodać postać na pół, tak aby nie było widoczne linii zagięcia z poprzedniego etapu, a następnie odwraca się.

4. Wyjąć jednego z boków trójkąta (EAR) i podnieść ją do góry, nie peresesekaya linii zagięcia z poprzedniego etapu.

5. Zrób to samo z drugiej strony.

6. Włącz królik twarz w górę, i zginać dolny kąt około 2 cm do wewnątrz, aby zrobić chin nie tak ostre.

7. Zrób to samo z górnej części lufy.

Gotowe! Więc nauczyłem się, jak zrobić królika z papieru, nawet jeśli jest to jeden z najprostszych opcji. Można zrobić wszystko na szablonie, ale można pójść jeszcze dalej i wykorzystać skrawki papieru, naturalne materiały, tkaniny, naklejki, cyrkonie i tak dalej. Uwolnij swoją wyobraźnię!

Jak zrobić królika z papieru origami?

Pyszałkowaty papier królik jest odmianą tradycyjnego origami skoki żaby. Ta zabawa konstrukcja jest dość prosta pod względem wydajności. Dzięki specjalnej metodzie składania uzyskuje się przez działanie sprężyny. Jeśli klikniesz na plecach królika, będzie odbijać w górę. Szybko i przyjemnie, ale ile zabawy dla dzieci!

Co jest potrzebne? Arkusz papieru, długopisy, nożyczki, klej lub taśma. Szczegółowe instrukcje pokaże jak zrobić królika z papieru (origami dla początkujących):

  • Take papieru albo kartonu o wymiarach od 6 do 10 cm. W celu uzyskania najlepszych rezultatów, obrabiany przedmiot powinien mieć proste boki i kwadratowe narożniki. Bunny Wymiary mogą się różnić. Co ważne, utrzymanie proporcji (3: 5). Należy również przygotować małe kawałki papieru lub kartonu tego samego koloru, aby uszy, królik w przeciwnym razie nie będzie więcej jak żaba.
  • Zaginać wzdłuż przerywanych linii, jak pokazano na rysunku. Pomoże to zrobić trójkąt, który będzie jeszcze dwa trójkąty.
  • Następnie krotnie dolne końce dużego trójkąta jego szczycie.
  • Do środka i zaginanie boków prostokąta.
  • Następnie, w dolnej części prostokąta nałożony na górze figury. Przewodnik dla układania fałd jest dolny róg diamentu.
  • Wytnij dwa ucha królika i klejem lub taśmą klejącą do mocowania ich małe zwierzęta głową. Również kolor może zwrócić oko i nos.
  • Aby królik może przeskoczyć, trzeba zorientować się w tył złożonym kształcie litery Z, która będzie działać jak sprężyna.
  • Wszystko jest gotowe. Teraz można zorganizować zawody z przyjaciółmi, do kogo przede wszystkim skoki królika.

Wielkim hobby dla całej rodziny

Z papieru można zrobić coś z ślicznych małych zwierząt, a skończywszy na oryginalnych elementów. Teraz, gdy wiesz, jak zrobić królika z papieru z rąk (origami). Wszystko, czego potrzebujesz: papier, farby, kredki i trochę wyobraźni.

620 shares 2682 views
598 shares 4221 views
Jak uszyć strój „bat”
724 shares 2809 views