509 Shares 9189 views

Colon Cleansing Diet. Wskazówki i sztuczki

Zdaniem ekspertów, aby oczyścić organizm z toksyn musi być stale. To nie tylko to, że śmieci – jest to rodzaj dodatkowego ciężaru, ale wciąż jest w stanie zatrucia wewnątrz naszego ciała, co wpływa na dobre samopoczucie i wygląd. Jednym z najskuteczniejszych nowoczesnych metod O „trucizną” jest rozpoznawany oczyszczania. Jednak nie należy polegać wyłącznie na podstawie opinii znajomych i przyjaciół w tej sprawie. W tym artykule będziemy mówić o tym, jak powinno się zdarzyć oczyszczenia jelita do odchudzania prawidłowo i bezpiecznie, jak to możliwe.

Stosowanie leków medycznych

Najpopularniejszym sposobem na pozbycie się toksyn otrzymuje obecnie specjalnych preparatów, ale wyłącznie pochodzenia roślinnego. Należy pamiętać, że efekt nie robi długo czekać, tak jak oczyszczanie jelit do utraty wagi, w tym przypadku rozpoczyna się natychmiast. Ten szybki wynik jest możliwe dzięki obecności w preparatach senesu lub kruszyny. Jednak lekarze ostrzegają, że ich stałe stosowanie może niekorzystnie wpływać na ogólny stan zdrowia. Chodzi o to, że w końcu osłabiona funkcja jelit. W przyszłości, bez takich środków w ogóle nie byłoby możliwe, aby przejść do toalety normalnie. Dlatego lekarze nie zaleca się stosowania tego rodzaju stałej oczyszczenia jelita do utraty wagi.

Korzystanie otręby

Metoda ta jest zaliczana najbardziej lojalny i jednocześnie przydatne dla organizmu. Po włókno otrębów są w czystej wier. Czyszczenie okrężnicy tu wyszczuplający są zdefiniowane w następujący sposób: otręby pęcznienia w kontakcie z wodą i sprzyja tworzeniu luźnych fekaliów. On z kolei jest łatwo wydalany z organizmu, a nie łamiąc go mikroflory. Tuż po miesiącach po tę metodę, można zauważyć pierwsze rezultaty. wypróżnienia – to łatwe i bezpłatne. Należy pamiętać, że trzeba dzień jeść tylko zalecanej ilości otrąb (2 łyżki trzy razy dziennie, woda pitna). W przeciwnym razie, szanse wzrost produkcji gazu.

Skuteczne oczyszczanie jelit. Jabłka, sok i jogurt

  • Wiele osób wie, że pozbycie się toksyn może być osiągnięty przez tak zwanych „rozładowywania” dni. Zwłaszcza ta metoda jest skuteczna, gdy jest to niezbędne w celu zmniejszenia masy ciała o kilka kilogramów w ciągu kilku dni przed ważnym wydarzeniem. Jednak nie zaleca się angażować w tego typu rozładunku dni (nie częściej niż raz w miesiącu). W rzeczywistości, niektóre zgadzają się, że właściwego oczyszczenia. choroby jelit różnych rodzajów w tym przypadku może rosnąć do powierzchni.
  • Tak, pozbyć się toksyn poprzez jabłek implikuje zastosowanie w diecie tego produktu tylko na jeden dzień. Wystarczy do 2-2,5 kg zielonych owoców przez cały dzień. Co do soku, a następnie w tym przypadku lekarze nie polecam do zakupu magazynu zapakowany produkt, i przezwyciężyć własne domy. Dziennie wymaga pić około dwóch litrów (jeden kieliszek co godzinę). Oprócz oczyszczania, metoda ta pomaga nasycić organizmowi witamin i mikroelementów, które znajdują się w owocach. Ta sama zasada działa dieta i kefir. W ciągu dnia trzeba pić około dwóch litrów tego napoju. Jeśli głód nie może sobie poradzić, wolno jeść kilka zielonych jabłek.

wniosek

Eksperci twierdzą, że najważniejszą rzeczą w czystek – jest samodyscyplina i siła woli. Jeśli wybrałeś program pod którym żywność musi być opuszczony przez cały dzień, i powinien trzymać. W przeciwnym razie pożądany efekt i nie będzie w stanie osiągnąć.