362 Shares 996 views

Ćwiczenia na cellulit na udach i pośladkach

Pierwszą rzeczą, aby pamiętać, że niektóre ćwiczenia, aby pozbyć się cellulitu nie jest wystarczające. Ćwiczenia fizyczne mogą być stosowane tylko jako środków zapobiegawczych i działań mających na celu poprawę konturów figur po specjalnej obróbce antycellulitowy.


Istnieją cztery etapy cellulitu, z których każdy ma swoje objawy. Ćwiczenia na cellulit na udach i pośladkach pomaga zmniejszyć dołeczki na obszarach problemowych ciała tylko dla pierwszych dwóch etapach. Ale trzeci i czwarty etap wymaga specjalnego leczenia.

skuteczne ćwiczenia

Główną przyczyną papiescy biodrach, nogach i brzuch małych zagłębień przypominających skórka pomarańczowa procesy stojące w tłuszczu podskórnym. Aby wyeliminować te nieprzyjemne zjawiska, należy regularnie wykonywać różne ćwiczenia na cellulit na udach i pośladkach. Na przykład, takie jak bieganie, przysiady z hantlami, skakanka, spacery w szybkim tempie, jazdy na rowerze, rolkach i wiele innych.

Zintegrowane podejście do problemu

Aby osiągnąć pożądany efekt w rozwiązywaniu problemu cellulitu jest możliwa tylko w przypadku zintegrowanego podejścia. Ćwiczenia na cellulit na udach i pośladkach powinny być łączone za pomocą specjalnego antycellulitowy masaż z zimnym prysznicem, chodzenie do sauny, prawidłowego odżywiania, i tak dalej.

Skuteczne ćwiczenia z cellulitem

Z tego ćwiczenia, można nie tylko pozbyć się „pomarańczowej skórki” na kapłana, lecz także zacisnąć i dostosować swój kształt. Przysiad dumbbells (1-3 kg) lub butelek z wodą. Wyciągnij ręce z hantlami przed nim, położył nogi na ramiona. Teraz squat aż pośladki nie będą równoległe do podłogi. należy zacząć od 15 przysiadów dziennie, stopniowo doprowadzenie do 100 liczbę przysiadów codziennie.

Doskonałe wyniki pomogą osiągnąć kolejny proste ćwiczenie. Połóż się na plecach. Kolana ugięte, ręce umieszczone wzdłuż ciała, nogi – ramię szerokości od siebie. Teraz unieś biodra z powodu stresu na mięśnie pośladków , tak aby plecy i nogi są w tym samym wierszu. Następnie musisz wyprostuj lewą nogę do tyłu, aby go zginać w kolanie i opuść ją na podłogę w tej samej pozycji. Następnie zrobić to samo na prawej nodze. Powtórz piętnaście razy na każdą nogę.

Ćwiczenia na cellulit na nogach

Mężczyźni zawsze przyciąga uwagę nóg pięknej kobiety, ale wiele dziewcząt, nawet w młodym wieku na nogach pojawiają się małe dołeczki. Pozbyć się tych nieprzyjemnych objawów pomoże rowerze lub codziennie skakanka. Bardzo wydajne i proste ćwiczenia w walce z cellulitem jest chodzenie na pośladkach. Dla jego realizacji muszą siedzieć na podłodze, trzymając proste plecy i ręce za głowę. Teraz nogi wyciągnął płasko przed sobą, starają się przenieść na pośladkach. Ćwiczenia powinny być wykonywane, dopóki nie znudzi.

Jeśli nie ćwiczenia na cellulit na udach i pośladkach na codzień, staniesz się właścicielem elastycznych form bez cienia bolesnego „skórki pomarańczowej”.