465 Shares 6551 views

Restauracja „Złota Rybka” w Moskwie

Restauracja „Złota rybka” – idealny wybór na wesele, romantyczną randkę i przyjaznych spotkań towarzyskich. Artykuł zawiera szczegółowe informacje o hotelu (lokalizacja, wystrój wnętrz, menu i warunków pracy).


miejsce pobytu

Restauracja „Złota Rybka” znajduje się w samym sercu Moskwy. Dokładny adres: ul. Solanka, d. 11/6, budynek 1. Wejście do budynku znajduje się od Pieśni alei. Najbliższa stacja metra – „China Town”. Moskale bez problemów znajdzie tej restauracji w centrum miasta. Goście miasta najlepiej jest wziąć taksówkę. Na parking jest świadczona.

wnętrze

właściciele restauracji mają zwrócić szczególną uwagę na jego wyposażenia wnętrza. Przy opracowywaniu wzoru wziął pod uwagę właściwości techniczne i historyczne lokalu. Po długich obradach i dyskusji, zdecydowano się pozostawić nienaruszone dwa elementy: sklepieniem i stare cegły. Projektanci i konstruktorzy mieli głównym zadaniem – aby zachować atmosferę rosyjskich bajek. Teraz inspekcji lokalu, to na pewno powiedzieć, że udało się w 100%.

Wszędzie widać masywne drewniane meble, wykonane w stylu rosyjskim. Takie tabele z polerowanej powierzchni i krzesła z rzeźbionymi nogami prawdopodobnie były w biurach znanych poetów i pisarzy.

Projektanci powinni rozważyć każdy szczegół. Na przykład, bez dużego sytuacji czerwony kloszach lamp nie byłaby kompletna, i tak blisko do czasu.

Trudno nie zauważyć obecność ciekawych znalezisk projektowych. Jeden z nich znajduje się tabela, w postaci drewnianej łodzi. Znajduje się on w samym sercu jednej z sal.

W barze można zauważyć niezwykłą kompozycję sofę. Co jest w nim wyjątkowego? Fakt, że jej powrót do gry pierwotnego ekranu. Idealne rozwiązanie, prawda?

Menu w restauracji „Złota Rybka”

Oferuje on Moskali 4 sale. Pojemność każdego jest 250 osób. Restauracja ma cukiernię, gdzie zawsze można zamówić chleby, ciasta i ciastka dla każdej uroczystości. Będziesz mile zaskoczony, nie tylko profesjonalizm lokalnych piekarzy, ale również koszty ich usług. Taki ogromny wybór napojów alkoholowych i bezalkoholowych nie jest oferowany przez każdej restauracji w Moskwie. „Złota rybka” – prawdziwym wybawieniem dla tych, którzy są przyzwyczajeni do walk w najszerszym.

Goście mogą korzystać z rosyjskiej, europejskiej i kuchni kaukaskiej. Mają czas miga oko nie jest jak szef kuchni przygotował, a kelner da. Najlepsze podziękowania dla personelu za ich uwaga będzie hojny napiwek. Latem menu pojawiają się dania gotowane na grill. Są to: rolki mięsne, shish kebaby, pstrąga na ruszcie i tak dalej. Najczęściej odwiedzający zamówić kaczkę z jabłkami i sandacza nadziewane jesiotra na półmisku. Oni nigdy nie przestają chwalić kucharza pracującego w danej instytucji „Goldfish”. Restauracja Solanka stał się ulubionym miejscem smakoszy. Jest odpowiedni dla osób o różnych poziomach dochodów. Średni rachunek jest 1500-2500 rubli.

W piątek, sobotę i niedzielę restauracja jest zazwyczaj przechowywane uroczystości: urodzin, wesel, imprez firmowych. W dni powszednie, liczba użytkowników jest znacznie zmniejszona. Wielu ludzi przychodzi do restauracji „Złota Rybka”, aby zamówić lunch biznesowy i świeżą kawę.

Organizacja wesela

Celem wizyty instytucji mogą być różne: rodzinny obiad, romantyczną data, lunch biznesowy, spotkanie z przyjaciółmi i tym podobne. Atmosfera i styl restauracji sprawia, że jest to idealne miejsce na wesela. W każdym z czterech pokoi może pomieścić wszystkich gości. Zdjęcie z nowożeńcy i ich rodzin na tle majestatycznych łuki stać się główną ozdobą albumu ślubu.

Na ślub doskonałej rosyjskiej Hall. Personel będzie oferować i goście wygodne rozmieszczenie wypoczynkową. Każda osoba będzie dobrze widać wszystko, co dzieje się w środku pokoju. Triumf odbywa się zgodnie z rosyjskiej tradycji, w tym usunięcia bochenka i solą, błogosławieństwo rodziców i młodych przysięgą. W większości przypadków, muzyka na żywo za darmo. Jednak wynajęcie Toastmaster i DJ posiadają własną opłatę.

New Year Celebration

Restauracja „Złota Rybka” (Moskwa) nadaje się nie tylko na wesela, kolacji biznesowych i imprez firmowych. Nie może być duża sposób, aby świętować Nowy Rok z przyjaciółmi lub rodziną. Od chcąc bez końca. Dlatego zalecamy stoły pre-book na 31 grudnia i 1 stycznia.

W latach sylwestra wszyscy odwiedzający będą mogli:

 • Występy najlepszych muzycznych kolektywów stolicy.
 • Zabawne konkursy z Mikołajem.
 • Gourmet traktuje.
 • Ciekawe znajomych.
 • Unikalne prezenty i niespodzianki.

Chcielibyśmy wspomnieć menu noworoczne od szefa kuchni. Sałatka „Cezar”, kawior na Tostik metalowe formy owoce morza, grzyby julienne – nie jest to pełna lista potraw.

Napojów (w tym alkoholowych) w szerokim zakresie:

 1. Herbata różnych odmian.
 2. Kawa (kilka gatunków).
 3. Wody (z lub bez gazu).
 4. Wina francuskie (czerwony, różowy, biały).
 5. Naturalne soki bogaty.
 6. Champagne (producent – Francja).
 7. Wódka "Russian Standard".

Wystarczy wyobrazić sobie następującą sytuację: jesteś świętować Nowy Rok w restauracji, gdzie każdy narożnik przechowuje historię starego budynku. Obok ciebie najdroższe osób – krewnych, przyjaciół i innych znaczących. Zbliża się północ. Wszyscy obecni podnieśli kieliszki z szampanem i gongu pomyśl życzenie. To w takich chwilach chcesz wierzyć, że cuda istnieją.

„Złota Rybka”, restauracja: opinie klientów

Jak zrozumieć, że przed wami dobre miejsce, gdzie można spędzić czas? Aby to zrobić, trzeba badać reakcje tych, którzy uczestniczyli. Moskale powiedzieć, że „Złota Ryba”? Opinie na temat tego problemu nie różnią się bardzo od siebie. Zdecydowana większość odwiedzających do tej restauracji, aby wyrazić swoją wdzięczność dla szefa kuchni i personel. Goście byli zadowoleni z wszystkiego: Wnętrze, poziom usług, ceny i proponowanego menu. Wielu twierdzi, że teraz będzie regularnie odwiedzić restaurację w swoim wolnym czasie.

Nowożeńcy okazji ślubu w „Złotej Rybki”, opuścić swoje entuzjastyczne recenzje. Według nich, uroczystość odbyła się w przytulnym i ciepłym przystanku domową. Zdjęcie na tle zabytkowych mebli i murze okazało się po prostu świetnie.

Jak zarezerwować stolik?

Pełni zaufania opinii ogóle nie warto. Zaleca się osobiście upewnić się, że „Złota Rybka” – jeden z najlepszych restauracji w stolicy. Aby zarezerwować stolik w tym miejscu lub dowiedzieć się więcej informacji należy zadzwonić +7 (495) 916-2894. Jeśli jesteś w Moskwie, a następnie wybrać numer siedem cyfr, to znaczy bez kodu.

Zarezerwować stolik w „Złotej Rybki” jest możliwe i w inny sposób – pozostawić wniosek elektroniczny. Powinien on zawierać: imię i nazwisko, data urodzenia, rodzaj zdarzenia oraz dane kontaktowe (e-mail, telefonu komórkowego lub stacjonarnego).

wniosek

Restauracja „Złota ryba” może być zalecane dla tych, którzy chcą cieszyć się wyśmienitą kuchnię, relaks w dobrym towarzystwie i poczuć atmosferę starego Moskwie. Wśród zwiedzających do miejsc, ludzi o różnych poziomach dochodów: studentów, pracowników biurowych, urzędników i biznesmenów.