388 Shares 2064 views

Zaktualizowano Logan 2013

Jednym z najpopularniejszych samochodów na rynku rosyjskim jest Renault Logan z pierwszego pokolenia. Ogromna liczba naszych rodaków marzy o tym. I to pomimo faktu, że na zewnątrz modelu nie można nazwać szczególnie zachęcającym. Chyba że, oczywiście, nie wykonaj samodzielnego strojenia Logana. Do tej pory możemy powiedzieć, że jest to wygląd samochodu jest jego podstawową wadą. W tym, być może, wszystkie negatywne strony końca samochodu. Ale ile wszystkich pozytywnych można znaleźć w tym! Przestronne wnętrze i bagażnik, niezawodny silnik oraz doskonałe zawieszenie i niski koszt – są to składniki jego sukcesu w naszym kraju.


Niewątpliwie taka popularność samochodu budżetowego nie mogła pomóc w stworzeniu Renault Logan 2013. Nowy model został stworzony, aby zadowolić konsumentów na naszym rynku.

Zacznijmy, być może, z zewnątrz samochodu. W tym komponencie producenci zrobili ogromny krok naprzód. Muszę powiedzieć, że mieli dużo do wzrostu, i skorzystali z tej szansy.

Ciało Logan 2013 ma piękne kształty, które doskonale uzupełniają zaktualizowane optyki głowy i krata chłodnicy. Projekt wszystkich elementów stał się znacznie bardziej elegancki i ekspresyjny. Uważa się, że producenci pracowali w strefie centralnej wlotu powietrza. Udoskonalenie profilu zostało poprawione. Jeśli porównać go z poprzednim, a następnie natychmiast zauważyć, że samochód znalazł szybszy wygląd. Efekt ten umożliwił uzyskanie większej długości, stromych zboczy na stropach dachowych. Rufa jest teraz po prostu niemożliwa do rozpoznania. Pokrywa bagażnika nie wydaje się wysoka. Tylne światła ze wszystkich stron są bardziej atrakcyjne.

Logan 2013 stał się bardziej przyjemny nie tylko z zewnątrz, ale także wewnątrz. Nowy projekt wzbogacił wygląd salonu. W konfiguracji na najwyższym poziomie właściciele mogą oglądać 7-calowy ekran dotykowy. Jest też joystickowy joystick, za pomocą którego można zmieniać muzykę, przyciski sterujące tempomatu umieszczone na kierownicy i klimatyzację. Wygodne fotele dla kierowcy i pasażerów. Teraz są one wyposażone w optymalne boczne podparcie w strefie lędźwiowej. Górne wyposażenie jest wyposażone w fotel kierowcy, który można wyregulować wysokością. Wystarczy, że pasażerowie siedzą w Salonie Logan 2013. Nawet wysokie osoby będą czuć się komfortowo.

Europejscy konsumenci mogą wybrać jeden z trzech silników: 1,2-litrowy pojemność 75 KM, 1,5-litrowy silnik 90 KM, a także 0,9-litrowy 90 KM. To niesamowite, że dziś są takie samochody. 0,9-litrowy silnik rozwija moment obrotowy 135 Nm przy 2500 rpm. Aby osiągnąć podobne wyniki, producenci osiągnęli sukcesy za pomocą turbodoładowania. Dzięki manualnej skrzyni biegów samochód nie wydaje się spowolniony ani na drodze, ani w mieście.

W jaki sposób zmiany Renault Logana uległy zmianie ? Opinie właścicieli samochodów twierdzą, że stało się jeszcze lepiej. Zmieniono ustawienia układu wspomagania kierownicy. Teraz na koła czujesz się bardziej pewny zarówno na prostych odcinkach, jak i na rogach. Odległość zatrzymania była mniejsza o 1,5 metra.