692 Shares 2354 views

HTC Desire 326G Dual SIM. Przegląd i funkcje

HTC firma rozpoczęła w 2015 roku, struktury budżetu 326G. Podobnie jak większość smartfonów firmy, w aparacie wartości cech niesymetrycznych. Więc, co jest w stanie tego urządzenia?


projekt

Osiągnięte urządzenie w zwykłym stylu firmy. Zidentyfikować przedstawiciela telefonu znanej marki nie jest trudne. Smartfon jest wykonana w całości z tworzywa sztucznego, którego należy się spodziewać od przystępne HTC Desire 326G Dual SIM. Przegląd obudowy przyciąga połysk. To na pewno dodaje urządzenie jasności, ale sprawia, że telefon śliskie.

Firma urządzenie różni się montaż i jakość. Jednak tanie urządzenia są często luki i piski, nie jest wyjątkiem i HTC Desire urządzenie 326G Dual Sim. Przegląd Uwagi obudowę montaż drobnych zarysowań, zwłaszcza pod ciśnieniem w tylnym panelu. Chociaż niezawodność urządzenia nie podlega wątpliwości. Uderzeniami i upadkami urządzenie radzi sobie bez żadnych zauważalnych skutków.

Marginalia na urządzeniu jest pokrętło głośności i kolej. Przednia część została podjęta przez głośniki, kamery, ekran, czujnik, wyświetlacz i logo. devaysa kontroluje sensoryczne i znajduje się pod wyświetlaczem. słuchawkowe jack umieszczone na górnym końcu, a mikrofon oraz złącze USB, na dole. Na tylnym panelu znajduje się błyszczący logo HTC, aparat i lampa błyskowa.

Model 326G okazało nie wiele zapas i waży tylko 146 gramów. Nieco zmieszany grubość jak 9,7 mm, ale jest to wada zatłoczene devaysa. Waga nawiązuje do faktu, że użytkownik może obsługiwać urządzenie jedną ręką. Jednakże, powłoka śliska zapobiega to, że telefon ciągle dąży do poślizgu.

pokaz

Firma ma siedzibę nie jest najlepszy ekran w HTC Desire 326G Dual SIM. Ekran przeglądu powoduje tylko zamieszanie i nieporozumienia. Model wykorzystuje ukośny odpowiedniej wielkości, 4.5 cala. Rozdzielczość również dopuszczalne, czyli 854 x 480 pikseli. Cechy te odpowiadają cenie.

Główną wadą leży w matrycy TFT HTC Desire 326G Dual SIM. Przegląd kąty devaysa odpowiada 2012-1013 lat. Nawet niewielkie nachylenie obraz jest zniekształcony. Problemem będą i pracować z urządzeniem w słońcu. Otbliki stała i utrata jasności, to co będzie musiał zmierzyć się z użytkownikiem. Ekran 326G zdecydowanie nie jest najlepszym rozwiązaniem spółki, zwłaszcza w 2015 r.

kamera

Producent wyposażył model podstawowej matrycy 8 megapikseli. Ale co jakość obrazu w HTC Desire 326G Dual SIM Black? Poznanie aparatu nie jest szczególnie zaskoczyć użytkownika. Tryby fotografowania są standardowe i specjalne „chipy” w telefonie nie jest przewidziane. Chociaż 326G matrycy i wyposażone w 8 m, jakość zdjęć nie spełnia takiej cechy.

Na zdjęciach dużo hałasu. Lame i obraz szczegół. Wady są obecne na każdym zdjęciu, niezależnie od oświetlenia. Niestety, HTC gospodarka znacząco wpływa do komory, a nie na lepsze.

Wyposażone urządzenie i frontalkoy. Jako przodu modułu kamery służy do 2 megapikseli. Frontalki występują te same problemy, jak w przypadku głównego matrycy. Oczywiście, aparat będzie pasować do połączeń wideo, ale z autoportretów będzie problemem.

Były w aparacie bez nagrywania filmów. Smart phone trafia wideo z prędkością 30 klatek na sekundę i rozdzielczości 1920 na 1080 w filmie, dominuje kolor niebieski, ale na ogół dobrej jakości.

Część sprzętu

Zainstalowany „napełnianie” jest zgodna z ceną HTC Desire 326G Dual Sim White. Przegląd „żelaza” zadowoli mniej wymagających użytkowników. Jako procesor quad-core producent Spreadtrum zainstalowany z częstotliwością pracy tak bardzo jak 1,2 GHz. Część sprzętu łatwo poradzić sobie z codziennymi zadaniami.

Użytkownik jest zmuszony zapomnieć o wymagających grach, ponieważ urządzenie jest zainstalowane tani akcelerator wideo Mali-400 MP2. Układ zapewni odpowiedni film widoku i przypadkowi poszukiwania pracy, ale więcej można się spodziewać.

Producent GB pamięci RAM zainstalowanej w telefonie HTC Desire smartphone 326G Dual SIM. Przegląd pamięci nawiązując do faktu, że zadania zasobochłonnych z urządzenia nie można rozwiązać. Jednak szybki programy robocze i przełączać się między nimi dostarczyć telefon.

Native pamięć devayse 8GB i jest dostępna za trochę więcej niż 4 GB. Wbudowane aplikacje i systemy zajmują znaczną ilość miejsca. Zwiększyć pojemność może być spowodowane karty pamięci flash do 32GB. Niestety, jest to niemożliwe, aby rozszerzyć pamięć dla aplikacji.

system

Urządzenie działa na systemie operacyjnym „Android” 4.4. Wersja nie jest najnowszym i najbardziej prawdopodobne, aby uaktualnić do 5.0 nie będzie. „Android” jest zainstalowany na górze interfejsu HTC marki. System doskonale dostosowane i dobre „wypełnienie” nie przewiduje zahamowania. Jedyną wadą tego systemu – limit pamięci dla programów.

powiązanie

Urządzenie obsługuje sieci 3G i pracy w popularnych sieciach. Urządzenie wyposażone w Wi-Fi, moduł Bluetooth 4.1 oraz GPS i A-GPS. Głośnik zapewnia doskonałą jakość dźwięku. Należy zauważyć, możliwość korzystania z dwóch simok. Niestety, tylko jedno radio i dlatego druga karta SIM jest odłączony podczas rozmowy.

autonomia

326G Pojemność baterii 2000 mAh tylko. Bateria wydaje słaby, ale tak nie jest. Mała wyświetlacz z niskiej skuteczności i niskich kosztów „wypychania” nie charakteryzuje się dużym zużyciem energii. Podczas połączenia telefon będzie trwał 2 dni, a korzystanie z sieci bezprzewodowych skróci czas „życia” akumulatora aż do dnia. Wszystko bateria nie jest złe, zwłaszcza na tanie urządzenia.

cena

Głównym problemem spółki – to jest drogie. Szczególnie brak widoczne w urządzeniach budżetowych. Recenzja telefonu HTC Desire 326G Dual SIM poinformował o słabej wydajności, ale cena tego modelu jest wysoka. Warto urządzenie 7-7,5 tysięcy rubli, co nie ma znaczenia dla możliwości 326G.

wynik

Model Pragnienie 326G jest w stanie zaspokoić większość żądań. Obecność sieci bezprzewodowych, dwie karty i dobry „hardware” sprawia, że urządzenie atrakcyjne. Jednak wszystkie zalety przesunięcie zawyżone. producent chciwość znacznie zmniejsza popularność telefonu.